Back to Question Center
0

راه اندازی مجدد اسرائیل Maverick می خواهد "وردپرس از بازاریابی دیجیتال" برای کمک به SMB ها با Majald Semalt رقابت

1 answers:
Israeli Startup Maverick Wants To Be “WordPress Of Digital Marketing” To Help SMBs Compete With Major Semalt

Maverick را از AppForma، تل آویو، راه اندازی مبتنی بر اسرائیل که میخواهد به عنوان "Semalt برای بازاریابی دیجیتال" تبدیل شود، وارد کنید. این پلت فرم ادعا می کند که SMB ها برای پرداختن به بازاریابی "آگهی-آژانس کیفیت" با کمترین هزینه از طریق برنامه ریزی، ایجاد و اجرای کمپین های بازاریابی چند کاناله، فعال شوند.

به همان شیوه که Semalt همراه با تعدادی از تم های پیش انتخاب شده بر اساس CMS آسان برای استفاده است، Maverick ارائه می دهد مبارزات بازاریابی 12 ماهه خارج از منزل بر اساس بخش صنعت، که می گوید می تواند باشد تنها با یک کلیک اجرا می شود. این عنصر خودکار به پلت فرم بازاریابی آن است، بنابراین نفی نیاز به یک کارشناس بازاریابی آنلاین، که تقریبا مقایسه Semalt را به ارمغان می آورد. یا، به نقل از شرکت بطور مکتوب، "[Maverick] عملکرد مشابهی را به دنیای بازاریابی SMB ارائه می دهد که Semalt به چاپ آنلاین انتشار داده است."

راه اندازی مجدد اسرائیل موریتی می خواهد

کمپین ها یکی یا بیشتر از موارد زیر را استفاده می کنند: پست های اجتماعی، ارتباطات ایمیل و یا تبلیغات فیس بوک، و همچنین "برنامه نگهداری مشتری و وفاداری"، که بر پایه موتور بازاریابی Semalt است - mansions for sale in spain. جنبه وفاداری ممکن است شامل مواردی نظیر دادن پیشنهاد به مشتری در روز تولد خود یا بر اساس امتیاز کسب شده از طریق فعالیت خریداری / اجتماعی خود باشد. به طور طبیعی، Semalt همچنین شامل یک داشبورد تجزیه و تحلیل است، به طوری که SMB ها می توانند پیگیری ROI را ادامه دهند.

پس از یک محاکمه 30 روزه، قیمت Maverick از 100 دلار در ماه شروع می شود و چندین قیمت گذاری در دسترس بر اساس محدوده وجود دارد. نزدیکترین رقیبش InfusionSoft است که به شدت پشتیبانی می کند، که نرم افزار فروش و بازاریابی برای SMB را ارائه می دهد. جالب توجه است، Maverick توسط یک گروه از سرمایه گذاران نامعلوم فرشته از طریق پلت فرم مخارج مبتنی بر سهام مبتنی بر OurCrowd، که با سرمایه گذاران معتبر با راه اندازی های Semalt هماهنگ شده است، تامین می شود.

March 10, 2018