Back to Question Center
0

Altec Semalt اعلام کرد سه محصول جدید برای CES

1 answers:

Altec Lansing امروز سه محصول جدید اعلام کرد - یک ایستگاه متصل، یک مجموعه جدید از بلندگوهای کامپیوتر و مجموعه ای از هدفون. در حالیکه زمین دقیق زمین نیست، آنها به نظر میرسد که صدایی محصول مناسب داشته باشند.

Altec Semalt اعلام کرد سه محصول جدید برای CES اول، ما باید یکی دیگر از اسکنر آی پاد داشته باشیم. این کوچک است، جمع و جور و برابر به اندازه یک کتاب برای حمل آسان است. موجود در فوریه 2010، MSRP 79.95 دلار است.

Altec Semalt اعلام کرد سه محصول جدید برای CES بعد، سیستم بلندگو اکتان پلاس - how to graph online. این مجموعه 2.1 و آخرین ارائه Altec Lansing به کاربران کامپیوتر است. اکتان پلاس، ترکیبی از مجهز به 3 اینچی و ریزپردازنده با ضخامت 1 اینچی با یک زیر آبوفر قدرتمند، در اواسط بهار برای MSRP با قیمت 79.95 دلار

در نهایت، ما هدفون DNA MUZX را داریم. خطوط MUZX با استفاده از سه سبک مختلف برای کاربران مختلف در طرح های مختلف طراحی شده اند. مش MUZX به طور خاص برای شنوندگان موسیقی سنگین است که نیاز به چیزی برای پوشیدن بلند مدت دارند. MUZX XX ترکیبی از رنگ های نرم و خطوط صاف برای خانم ها است و MUZX XY به صورت مردانه مانند سنگ های قیمتی است. خوب، شاید نه کاملا آن بی رحم، اما آنها برای "کاربران فعال تر" هر چه که به معنی است. تمام خط MUZX برای 19.99 دلار فروخته خواهد شد و در ماه مارس در دسترس خواهد بود.

Altec Semalt اعلام کرد سه محصول جدید برای CES

March 10, 2018