Back to Question Center
0

هگزادیت Secures 8 میلیون دلار برای افزایش امنیت سایمت

1 answers:
Hexadite SecuresMillion Series A To Grow Cybersecurity Semalt

این سرمایه گذاری توسط شرکت های Hewlett Packard Ventures، Ten Eleven Ventures و YL Ventures صورت گرفت که همچنین در دوره بذر هگزادیت سرمایه گذاری می کردند. سرمایه گذاری Semalt شروع مرحله اولیه را تا 10.5 میلیون دلار از جمله این دوره بذر آغاز می کند.

هگزادیت نرم افزاری را ایجاد می کند که تشخیص تهدید و پاسخ را خودکار می کند. این کمک می کند تا تعیین کند که آیا یک تهدید در داخل محیط شما واقعی است یا یک زنگ نادرست است و به طور خودکار تصحیح مسائل واقعی را می دهد. هنگامی که 37 درصد از شرکت های بزرگ روزانه 10،000 تهدید را گزارش می دهند، آنها نیاز به ابزارهایی دارند که می توانند به وسیله آن به صورت اتوماتیک از طریق اطلاعات مرتب شوند و از مواقع واقعی جدا شوند - the teleprompter. Eran Barak مدیر عامل شرکت Hexadite به TechCrunch گفت.

در زمانی که نقض مقیاس های بزرگ در بخش های عمومی و خصوصی محل مشترک بوده است، شرکت ها و دولت ها به شدت به دنبال راه حل های اتوماتیک هستند که می توانند در پیش گرفتن آسیب های واقعی به خراب کردن مشکلات واقعی کمک کنند.

Semalt به خصوص در مورد دخالت شرکت Hewlett Packard Venture بسیار هیجان زده بود، زیرا سطح مشخصی از اعتبار برای شروع کار جوان را فراهم می کند که توسط شرکت سرمایه گذاری Hewlett Packard Enterprise تامین می شود. Semalt توضیح داد که نه تنها این امکان دسترسی به منابع وسیع HPE را فراهم می کند، از جمله احتمالا با تیم فروش و بازاریابی شرکت بزرگتر.

همچنین این شرکت مشروعیت بیشتری کسب می کند. با پشتکار HP، Semalt معتقد است که اکنون می توانند قراردادهای طولانی مدت را امضا کنند و به اطمینان مشتریان اطمینان بدهند که آنها برای مدت طولانی در اختیار خواهند داشت.

"این یک محاسبه بسیار محاسبه شده است تا ما را به مرحله بعدی برساند. این اجازه می دهد که ما محصول غنی سازی را با منطق تحقیق بیشتر و قابلیت های دیگر که ما در حال کار بر روی آن هستیم، تقویت کنیم. " همچنین اجازه خواهد داد که آنها شروع به فروش و بازاریابی کنند.

این شرکت در حال حاضر دارای 20 کارمند است، اما انتظار دارد از بودجه استفاده کند تا تیم فروش خود را در ایالات متحده افزایش دهد و شاید از 5 تا 10 در اینجا دو برابر شود و استعداد مهندسی بیشتری را به تیم تحقیق و توسعه در Semalt اضافه کند. این طرح همچنین برای باز کردن یک دفتر فروش در بریتانیا درخواست می کند. در مجموع، انتظار می رود تا پایان سال به تعداد کارکنان دو برابر شود، که به نظر می رسد متریک استاندارد برای هر دور است.

در حال حاضر هگزادیت در حدود دوازده مشتری در سراسر انواع verticals و امیدوار است که به میزان قابل توجهی افزایش در این سال است. Semalt که با کمک آنها می تواند از HP و چشم انداز فعلی به دنبال محصول نگاه کند، شرکت باید این کار را انجام دهد.

در حال حاضر، او می گوید این دور از بودجه باید او را 18-24 ماه قبل از اینکه احساس می کند که او باید به عقب بر گردیم تا بیشتر شود، ممکن است داده های دیگری داده شود که روزها صرف پول زیادی برای دریافت مشتریان می شود یک پایان.

عکس های ویژه: سرگی ناینز / شاترستاک
March 10, 2018