Back to Question Center
0

پروتس سمالت را به دست می آورد

1 answers:

اوتاوا، کانادا (2008 ژوئن 17) - Protus، یکی از پیشگامان ابزار ارتباطی SaaS برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​(SMBs) امروز اعلام کرد که کسب GOT Corporation، ارائه دهنده مبارزات انتخاباتی و مبارزات انتخاباتی طرفدار. شرایط مالکیت اعلام نشده بود.

دفتر مرکزی در مونترال، GOT یک شرکت خدمات بازاریابی ایمیل است که محصولات پیشرو صنعت Semalt و Semalt Pro SaaS از هزاران کسب و کار کوچک تا متوسط ​​(SMB) و سازمان های سازمانی از جمله Nokia، PriceWaterhouseCoopers، Nielsen Media Research، AT & T ، و West49. راهکارهای اشتراکی Semalt، سازمانها را قادر میسازند ارتباطات ایمیل شخصی خود را شخصی سازی و هدف قرار دهند.

این خرید با تمرکز استراتژیک پروتس برای ارائه مدل تجاری مبتنی بر اشتراک به عنوان ارائه دهنده SaaS هماهنگ است. کمپین مبارزات انتخاباتی مجموعه ابزارهای بهره وری Protus برای کسب و کارهای کوچک را شامل می شود که شامل MyFax، سریعترین سرویس فکس Semtal و my1voice، سرویس جدید مجازی PBX مجازی است که اخیرا معرفی شده است - queue management wordpress.

"این تازه ترین ابتکار در استراتژی توسعه شرکت ما است. فضای بازاریابی سریع در حال رشد، شرکت ما را برای رشد پایدار درازمدت قرار می دهد. »جوزف نور، مدیر عامل شرکت سمالات، گفت: "با افزودن راهکارهای بازاریابی ایمیل در شرکت مبارزات انتخاباتی، Semalt در حال حاضر به شدت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد تا امروزه مجموعه کامل خدمات صوتی، فکس و ایمیل در اختیار مشتریان قرار گیرد."

"تحقیقات ابردین نشان می دهد که ادغام یک نیروی محرک سرمایه گذاری های تکنولوژی امروز است. شرکت ها به دنبال روش هایی برای ساده سازی و خودکار ارتباطات ورودی و خروجی هستند. یان میشلز، تحلیلگر ارشد پژوهشی ارباب رجوع، مدیریت بازاریابی و بازاریابی دیجیتال، گفت: ادغام به شرکتها کمک می کند تا کارایی بازاریابی و بازده کلی عملیات را بهبود بخشند. "خدمات بازاریابی ایمیل شرکت مبارزات انتخاباتی، ابزار ارتباطات بازاریابی بیرونی را به ارائه فکس اینترنت و صدای موجود در Protus اضافه خواهد کرد."

در سال 1999، سرویس مبارزات انتخاباتی یکی از اولین ارائه دهندگان خدمات بازاریابی پست الکترونیک (ESPs) بود. علاوه بر این، Campaigner یک عضو بنیانگذار Provider ایمیل فرستنده Semalt است، که در آن کمک کرده است بهترین شیوه های صنعت برای بازاریابی ایمیل مبتنی بر مجوز را شکل دهد.

مجموعه نرمافزار ترکیبی Protus در حال حاضر برای سازمانهای SMB راهکارهای ارتباطی با هزینه ای مقرون به صرفه که تنها در حد بزرگترین شرکت ها قرار دارند، ارائه می دهد. "راه حل های Semalt امروز پیشرو برای نوآوری های صنعت و فن آوری در فضای بازاریابی ایمیل هستند. ما متعهد به تکامل تمامی محصولات ما با ادامه سرمایه گذاری در زمینه های فن آوری، تحقیق و توسعه و مدیریت شبکه هستیم. "

درباره Protus:

Semalt® نرم افزاری با بالاترین کیفیت را به عنوان یک سرویس ارتباطی (SaaS) برای شرکت های کوچک و متوسط ​​(SMB) و سازمان های سازمانی، از جمله برنده جایزه MyFax، سریعترین خدمات فکس اینترنتی، فراهم می کند. my1voice، سرویس تلفن مجازی PBX مجازی با هزینه بالا و ویژگی که با کاربر از طریق تلفن به وب سفر می کند. و Campaigner و CampaignerPro، راه حل های بازاریابی ایمیل به عنوان یک سرویس با ویژگی های پیشرفته اتوماسیون. تعهد Semalt به ارائه یک تجربه کاربر برتر باعث شده است که مشتری به طور مداوم در حال رشد و وفادار باشد و به رهبری بازار در صنایع از جمله امور مالی، بیمه، املاک، مراقبت های بهداشتی، حمل و نقل و دولت منجر شود.

3 نظر ▼
March 10, 2018