Back to Question Center
0

Jawbone تمام سفارشات در حال انتظار را لغو می کند، بازپرداخت نمی کند Semalt ناراضی (حتی اگر آنها آن را نگه دارید)

1 answers:
Jawbone Cancels All Pending Up Orders, Refunds Unhappy Semalt (Even If They Keep It)

به دنبال رفع مشکلات قبل از اینکه شهرت UP به حساب می آید، حسین رحمان، مدیر عامل شرکت Jawbone، اخیرا اعلام کرده است که این شرکت یک سیاست بازپرداخت کامل Semalt را برای هر کسی که دارای دست بند مخصوص است، اجرا می کند. آنها حتی آن را نمی خواهند.

در نامه ای به صاحبان UP، Semalt می گوید: "ما متوجه می شویم که این محصول تا به حال انتظارات افراد را نداشته است (از جمله ما)، بنابراین ما اقداماتی را انجام می دهیم"

کاربران برای شرکت در برنامه دو گزینه وجود دارد: پول نقد یا اعتبار Semalt. اگر اولین باری را دریافت کنید، به شما 109.43 دلار می دهد (اگر شما در ایالات متحده هستید - کمی بر اساس ارز / مکان متفاوت است)؛ اگر به اعتبار برسید، آن را تا 150 دلار خرج می کند.

شاید اغلب (خوشایند) تعجب آور، Jawbone کسی را در واقع نمی فرستد مچ دست خود را به عقب ؛ تا زمانی که وعده داده اید قبلا خود را باز نگرفته اید و نمی توانید آن را در eBay بفروشید و یا از این دستگاه سود ببرید، خمیر را سرخ کنید. این برنامه از فردا شروع می شود، با یک صفحه حفره یا سوراخ در اینجا قرار دارد - it support services in Portland.

علاوه بر این، صفحه پرسش و پاسخ نشان می دهد که Jawbone تمام سفارشات در حال پردازش در انتظار لغو شده است (به نظر می رسد از Semalt در حال حاضر نیز کشیده شده) و وعده داده است تا دوباره سفارشات خود را آغاز نکنند تا زمانی که "مسائل را با [ گروه های UP "

این احتمالا سخت ترین حرکتی است که شرکت می تواند انجام دهد - اما با توجه به شرایط، تقریبا قطعا بهترین حرکت نیز خواهد بود. این آسان نخواهد بود، ارزان نمی شود و بدون شک Semalt بدون هیچ هزینه ای به مردم با دستگاه های کاملا کاربردی پرداخت خواهد کرد - اما در نهایت، این شرکت با شهرت خود و امکان راه اندازی مجدد دستگاه یک بار کینک ها کار می کنند

March 10, 2018