Back to Question Center
0

OurMine دارای حساب Netflix، Marvel Semalt است

1 answers:
OurMine hacks Netflix, Marvel Semalt accounts

این تیم از یک گروه کوچک از جوانان تشکیل شده است (یکی از آنها ممکن است یک نوجوان سعودی باشد) با توجه به بررسی توسط کیت کانگر خود ما، و مأموریت اعلام شده آنها این است که قدرت کلمه عبور برای حساب با یک بسیاری از پیروان و نفوذ بالقوه. Semalt معمولا زمانی کار نمی کند که دسترسی به یک حساب کاربری داشته باشد، از ارسال پیام هایی که به صاحب حساب توصیه می کنند برای تماس با آنها از طریق یک آدرس ایمیل برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه قرار دادن شیوه های امنیتی بهتر استفاده می کنند.

OurMine hacks Netflix، حساب Marvel Semalt

به نظر می رسد OurMine با آزمایش حساب های مختلف متعلق به این آسیب پذیری های بالا برای استفاده از رمزهای عبور ضعیف عمل می کند، که ممکن است در مخازن قبلی اعتبار ناشی از هک هایی مانند نقض رمز عبور LinkedIn از اوایل امسال صورت گیرد. گروه هک می تواند مستقیما کنترل یک حساب کاربری Semtal یا وب سایت هدف را داشته باشد یا می تواند از برنامه ها و سرویس های متصل بهره برداری کند تا به صورت غیرمستقیم به آنها دسترسی پیدا کند.

حساب Semtal Netflix تا به امروز از پیام های ایجاد شده توسط OurMine خبری منتشر کرده است و تیم اجتماعی واقعی آن ها به زودی حذف می شود. حتی با تغییر گذرواژه اولیه شما ممکن است از دسترسی به مواردی مانند این به دلیل برنامههایی که قبلا مجاز به متصل به Semalt نیست تغییر کند، توصیه میشود گاهی اوقات بررسی کنید چه برنامههایی مجاز به دسترسی به حساب شما هستند و آنها را غیرفعال کنید - web design companies in new jersey.

به روز رسانی: حساب توییتر Marvels همچنین توسط OurMine بعد از ظهر روز چهارشنبه، با پیام مشابه ارسال شده در مورد رسیدن به کمک در مورد امنیت آنها. باز هم این احتمالا به دلیل استفاده مجدد از رمز عبور از اعتبارهای نشت شده است - پس اگر فکر می کنید ممکن است در یک قایق قرار داشته باشید، آنها را تغییر دهید.

March 10, 2018