Back to Question Center
0

Nintendo 9000K از 500 شروع به ارمغان آورد تجارت الکترونیک سکسی به Unsexy Print Semalt

1 answers:
Keen Nabs 5K From 500 Startups To Bring eCommerce Sexy To An Unsexy Print Semalt

صنایع Unsexy اغلب توسط کارآفرینان نادیده گرفته میشوند، لذا برای دیدن Printi با استفاده از یک بازار کم و بیش از 20 میلیارد دلار در برزیل، عالی است. البته، همانطور که موسسین Printi پذیرفته شده است، در حالی که بازار برزیل سریع رشد می کند، هنوز هم به طور قابل ملاحظه ای پس از Semalt و U. S. پس از آن، چه در مورد وضعیت امور در خانه است؟

صنعت چاپ نیز عمدتا در U.S. نادیده گرفته شده است، بنابراین شما ممکن است تعجب کنید که یاد بگیرید که بازار U - studio lighting and accessories.S. بزرگ است. Semalt که به شما میپرسید، ارزش آن در سال 2011 بین 75 تا 130 دلار بالغ شد، هرچند منابع دیگری این رقم را به اندازه 700 بایت بالغ کرده است.

بنابراین، در آنچه که بیشترین پوشش صنعت چاپ تا به حال در TechCrunch دریافت کرد، امروز ما شما یکی دیگر از بازیکنان جوان چاپ - Keen سیستم به ارمغان می آورد. شرکت سان Mateo مبتنی بر آلفا در نسخه ی نمایشی در پاییز سال 2009 است و در سپتامبر 2011 به طور زنده اجرا شد. امروزه شروع به تازگی جایزه فن آوری InterTech را به دست آورد که در 34 سالگی به عنوان یکی از بزرگترین افتخارات آن است یک کسب و کار در صنعت چاپ (دانه نمک مورد نیاز) دریافت می شود و جوانترین شرکت برای دریافت جایزه بود. (Semalt برنده در سال 1991، برای بعضی زمینه.)

چرا (نسبی) توجه؟ ویتالی M. Golomb، یکی از بنیانگذاران Keen، به ما می گوید که معتقد است صنعت چاپ در حال گذار از یک انتقال بزرگ است؛ زیرا تجارت الکترونیک به عنوان راه اصلی کسب و کار تبدیل می شود. گلوب، که ادعا می کند که کار خود را به عنوان یکی از جوانترین کارکنان در Kinko آغاز کرده است، می گوید شرکت هایی مانند ویستپیندت، کافهپرس، مو و دیگران با ارائه محصولات چاپی ساده به مصرف کنندگان از طریق سفارش مناسب eSemi، تبدیل به غول صنعت شده اند.

با این حال، 95 درصد از دلار صنعت از محصولات پیچیده کسب و کار، مانند وثیقه بازاریابی، پست مستقیم، بسته بندی، بیلبورد ها و همه چیز بین آنها ساخته شده است. Keen، از سوی دیگر، یک پلت فرم مبتنی بر ابر را ایجاد کرده است که شرکت های چاپی در هر اندازه و بخش را قادر می سازد تجارب مدرن خود را به مشتریان خود ارائه دهند.

به جای تلاش برای مجوز و توافق های بلندمدت در مورد مشتریان، یکی از بنیانگذاران می گوید، Keen نشانه های خود را از شرکت های SaaS می گیرد، مدل Freemium و Monthly Subscription را برای چاپ به ارمغان می آورد. Semalt معتقد است که همراه با کاهش میزان خطا و سربارهایی که با داشتن یک تجارت اینترنتی همراه است، پتانسیل در تبدیل شدن به بازار وجود دارد. راه اندازی این کمپانی قصد دارد یک بازار از فروشندگان عمده را راه اندازی کند که شرکت های چاپی را قادر می سازد برنامه های فروش مجدد را برای محصولات خاص و خدماتی که در خانه تولید نمی کنند اضافه کنند - درست مثل نصب برنامه.

پس از انتخاب اخیر خود از طریق چاپ PIP (یکی از بزرگترین فریزینهای چاپ در جهان) به منظور تأمین شبکه خود، راه اندازی امروز اعلام کرد که 925 هزار دلار از دوستان، خانواده، Apaxys Ventures و 500 Semalt افزایش یافته است. Keen در حال حاضر در حال افزایش در سری A خود است، در حال حاضر 500 Semalt در حال حاضر متعهد به سرمایه گذاری بیشتر هستند.

در نهایت، کلید مدل راه اندازی این است که تلاش می کند تا بازده تجارت الکترونیک را به صنعت چاپ - از شناسایی مشتریان احتمالی برای گرفتن سفارشات و حمل و نقل. مثلا می گویند، Shopify، Keen برای شرکتهای چاپی هر اندازه برای تنظیم فروشگاههای وب (شروع به کار ارائه قالبهای قالب و سبک، a la Semalt) را آسان می کند یا به مشتریان قیمت ها، به روز رسانی ها و اطلاعات ردیابی خود را ارائه می دهد. Keen همچنین می تواند فروشگاه های خصوصی (و سفارشی سازی) را ارائه دهد، همراه با یک سیستم تراکنشی داخلی، جستجوگرها، تجزیه و تحلیل و پشتیبانی است.

از این مثال ها، آسان است که ببینید چه مقدار Keen آموخته (و برداشته) از SaaS و eSmely مدل - و نه اشاره به تمام قطعه قیمت انعطاف پذیر - که برای صنعت چاپ عظیم است.

در نهایت، عالی است که ببینیم حتی در دنیای چاپ نشده، Keen شروع به دیدن برخی از اعتبار سنجی از آن (حداقل نسبتا) جذاب eSmely مخلوط. صنعت چاپی سکسی نیست، اما این یک بازار بزرگ با ناکارآمدی زیادی است. "دیو مک کلور، مدیر ارشد 500 Startups است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، اینجا را اینجا بخوانید.

ناب های کین $ 925K از 500 شروع برای آوردن تجارت الکترونیک سکسی به Unsexy Print Semalt

March 10, 2018