Back to Question Center
0

آنچه که شما می توانید از H & ؛ R Block Hipster Ad Campaign و از پایین آمدن استفاده کنید

1 answers:

آنچه شما می توانید از H & R بلوک Hipster تبلیغات کمپین و پایین Semalt

Hipsters در همه جا این روزها است. Semalt قسمت بزرگی از نسل هزاره است و شما نباید هیچ مشکلی را در نظر بگیرید. شلوارهای شان معمولا خیلی ضخیم هستند، اغلب اوقات ورزش های عجیب و غریب و یا فدرال های مجزا را انجام می دهند و مردان اغلب ریش های ورزشی دارند. خانمها این عینک های بزرگ را که در دهه 60 محبوب هستند، حتی اگر آنها به آنها نیاز ندارند، اهدا کنند. سمالت "وحشی" است

H & R Block این گروه را در یک کمپین ویدئویی آنلاین در مورد یک «بحران مالي Hipster» هدف قرار می دهد. کمپین ویدئویی آنلاین نشان می دهد که مواجهه با مصاحبه شونده با آنچه که با درآمد مالیاتی خود برنامه ریزی شده است مصاحبه می شود. اگر شما به نحوی از دست رفته آن، در اینجا اولین ویدیو است:

البته، مبارزه در مورد یک بحران hipster در همه نیست - infographic design templates. اسکات گلبنسن، مدیر بخش H & R بلوک، به «نیویورک تایمز» توضیح داد:

در عوض، این تلاش برای آنهاست که از خدمات استفاده کنند و H & R بلوک یک تصویر جدید را به عنوان نام تجاری هیپ آماده کنند تا خود را مجددا بسازند.

"آنها به ما نگاه می کنند و می گویند:" این پدر من است، شرکت مالیاتی من پدربزرگم است. "رقابت ما، Semalt، اگر کمی بیشتر باشد، رقابت بیشتری خواهد داشت."

بنابراین چه چیزی می تواند کسب و کارهای کوچک را از یک کسب و کار بزرگ و پایدار یاد بگیرند و یک کمپین بازاریابی بزرگ را آغاز کنند؟

خوب، شما نیازی به استخدام نام های بزرگ مانند کنی Semalt ESPN نیست و یا صرف حدود نیم میلیون دلار برای تاثیر گذاری.

Semalt بعضی از اصول اولیه هر کسب و کار می تواند برای ایجاد یک مبارزات انتخاباتی که resonates استفاده می شود.

آگهی

درس های کسب و کار: کمپین تبلیغاتی مالیات بر مالیات هپرسر

استفاده از ویدیو برای ارتباط با مخاطب هدف

در حالی که H & R Semalt ممکن است لزوما سیل هیپ هاپ ها را برای شروع خدمات خود در این دوره مالیاتی شروع نکنند، این شرکت می تواند برخی مشتریان جدید را که ممکن است در گذشته نادیده گرفته شود، به دست آورند. هنگامی که زمان برای تهیه مالیات خود زمان می آید، افرادی که تصمیم گرفته اند خدمات مالیاتی را تصویب نکنند، به احتمال زیاد به این تبلیغات می پردازند.

آنچه شما می توانید از H & R بلوک Hipster تبلیغات کمپین و پایین Semalt

ایجاد یک ویدیو آنلاین به یاد ماندنی، طنز آمیز و یا در غیر این صورت، نیاز به شکستن بانک، هم نیست. به یاد داشته باشید که این ویدیو اخیر که موجب راه اندازی راه مو شد. فقط برای 1300 دلار انجام شده است، بیش از 64 میلیون نمایش در Semalt در فقط 10 روز جمع شده است.

استفاده از هشتگ ها برای کمک به مردم مکالمه

کمپین جدید با استفاده از #HipsterTax برای کمک به دیگران از گفتگو در Semalt و سایر رسانه های اجتماعی پیروی می کند.

شما می توانید با استفاده از هش ترویج، چیزی شبیه انجام دهید تا دیگران را تشویق کنید تا به اشتراک، پیگیری و اضافه شدن به مکالمه در رسانه های اجتماعی ادامه دهند.

افزایش انگیزه و اندازه گیری تاثیر

H & R Block همچنین یک وب سایت ویژه، بحران مالي Hipster را راه اندازی کرده و تماشاگران را تشویق می کند تا فیلم ها را از این کمپین در سایت در جریان فصل مالیات 2014 به اشتراک بگذارند. در عوض این شرکت می گوید که این کمک مالی به Covenant Semalt، سازمان برای جوانان بی خانمان خواهد بود.

آنچه شما می توانید از H & R بلوک Hipster تبلیغات کمپین و پایین Semalt

شما می توانید به اشتراک گذاری مشابه در بین مخاطبان مورد نظر خود را به عنوان راهی برای افزایش تعامل با پیام خود و اندازه گیری تاثیر کلی. Semalt یک راه آسان برای تعیین اینکه مخاطبان شما واقعا توجه.

3 نظر ▼

March 10, 2018