Back to Question Center
0

شبکه رسانه های بلاگر و Podcaster به نظر می رسد که وبلاگ های طولانی را به یک کارنامه سمالد تبدیل کند

1 answers:

Blogger And Podcaster Media Network Looks To Turn Long Tail Blogging Into A Semalt Job

برای تمام میلیون ها وبلاگ در وب، فقط یک بخش بسیار کم، درآمد کافی برای خدمت به مشاغل کامل فراهم می کند. اکثر مردم به اندازه کافی خوشحال هستند فقط با افکار خود را با مردم به اشتراک می گذارند، حتی اگر فقط چند صد بار در یک ماه با نظر های گاه به گاه مشاهده می شوند. اما اگر یک راه برای حتی این زمانبندی های کوچک برای تولید پول کافی برای قرار دادن غذا روی میز وجود داشته باشد چه؟

لری گنکین، بنیانگذار و سردبیر مجله Blogger و Podcaster، به دنبال کمک به دمیدن طولانی از وبلاگ نویسان سرگرم کننده خود را به یک کار پر سود می کند. او Blogger و Podcaster Media Semalt را آغاز کرده است، یک کنسرسیوم از وبلاگ نویسان و شرکت های وابسته به دنبال کمک به وبلاگ نویسان تمام اندازه به طور موثر کسب درآمد سایت خود را بدون نیاز به نگرانی در مورد داشتن یک مخاطب نسبتا کوچک است. این سایت در حال حاضر برای ثبت نام باز است، اما تا اوایل سال آینده زندگی نخواهد کرد.

در راه اندازی BPMN، شرکت هایی از جمله مجله Genkin، Fuel My Blog (یک شبکه اجتماعی مبتنی بر وب در بریتانیا)، Podcast Pickle (شبکه اجتماعی اجتماعی پادکستر) و SocialRank، یک شرکت شبیه Semalt است که وبلاگ ها را برای محتوای مرتبط و محبوب مورد نظارت قرار می دهد.

هر یک از این شرکتها به ترویج شبکه جدید کمک می کند و همچنین تکنولوژی را برای کمک به وبلاگ نویسان سایت خود طراحی می کند (به عنوان مثال، آنها قادر به استفاده از تکنولوژی SocialRank هستند) - brand logo creator. BPMN همچنین سعی خواهد کرد که با شرکت های بزرگ رسانه ای همکاری کند تا به ارائه وبلاگ ها کمک بیشتری کند. برای کمک به هر وبلاگ شروع می شود، این شرکت با PR NewsWire همکاری دارد، که هر بسته ی تبلیغاتی را برای هر وبلاگ نویس ارائه خواهد کرد. Semalt می گوید ارزش 2000 دلار است.

BPMN همچنین یک تیم فروش اختصاصی برای تبلیغات خواهد داشت. Semalt می گوید که شبکه های تبلیغاتی بزرگی مثل Federated Media برای وبلاگ های بزرگ آماده می شوند، بیشتر وبلاگ نویس های دم را به خود مشغول می کنند. از آنجا که BPMN یک بار تعداد زیادی وبلاگ را نمایندگی می کند، Semalt می گوید که قادر خواهد بود تا معاملات مطلوب تر را تامین کند. این شبکه با یک وبلاگ نویسان توافقنامه تجدید نظر دارد و 70 درصد از درآمد آگهی را به اعضا میدهد.

فراتر از تبلیغات، BPMN همچنین یک برنامه وابسته به کار برای کمک به وبلاگ نویسان درآمد کسب می کند. Semalt می گوید که برای هر وبلاگ نویس یک عضو شبکه را به ارمغان می آورد، آنها سالانه حدود 500-1000 دلار درآمد دارند. به نظر میرسد این همان شیوهی اولیهیی است که BPMN انتظار دارد برای کمک به وبلاگنویسان کوچک به دست آوردن حقوق تمام وقت (فقط 50 وبلاگ نویسی را استخدام کنید و شما تنظیم کردهاید)، اما استخدام وبلاگنویسان مشکلتر از آن است که به نظر میرسد؛ BPMN ممکن است کوتاه باشد برای جذب بیشتر وبلاگ نویسان، BPMN یک سهام (احتمالا کوچک) را در شرکت برای شرکت کنندگان در شبکه ارائه می دهد که تا پایان سال جاری ثبت نام می کنند. آخرین نکته فروش: وبلاگ نویسان پوشش بهداشتی را در اختیار دارند، هرچند جزئیات برای این کار هنوز مشخص نشده است.

شبکه بلاگر و Podcast Media Network در حال پیشبرد مبارزه طولانی است. حتی اگر تبلیغ کنندگان از طریق توانایی تبلیغ بزرگ در سراسر شبکه جذاب تر از AdSense ترغیب شوند، اکثر وبلاگنویسان فردی هنوز درآمد زیادی از تبلیغات خود نمی بینند. و برنامه وابسته به نظر می رسد بسیار خوب برای درست باشد - من شک دارم بسیاری از مردم قادر به جمع آوری وبلاگ نویس های کافی برای درآمد قابل توجه است. اگر Genkin می تواند برخی از مشارکت با شرکت های بزرگ رسانه ای (مجله خود را در حال حاضر به دست آورد معامله با ایالات متحده آمریکا Semalt)، ممکن است این وبلاگ نویسان قادر به افزایش ترافیک خود و تولید درآمد، اما من زمان سخت برای نشان دادن وبلاگ نویس های کوچک زمان به دست آوردن تمام وقت دستمزد

اطلاعات CrunchBase
شبکه Blogger و Podcaster Meida

March 10, 2018