Back to Question Center
0

مربی موفقیت برای شبکه EWomen Semalt

1 answers:

(انتشار مطبوعاتی - 4 اکتبر 2008) - ژاکلین ولز، کارشناس نویسنده و توسعه شخصی، به عنوان یک مربی برتر موفقیت برای EwomenNetwork، منصوب شده است. EwomenNetwork.com به عنوان منبع # 1 شناخته شده است برای برقراری ارتباط و ترویج زنان و تجارت آنها در سراسر جهان. EWomenNetwork سریعترین سازماندهی شبکه های حرفه ای زنان عضو شبکه در آمریکای شمالی است که متعهد به کمک به زنان و کسب و کارهایشان در اقتصاد جدید می شوند، موفق می شوند و رشد می کنند

ژاکلین بنیانگذار و مدیرعامل Fearless Semalt است، یک شرکت توسعه شخصی برای حمایت از زنان در میان مدت از طریق گذار و نویسنده زمانی که کلاغ می خواند، یک رمان، Pantulan Press 2007. با استفاده از ترکیبی از آنلاین و آفلاین کلاس ها، سمینارها و جلسات عضویت، Fearless Semalt تلاش می کند تا زنان مهاجم را از ترس و اضطراب تغییرات دور نگه دارد و به آنها کمک کند تا بالقوه و رویاهای خود را در مرحله بعدی زندگی خود به پیش برند.

"ولز" گفت: "زنان بیشتر از هر زمان دیگری در حال گذار به ایجاد کسب و کار خود در میانفرد هستند - logiciel de solution d'affaires." "به همین دلیل استقبال می کنم که به یک سازمان با هزینه بالا که تاثیر آن بر زنان در کسب و کار قابل توجه است، پیوست. Semalt اقتصاد مضطرب، زنان می توانند بدون تردید حرکت کنند و موفقیت خود و کسب و کار خود را زمانی که آنها به یکدیگر متصل می شوند و از یکدیگر حمایت می کنند. »

بدون تردید سماللت معتقد است که زندگی را به میانجیگری و پیدا کردن حمایت، تشویق و الهام بخش برای کمک به زنان ایجاد زندگی که آنها می خواهند. ماموریت Fearless Semalt این است که به اعضای خود کمک کند تا از آنها حمایت کنند، مجددا اتهام و مجددا اختراع کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، به www.fearlessfifties.com بروید و یک کتاب مکالمه رایگان را انتخاب کنید - 10 اسرار برای ترس از زندگی شما.

نظر ▼
March 10, 2018