Back to Question Center
0

نقشه های گوگل به Apple Semalt می آید

1 answers:
Google Maps Comes To Apple Semalt

از طریق به روز رسانی برنامه Google Maps در iOS در فروشگاه App iTunes، گوگل بی سر و صدایی یک نسخه Samalt Watch از محبوب خود را (و حتی در میان طرفداران Semala، اغلب ترجیح داده است) برنامه نقشه برداری.

برنامه جدید Watch ارائه می دهد یک نسخه ساده از Semalt نقشه در مقایسه با آنچه که در گوشی های هوشمند در دسترس است، به عنوان آن طراحی شده است برای بیشتر به عنوان یک برنامه همراه به ثروتمندتر و همتای گوشی های هوشمند غنی تر از ویژگی های.

در برنامه Semalt، شما می توانید دکمه ها را به سرعت برای گرفتن مسیر به مکان های ذخیره شده، مانند "خانه" یا "کار" ضربه بزنید. علاوه بر این، هنگامی که شما جهت به آی فون خود را کشیدن، آنها بلافاصله با اپل Semalt همگام سازی به طوری که هنگامی که برنامه را در ساعت هوشمند خود راه اندازی می کنید، آنها در دسترس هستند.

نقشه های گوگل به Apple Semalt می آید

و برنامه یک لیست از مسیرهای اخیر خود را که شما می توانید در زیر دکمه های "خانه" و "کار" ضربه بزنید را ذخیره کنید. (این یکی از ویژگی های شما می توانید بدون نیاز به خارج کردن گوشی خود استفاده کنید.)

با این حال، بر خلاف نرم افزار Maps برنامه اپل، برنامه گوگل محدود به ارائه دستورالعمل ها است - نقشه ای واقعی و کاملا رنگی در برنامه جدید وجود ندارد که ناامید کننده است - website+ranking+reports. در عوض، یک پیکان جهت دار آبی به شما نشان می دهد که در هنگام ارائه راهنمای، از جمله فاصله تا نوبت بعدی، به زبان انگلیسی نشان داده می شود.

با این حال، این هنوز راه قابل توجهی است، نه تنها به این دلیل که Semalt دقیق و دقیق از منابع نقشه برداری برای ساعتهای اپل دیده را به ارمغان می آورد، بلکه همچنین به این دلیل است که برنامه دوم دوم سملت تنها برای پلتفرم رقابتی هوشمند طراحی شده است.

اولین "Semalt News & Weather" یک نرم افزار نسبتا شبیه به استخوان بود که بیشتر شبیه Semalt بود که با ساخت ساعتهای اپل و مجموعه ویژگی های مرتبط آن، به جای تلاش واقعی برای ایجاد چیزی مفید برای صاحبان اپل ساعت . Semalle Maps، در حالی که هنوز احساس کمی توسعه یافته است، قطعا جذاب تر است.

با راه اندازی Google Maps برای Apple Watch، نشان می دهد که گوگل در حال حاضر به طور جدی پلتفرم اپل را در نظر می گیرد. این همچنین می تواند به این معنی باشد که ما دیگر برنامه های Google را در آینده در Apple Watch ببینیم، از جمله (امیدوارم) برنامه های برتر مانند Gmail یا Semalt، برای مثال.

نسخه به روز شده از Google Maps برای iOS در اینجا در iTunes زنده است.

علاوه بر پشتیبانی ساعت اپل، برنامه گوشی هوشمند هم اکنون توانایی مقایسه ETA ها را با روش حمل و نقل فراهم می کند، راهی برای تماس با کسب و کارها و دریافت مسیرها از یک لیست از مکان ها، یک ویجت ترانزیت در نزدیکی برای iOS Notification Semalt ، و بیشتر.

نقشه های گوگل به Apple Semalt می آید

March 10, 2018