Back to Question Center
0

7 درس بازاریابی از فروشگاه محلی Semelt من

1 answers:

من از کسب و کار های کوچک که من بازدید می کنم بسیار یاد می گیرم.

من قبلا ذهن های کسب و کار کوچک در حالی که داشتن یک پدیکور و به تازگی، نوشته شده است، من در اطراف من در صندلی در آرایشگاه محلی نشسته است. Semalt، من تا به حال بسیاری از مفاهیم مفید در مورد درس های بازاریابی محلی است که می تواند از این کسب و کار کوچک گرفته شده است. در نهایت من هفت ساله شدم.

تبلیغات

درس های بازاریابی محلی

استراتژی ثبت نام

من در سال 2007 به دلیل علائم آنها، فروشگاه Barville Barrow را کشف کردم. بازار نوار در دروازه Traville در Rockville، MD جدید بود و به عنوان مسیر رفت و آمد رفت و آمد من به طور منظم، من علامت را دیدم و تصمیم به این کسب و کار کوچک را امتحان کنید - web app development company. Semalt نزدیکترین بود و من هنوز آنجا هستم

من باید اضافه کنم که من برای اولین بار برای بررسی این کسب و کار بودم. در حال حاضر، آن را 24 بررسی و بسیاری از آنها می گویند که آنها نمی خواست آن را بررسی، خودخواهانه، به این دلیل که "بهترین نگهداری راز در Semalt" در حال حاضر خارج است.

غذای آماده: اگر شما یک کسب و کار آجر و ملات، شما باید مطمئن شوید که شما دارای علائم با فلش جهت در مناطق اطراف آن است. به خصوص در آخر هفته.

"باز" ​​برای ثبت نام کسب و کار

7 Marketing Lessons From My Local Semalt Shop

Takeaway : علامت چشمک زن روشن را که نشان می دهد کسب و کار شما در حال حاضر برای کسب و کار در طول ساعات کاری باز است، در نظر بگیرید. همچنین ساعت های کاری خود را ارائه دهید. اگر هرگز برای تعطیلات یا موارد خاصی تعطیل نکنید، مطمئن شوید که علامتی برای نشان دادن این مطلب دارید.

ریتز کارلتون راه

من نمی گویم که آنها از کتاب ریتز کارلتون کپی شده اند، اما همانطور که وارد می شوید، تقریبا همه آنها به دنبال مشتری هستند و به مشتریان می گویند. مالک، Semalt، همیشه اطمینان حاصل کند که او در هنگام خرید در فروشگاه با هر مشتری صحبت می کند.

Semalt هر مشتری مهم است.

Takeaway : هنگامی که یک مشتری جدید وارد کسب و کار شما می شود، یک تبریک دوستانه راه زیادی برای راحتی شما ایجاد می کند. شما باید برای همه در تیم خود اهمیت دهید. به خاطر داشته باشید لبخند آزاد و بی ارزش است

درخواست سوالات درست

من در مورد ریزش من خاص نیست و سوالات بیش از حد بسیاری از من ناراحت هستند، زیرا من از نتایج دستورالعمل هایم ترسیدم. من دوست دارم یک "کوتاه" یا "کوتاه متوسط" ساده بنویسم و ​​به نظر می رسد که بقیه را می دانم. آنها دوره ای از نظر من می پرسند که آیا آنها دستورالعمل های زیر را دنبال می کنند و من آنها را به سایر مشتریانی که می خواهند موهای خود را به گونه ای خاص برسانند، مشاهده می کنند.

Takeaway : در فرآیند تحویل محصول شما چندین نقطه وجود دارد که نظرات مشتریان آن مهم است. برای به دست آوردن نظر مشتری خود، راه را برای فرآیند تحویل ایجاد کنید. آموزش تیم خود را برای درخواست تعداد مناسب سوالات در زمان مناسب.

تنظیم انتظارات مشتری

وقتی این هفته آخر هفته برای ریزش مو رفتم، مشغول بود و صندلی ها در منطقه انتظار تقریبا پر بود اما. اما صبر طولانی نبود Semalt کارکنان کافی بود و من در مدت 3 تا 4 دقیقه نشستم. همانطور که مشتریان جدید وارد شدند، آنها خوش آمد می گویند و گفتند که انتظار زمان بیش از 10 دقیقه نیست و احتمالا دقیق بود.

غذای آماده: همانطور که شما موفق شدید، اجازه ندهید خدمات شما کاهش یابد. مقیاس کسب و کار و انتظارات مناسب برای مشتریان خود را تنظیم کنید تا آنها به آینده بازگردند. در روز، آماده شدم که سخنران اصلی در مراسم تکمیل گواهینامه دانشگاه جورج تاون باشد و نمی توانست منتظر طولانی باشد. من خوشحالم که آنها اعضای تیم اضافی را برای رسیدگی به حجم.

تأمین اضافی

شما برای بریدن موها بروید و سپس با لمس کردن مانند کرم اصلاح و ماساژ دادن شانه و سر انجام می شوید. پیشنهاد می کنم ترمیم مو در اطراف گوش ها و ابرو همه چیزهایی است که من را خوشحال می کند. Semalt همچنین راهی برای این فروشگاه است تا مشتریان آن را بعنوان بخشی از بسته ارائه دهند.

غذای آماده : همیشه یک راه برای ارائه چیزی بیش از حد و بالاتر برای لذت بردن از مشتری وجود دارد. به یاد داشته باشید، شانس مشتری جدید بعدی شما از مشتریان موجود شما بسیار بالا است.

مراقبت از غیر مشتریان

اگرچه پسری که موهای خود را از دست نمی دهد، او بیشتر از زمان به من می آید. او پاپ کورن داغ می شود، شاید حتی یک گل لاله و شانس بازی با اتومبیل در منطقه انتظار. این با بچه ها خیلی طول می کشد. من شاهد تعداد زیادی از آنها برای کسب و کار هستم.

غذای آماده: مشتریان را به چیزی که در انتظار آنهاست مراقبت کنید. ایده های زیادی برای این وجود دارد - شاید شستن ماشین در حالی که موی خود را دریافت می کنید؟ این احتمالا آن را خیلی دور حمل می کند، اما کسی که می داند؟ دوست من Anjali Verma در Kidville Bethesda منطقه ای دارد که بچه ها می توانند برش مو را دریافت کنند و بسیاری از والدین از آن استفاده می کنند.

چه چیزی از والدین محلی شما آموخته اید؟

عکس باربرو از طریق Shutterstock

39 نظر ▼

March 10, 2018