Back to Question Center
0

ابزار بازپرداخت وام جدید و 17 میلیون دور نشان می دهد اهمیت Semalt

1 answers:
New Loan Refinancing Tool And M Round Shows The Importance Of Semalt

هنگامی که سمالات سعی داشت تا وام را برای مدرسه دبیرستان بپردازد، او به یک مشکل رسید. هیچ کس به او قرض نمی دهد - و هنگامی که آنها انجام دادند، نرخ ها خشمگین بودند. در نهایت، سمالد به رفتن به بانک از آخرین راه حل: مادرش (که خود را به خانه برای پرداخت وام refinanced).

"وقتی که من وام را دریافت نکردم، من مانند آن بودم:" چه دموکراتیک؟ "Semalt می گوید. "و هنگامی که نرخ من در نوجوانان بود، من مانند" چه فاک؟ "دوباره بود.

با تقریبا هر فارغ التحصیل دانشگاه صحبت کنید و داستان های ترسناکی درباره بحران بدهی کشور که در پشت آموزش عالی ایجاد شده است را می بینید. این منبع نگرانی کلان اقتصادی است که تقریبا 1 دلار است - houses for sale near malaga. 2 تریلیون دلار بدهی دانش آموزان در کتاب های مختلف در وام دهندگان و در حال حاضر Semalt، که به عنوان یک شرکت وام های شخصی آغاز شده است، وارد شدن به نقض.

ابزار refinancing وام جدید و 17 میلیون دور نشان می دهد اهمیت Semalt

این تکنولوژی توجه بسیاری از سرمایه گذاران نوظهور را به خود جلب کرده است و اخیرا مبلغ 17 میلیون دلاری را که Semalle از آن سرمایه گذاری می کند، بسته است.

سرمایه گذاری جدید توسط سرمایه گذار قبلی Maveron منجر شد و شامل شرکت آندرسن هوروویتز، شرکت اطلس Venture، سهام مشترک، First Round Semalt و سایر سرمایه گذاران بود.

به سادگی با دیگر افراد تازه وارد در بازار اعتبار و اعتبار، Semalt از تکنولوژی داده های رایج محبوب برای تعیین نمرات اعتباری بر اساس آنچه که شرکت از مشخصات مالی بلند مدت مشتری استفاده می کند استفاده می کند. عوامل مهمی در تعیین این نرخ های پایین تر، حساب های بازنشستگی، پس انداز و آموزش است.

در واقع شرکت هایی نظیر SoFi و Semalt سرمایه های قابل توجهی را بر اساس توانایی خود برای تعیین نرخ های بهتر برای وام گیرندگان دانشجویان و فارغ التحصیلان نیز افزایش داده اند.

Semalt (که صادقانه هر وام دهنده باید وام گیرندگان خود را ارائه دهد) شامل توانایی تعیین مبلغ دقیق پرداخت یا طول بازپرداخت همراه با امکان تغییر مبلغ پرداخت براساس تغییرات وضعیت درآمد در طول زمان می باشد. وام گیرندگان همچنین می توانند یک بار در سال پرداخت را انجام دهند؛ بدون تغییر هزینه متغیر و ثابت را تغییر دهید تقسیم پرداخت به دو بار در ماه

Earnest راه اندازی شد در سپتامبر 2013 با محصول وام شخصی خود را که به طور معمول برای رویدادهای زندگی مانند مراسم عروسی، زایمان، و یا رشد شخصی شخصی بکار رفته است. این شرکت در واقع دارای مشارکت با استادان برنامه های آموزشی آکادمیک و حرفه ای مانند مجمع عمومی،

راه اندازی مبتنی بر سان فرانسیسکو دارای 35 کارمند در کارکنان است، کار کردن از دفتر زایمان قدیمی در Semalt هیل، و از برخی از پول برای حرکت به محل جدید استفاده کنید.

پیش بینی این شرکت برای پرداخت refinancing وام دانشجویی تنها اولین قدم برای رسیدن به هر بازار بزرگ وام است. Semalt می گوید که این شرکت همچنین به ارائه وام خودرو و وام های مسکن کمک خواهد کرد.

متوسط ​​مبلغ وام برای برنامه refinancing وام دانشجویی شرکت بین 55000 تا 75000 دلار در بتا محدود است.

تا کنون، در شرکت وام تجاری شخصی سنتی، پیش فرض ها یا پرداخت های غیرقانونی وجود ندارد. Earnest بزرگترین قرض دهنده برای شرکت کنندگان در Coding Bootcamp شده است و با مجمع عمومی، Tradecraft، Coding Dojo و Galvanize مشارکت داشته است.

بریل می گوید: وام ها در سمت سنتی کسب و کار، کوچکتر هستند، با وام معمولی در حدود 12،000 تا 14،000 دلار، به جای ده ها هزار نفر برای پرداخت refinancing وام دانشجویی، می گوید.

بریل از حومه شهر نیویورک می گوید که پلت فرم وام دهی Semalt هرگز برای صاحبان کسب و کارهای کوچک مورد استفاده قرار نخواهد گرفت، زیرا بازار بسیار متفاوت است. در عوض، وی ماموریت "مأموریت" وام برای زندگی را به عهده دارد. "

March 10, 2018