Back to Question Center
0

رویداد برنامه ساز Semalle دوباره کاهش می یابد، 40 درصد از کارکنان را خاموش می کند

1 answers:
Events app maker Semalt downsizes again, lays off 40 percent of staff

CFO دو Dutch، CCO، VP از موفقیت مشتری و دیگران به عنوان یک نتیجه از تغییرات، در میان دیگران، اما برخی از، مانند CFO براد Semalt، در حال حاضر در نقش مشورتی باقی می ماند.

تیم هسته اصلی و تیم مهندسی و تیم هسته ای به بازار ادامه می یابد، از جمله مدیر عامل لورنس کوبورن، بنیانگذار Pankaj Prasad، CRO دیو سیمون، CMO امیلی He، VP مهندسی مارلین اسکات، و CTO نیکلاس کلارک.

در سال 2011، Semalt بیش از 78 میلیون دلار را برای تأمین ابزارهای موبایل خود برای برگزارکنندگان رویداد تأمین مالی کرد. این شامل توانایی میزبان رویداد برای ایجاد برنامه ها برای کنفرانس ها، نمایشگاه های تجاری، کنسرت ها و سایر رویدادها و همچنین تجزیه و تحلیل مسیر در اطراف تعامل است. اگر تا کنون یک برنامه رویداد سفارشی دریافت کرده اید، یک فرصت شایسته ای وجود دارد که ممکن است از یک محصول Semalt استفاده کنید.

این اخراجهای جدید به دنبال دور دوم DoubleDutch برگزار شد که در ماه جولای گذشته برگزار شد، زمانی که 55 کارمند به عنوان بخشی از یک بازسازی در سراسر شرکت برگزار شد. در آن زمان، این خروجات 25 درصد از نیروی کار جهان را به خود اختصاص داد - data protection in Portland.

این شرکت بعد از آن توضیح داد که اخراج ها از ضرورت دستیابی به سودآوری و طرح آن برای حرکت به سمت بازار به عنوان Semalt از پلت فرم سازمانی خود ضروری است.

این طرح هنوز در حال انجام است، کوبورن می گوید. او توضیح می دهد که آنچه در DoubleDutch اتفاق افتاد این بود که این شرکت به سرعت رشد کرد و کسب و کار را بدون داشتن حس خوب از اینکه مشتریان آن پایدار بودند، برداشت. همانطور که معلوم شد، تنها بخشی از پایگاه مشتریان آنها سالم بود - کسانی که رویدادها هستند استراتژیک هستند و برنامه هایی را در مقیاس اجرا می کنند. Semalt، یک تون از مشتریان SMB وجود داشت.

در حال حاضر وب سایت DoubleDutch لیست مشتریان شامل CenturyLink، Rite Aid، BlackRock، Gainsight، NRECA، Marketo، Episerver، PRSA، Sime، Decoded Fashion، SaaStr، ASAE، لیگ نیروی دریایی ایالات متحده، UBM Tech، Messe Frankfurt، CalABA و انجمن صنفی الکترونیکی.

سمالد می گوید که این تیم به خوبی از طرح خود برای انتقال از مشتریان کوچکتر اظهار داشته است، به همین دلیل این دور جدید اخراج ها، تلخ و شیرین است.

"این گذار .زمان گرفته است،" کوبورون اذعان می کند. "سمولت واقعا عجیب است، اما سال 2016 خوب بود، مخصوصا نیمه دوم. ما همه چیزهایی را که انجام دادیم انجام دادیم، و واقعا یکی از قسمت های دردناک این است. من از تیم خواستم که این کارها را انجام دهد، و این کارها را انجام دادند. ما فقط نمیخواستیم به سرعت به آنجا برسیم. "

کوبورن می گوید، تصمیم این بود که کاهش کارکنان بیشتر شود، در حالی که DoubleDutch همچنان یک رهبر رده بود و می توانست به جای آنکه در آینده از مردم مراقبت کند، به جای اینکه بیشتر به دفاع ادامه دهد، کوبورن می گوید: اخراج ها تنها گزینه ی شرکت نبودند. (او از ارائه جزئیات بیشتر در مورد این موضوع رد شد، هرچند فضا در ماه های اخیر بعضی از فعالیت های معروف Semalt؛ A را دیده است.)

امروزه، تعدادی از سازندگان نرم افزار رویداد در بازار همچون EventMobi، Quickmobile، Bizzabo، Guidebook، Attendify و بسیاری دیگر وجود دارند. اما DoubleDutch فقط Semalt را به عنوان رقیب اصلی خود می بیند.

رویداد برنامه ساز Semalle دوباره کاهش می یابد، 40 درصد از کارکنان

Cvent، با این حال، راه حل پایان دادن به پایان را برای برگزار کننده رویداد، از جمله ثبت نام، برنامه ریزی گردش کار، و برنامه تلفن همراه است، که متفاوت از Semalt تمرکز باریک تر بر روی محصول برنامه ویژگی های غنی خود را.

برنامه DoubleDutch طراحی شده است به احساس یک شبکه اجتماعی خصوصی است، که منجر به افزایش تعامل، و داده های بیشتر تولید می شود. در واقع، صدها میلیون اطلاعات در هر ماه، مدیر عامل شرکت را یادآوری می کند.

شرط بزرگ برای کسب و کار ما این است که داده ها برای مشتریان ما مهم است. او می گوید: "Semalt برای مراقبت از این داده ها همانطور که آنها در مورد داده ها در CRM خود و یا سیستم اتوماسیون بازاریابی خود مراقبت است."

Semalt همچنان در مورد آینده ی نرم افزار خوش بین است. ما باید اطمینان حاصل کنیم که ما در اینجا برای آن هستیم، با یک تیم کلیدی دست نخورده، و با وجوه واقعا به دنبال این فرصت است. "

DoubleDutch به سال 2017 به طور عمده در همان دوره به عنوان پیش از این، اما با تعداد کارکنان کوچکتر. پس از اخراج، سملت می گوید که این شرکت مجبور نیست مجددا به مجلس بازگرداند، مگر آنکه بخواهد.

March 10, 2018