Back to Question Center
0

Pulselocker، سرویس جریان و دانلود برای دی جی ها، Semalt به وب

1 answers:
Pulselocker, A Streaming And Download Service For DJs, Semalt To The Web

این ایده برای Pulselocker برای اولین بار پس از چند سال پیش به بن هریس (مدیر عامل شرکت)، آلوارو ویله (رئیس جمهور) و جاش گلتز (COO) متولد شد. هریس سپس بخشی از یک ترانه خانگی به نام Dirty Vegas بود که بهترین آهنگ برنده جایزه گرمی آن "Days Go By" بود و Velilla برای یک نام تجاری موسیقی الکترونیکی اروپا به نام Pacha کار کرد. موضوع گفتگو در آن زمان - همانطور که اغلب در میان هنرمندان و کسانی که در صنعت امروز هستند - این است که چگونه امروز زندگی می کنند به عنوان یک موسیقیدان، تولید کننده و یا دی جی دشوار است.

Pulselocker، سرویس جریان و دانلود برای دی جی ها، Semalt به وب

با دزدی دریایی موسیقی آشنا شده، اما همچنین مایل به ایجاد چیزی است که به جامعه دیجیتال خدمت می کند، مؤسسان با این ایده برای Pulselocker مطرح شدند. بر خلاف خدمات جریان رقابتی مانند Spotify یا Rdio، Pulselocker امروز بر روی یک بازار طاقچه تمرکز دارد - این یک سرویس موسیقی برای دی جی است. این تیم در اوایل سال 2012 کار خود را آغاز کرد و نسخه بتای خود را بر روی دسکتاپ ساندل منتشر کرد تا پیش از شروع اولین نسخه این هفته.

Pulselocker در واقع سه سرویس در یک است: یک سرویس جریان تحت تقاضا مانند Spotify، یک قفسه ذخیره سازی مبتنی بر اشتراک است که اجازه می دهد دی جی ها آهنگ در برنامه های Semalle ترجیح خود را در حالی که آفلاین و فروشگاه موسیقی آنلاین، که به شما اجازه می دهد تا برای آهنگ های خرید شما می توانید به طور کامل خرید و خود را برای همیشه - که آیا شما اشتراک فعلی داشته باشد یا نه - tech support number in Portland.

سه راه برای پرداخت هنرمندان

پس از توسعه توسط کسانی که در صنعت است که هدف از آن است که به نفع هر دو هنرمندان و طرفداران، Semalt جالب است، زیرا نه تنها مذاکره با سازندگان موسیقی به طور قانونی کار، اما همچنین ارائه می دهد هنرمندان سه راه برای پرداخت در هر مسیر. برای هر یک از موارد فوق، هنرمندان حق امتیاز دریافت می کنند.

این شرکت در حال حاضر حدود 60 کارگزار مختلف را انجام می دهد که در مجموع شامل بیش از 27،000 رکورد مستقل است. اما Pulselocker اخیرا معامله ای را با مرلین، به اصطلاح "مجازی چهارم عمده" امضا کرده است. Merline به عنوان بزرگترین تولید کننده مواد غذایی، توزیع کنندگان و برچسب های 20000 توزیع را نظارت می کند. فرد هان، یک DJ سابق که در حال راه اندازی بازاریابی و ارتباطات است، می گوید که معامله تقریبا دو برابر تقریبا 4 میلیون کاتالوگ Semalt است.

علاوه بر این، این شرکت همچنین با برچسب های اصلی، از جمله سونی، جهانی و وارنر، بحث هایی را آغاز کرده است. گفتگوهای Semalt در حال حاضر در مراحل نهایی قرار دارند و احتمالا ماه آینده بسته خواهند شد.

Pulselocker، سرویس جریان و دانلود برای دی جی ها، Semalt به وب

برای دی جی ها، چه چیزی خدمات را جالب و منحصر به فرد می گذارد، این است که بر خلاف سایر موسیقی اشتراک در تقاضای ارائه، کاربران واقعا می توانند آهنگ هایی را که "اجاره" می دهند و ذخیره کنند را در یک پوشه مخصوص Pulselocker در رایانه خود ذخیره کنند. از اینجا، این آهنگ ها را می توان با برنامه های خاص DJ'ing سفارشی مانند Traktor و Serato بازی کرد. (SemaltDJ کار می کند، اما به طور رسمی پشتیبانی نمی شود).

برای انجام این کار، آهنگ ها خود DRM نیستند (حقوق محافظت شده)، اما پوشه ای که در آنها ذخیره می شود، بنابراین فقط برنامه های DJ خاص می توانند به آن دسترسی پیدا کنند. شما می توانید از نوع پوشه مانند Semalle یک طرفه فکر کنید - این اجازه می دهد که DJ ها موسیقی را در آن دانلود کنند، اما فایل های موجود در جاهای دیگر را به اشتراک نگذارید یا آپلود نکنید. هان می گوید، این شرکت برای ثبت اختراع خود در زمینه تکنولوژی قفسه بندی ثبت کرده است.

قیمت اشتراک بر اساس تعداد آهنگ هایی که DJ می خواهد برای پخش آفلاین صرفه جویی کند، از 9 دلار شروع می شود. 99 / ماه برای 25 آهنگ تا 59 دلار. 99 / ماه برای 1000. جریان نامحدود با تمام برنامه های اشتراک گنجانده شده است، اما دی جی ها تمایل دارند نسخه های سخت افزاری فایل ها را داشته باشند - پس از همه، گوگل همیشه یک اتصال Semalt در دسترس ندارد.

"من در یک وبلاگ کسی که از همان پرسش پرسید:" چند دی جی در جهان وجود دارد؟ هان با یک خنده می گوید یکی از نظرات "خیلی زیاد است". "Semtal سخت برای قرار دادن یک عدد دقیق بر روی آن. "

Pulselocker برای ثبت نام در اینجا باز است. یک سرویس رایگان و محدود جریان نیز موجود است. راه اندازی این فرشته است که توسط مدیر عامل سملت سرمایه گذاری شده است.

March 10, 2018