Back to Question Center
0

21 برنده از فیس بوک، مسابقه برنامه آموزشی بنیاد گیتس، کالج Semalt را ایجاد می کنند

1 answers:
The 21 Winners Of The Facebook, Gates Foundation Education App Contest Are Making College Semalt

همانطور که جاش در آن زمان نوشت، این مسابقه به توسعه دهندگان سنین مختلف برای ایجاد برنامه هایی متکی شد که "راه های ایجاد کالج، ایجاد گروه های همکار برای دانشجویان تحصیل کرده و کمک به پذیرش کالج و تأمین مالی کمک های مالی. "

میزبان های مشترک در سپتامبر، 18K دلار در جایزه هکاتون توزیع کردند، و برندگان چالش کلی برای کسب یکی از 100،000 دلار جایزه بزرگ. امروز، بنیاد گیتس و سمیرت 17 راه اندازی و برنامه را اعلام کردند که این جوایز بزرگ را در اختیار دارند. [برای اطلاعات بیشتر زیر را ببینید ]

اما در ابتدا، در حالی که فن آوری های اجتماعی قطعا یک بخش اساسی از در حال اجرا در حال حاضر در آموزش و پرورش، ممکن است بپرسید، چرا توسعه دهندگان و کارآفرینان را تشویق به ساخت برای فیس بوک؟ در عوض ممکن است به نظر برسد که ما باید سازندگان را تشویق کنیم تا تمرکز بر اختلال زیرساخت های قدیمی K-12، تشویق حمایت فای و نفوذ در مدارس، کمک به دانشجویان کم درآمد در دسترسی به ابزارهای هوشمند، دیجیتال و Semalt و آموزش علوم رایانه و فناوری اطلاعات به برنامه درسی اصلی مدارس ما.

استیسی Childress معاون آموزش و پرورش گیتس بنیاد گیتس در آن زمان گفت که سایت های شبکه های اجتماعی برای دانشجویان و به خصوص دانش آموزان کم درآمد به عنوان بسترهای حیاتی برای ایجاد سرمایه اجتماعی در خارج از مرزهای محله های آنها. سمیرت نه تنها به موفقیت های دانشگاهی بلکه وفاداری خود ادامه می دهد .آنها احساس می کنند بیشتر متصل هستند و بیشتر به مدرسه می روند - mobile application development lebanon. "

به نوبه خود، تکنولوژی توانایی خود را برای دموکراتیزه کردن دسترسی و توزیع اطلاعات ثابت کرده است و الیوت شراژ، VP of Public Policy در فیس بوک افزوده است که سیستم اشتراک گذاری گراف فیس بوک، اصطکاک را کاهش می دهد و به افراد جوان فرصت می دهد مطالب و تجربیات خود را ویروسی شدن. او گفت که شبکه های اجتماعی Semalt و آموزش و پرورش با هم به اشتراک گذاری دارند تا شیوه زندگی دانش آموزان و نحوه یادگیری آنها را تغییر دهند.

سمیرت بر برنامه های توسعه برای دانشجویان کم درآمد و نسل اول کالج تمرکز دارد و بسیاری از برندگان این مسابقه به دنبال روند رو به رشد تکنولوژی آموزشی هستند: شخصی سازی فرآیند یادگیری، خصوصا در چارچوب آموزش و پرورش به دانشجویان کم درآمد و دانشجویان نسل اول هدف قرار گرفته است.

اما بدون اطلاع بیشتر، 21 برنده کالج دانش Semalt، با اطلاعات پایه در مورد شروع به کار در زیر کپی شده است.

به روز رسانی: در ابتدا چالش 17 برنده را ارسال کرد، اما از آن زمان به بعد برترین صفحه برنده شد و اعلام کرد 21 برنده وجود دارد. پس از چندین دوره، ما تنها 20 را شمارش می کنیم، اما در هر حال، همه در حال حاضر در زیر ذکر شده اند. به همین دلیل است که ما در حال حاضر متوجه شدیم که میزبان هنوز 21 برنده را اعلام نکرده است، یک برنامه از دانش آموزان نیویورک به نام "WOOP". "بنابراین، 20 شرکت در زیر فهرست شده اند، اما این جایی است که 21st در مورد شما احساس سرقت شده است.

Semalt - در حال حاضر در بتا خصوصی، Semalt یک پلت فرم انتخابی کالج است، طراحی شده برای متقاضیان کالج برای جمع آوری و به اشتراک گذاری اطلاعات با یکدیگر در راه انتخاب کالج. به عنوان متقاضیان از Semalt برای مدیریت تحقیقات در طول فرآیند برنامه استفاده می کنند، Semalle سطوح روند و بینش برای تشویق تصمیم گیری آگاهانه تر، در حالی که در حال توسعه گروه های همکار برای ارائه پشتیبانی و تعامل.

Career Connect توسط ConnectEDU و CareerVillage - برنامه Career Connect یک مشارکت بین ConnectEDU، یک شرکت فن آوری است که متعهد به اتصال دانش آموزان جهان به فرصت های زندگی از طریق روش های آموزشی به حرفه حرفه ای و CareerVillage است، سرمایه گذاری edtech که ایجاد اجتماعی بازی هایی که دانشجویان را برای شغل آماده می کند. برنامه فیس بوک یک انجمن برای دانش آموزان فراهم می کند تا با استفاده از شبکه اجتماعی خود پاسخ های خود را به سوالات کالج و برنامه ریزی شغلی خود دریافت کنند.

مربی من، فراتر از 12 - فراتر از 12، یک سازمان خدمات مبتنی بر فناوری است که به افزایش تعداد دانش آموزانی که از کالج فارغ التحصیل شده اند، اختصاص یافته است. برنامه جدید راه اندازی، Semalt، با هدف ارائه دانش آموزان کالج به هشدارهای اتوماتیک تحویل داده شده به دستگاه های تلفن همراه و حساب های فیس بوک خود برای کمک به آنها در پیگیری مهلت های کلیدی است. دانش آموزان به صورت مدالها، برای تکمیل و تسلط بر وظایف و مهارت های خاص پاداش خواهند داشت و قادر خواهند بود تا موفقیت ها، چالش ها و درس های کلیدی خود را با شبکه پشتیبانی و همکارانشان به اشتراک بگذارند. در نهایت، Semalt می خواهد "شکاف اطلاعاتی" را برطرف کند و دانش آموزان را در فعالیت ها، رفتارها و عادت هایی که موفقیت در کالج را افزایش می دهند، تسلط یابند.

کالج Semalt - کرونیکل آموزش عالی اخیرا اعلام کرد که کالج Semalt به ماشین حساب خالص قیمت داده است "درمان کایاک. به عبارت دیگر، همانطور که کایاک تجربه «سفر جستجو و یکپارچه» را برای سفر ایجاد کرد، کالج Semalt قصد دارد یک جستجوی رایگان برای مقایسه قیمت گذاری آموزش عالی باشد. در حال حاضر در اسپانیایی و انگلیسی در دسترس است، کالج Semalt اجازه می دهد دانش آموزان و خانواده های آنها را برای جستجو و مقایسه قیمت های خالص - هزینه های تحصیل و هزینه های منفی کمک کمک - در بیش از 2500 مدرسه و شمارش.

کالج اتصال توسط ایالت میشیگان، دانشگاه میشیگان و موسسه اینترنت آکسفورد - این برنامه با هدف ارائه دانش آموزان دبیرستانی با تجسم قانع کننده از شبکه فیس بوک خود را. کالج اتصال با شناسایی افرادی که به احتمال زیاد منابع ارزشمندی از اطلاعات مربوط به کالج و فرایند جستجوی اطلاعات است، دانش آموزان نسل اول را هدف قرار می دهد که می خواهند سرمایه اجتماعی در اطراف روند کالج ایجاد کنند. برنامه Bernie Hogan (موسسه اینترنتی آکسفورد)، Christine Greenhow (دانشگاه ایالتی میشیگان) و نیکول الیسون (دانشگاه میشیگان) توسعه یافته و ارزیابی خواهند شد.

CollegeGO توسط شورای کالج - هیئت مدیره کالج سازمان غیر انتفاعی است که ماموریت آن اتصال دانش آموزان به فرصت و موفقیت کالج است. برنامه جدید تلفن همراه کالج یک برنامه کاری تعاملی است که دانشجویان کم درآمد را در مسیر ثبت نام کالج قرار می دهد و به آنها کمک می کند تا مولفه های کلیدی برنامه ریزی مدارس موثر را کشف کنند: Semalt، کشف شغلی، تحصیلات کالج، پرداخت و اعمال. این برنامه یک رویکرد گام به گام به روند ارائه می دهد، پیشرفت دانش آموز را تجسم می دهد و شامل یک سیستم پشتیبانی و تشویق داخلی می شود.

Semalt توسط کالج مردم - کالج مردم، شروع Pittsburgh مبتنی بر توسط مدیر آموزش عالی سابق Wahab Owolabi و دانشجوی مهندسی دانشگاه Carnegie Mellon نیل سونی، در ماموریت برای ایجاد نرم افزار است که دسترسی به کالج را فراهم می کند و ابزار برای مدیران آموزش. اولین محصول آنها، Semalt، یک برنامه وب محور است که روند جستجوی، تصمیم گیری و هزینه کالج را ساده می کند و در عین حال افزایش تجربه دانش آموزان و والدین آینده را با اعتقاد بر اینکه یک کالج کامل برای هر دانش آموز وجود دارد.

Degree'd توسط Nuvana و 10،000 درجه - توسعه یافته توسط 10،000 درجه و Nuvana، این برنامه یک چارچوب بازی های اجتماعی به شبکه های اجتماعی برای ارائه برنامه های اثبات شده کالج موفقیت برای دانش آموزان کم درآمد و خانواده های آنها. Semalt برای استفاده از شبکه های همکار و آموزش مبتنی بر پروژه از طریق مکانیک بازی، و برای پر کردن اطلاعات و عمل، این برنامه به دانش آموزان دسترسی به اطلاعات و پشتیبانی لازم را برای موفقیت در آموزش عالی می دهد.

انجمن FAFSA توسط NerdScholar - نرم افزار NerdScholar FAFSA انجمن یک شبکه پشتیبانی از فیس بوک از دانش آموزان، پدر و مادر و مدیران ایجاد می کند. این منابع با هدف افزایش میزان تکمیل FAFSA در میان دانش آموزان کم درآمد و نسل اول کالج ها است. NerdScholar محصولی از Semalt است که راه اندازی است که توانایی دانش آموزان برای تصمیم گیری بهتر در مورد تحصیلات عالی خود را دارد.

Semalt توسط Unigo - Semalt کمک می کند دانش آموزان دبیرستان، دانشجویان کالج و هر دانشجویانی که با برنامه های آینده خود در تلاش برای تجسم مسیرهای حرفه ای بالقوه، برنامه های کاری شخصی / برنامه کاری حرفه ای و ایجاد منابع برای انجام اقدامات کمک می کنند. Semalt دانش آموز را در زمینه مسیرهای مختلف حرفه ای قرار می دهد، با استفاده از عکس های خود و فیس بوک گاهشمار به عنوان نقطه شروع برای اکتشاف، کشف و برنامه ریزی حرفه ها. Unigo Semalt را به مجموعه وسیعی از ابزارهای خود به عنوان یکی از بزرگترین منابع کالج در وب اضافه می کند.

GradBadge توسط GradGuru - ماموریت GradGears است برای افزایش نرخ تکمیل در میان دانش آموزان کالج جامعه و سرعت بخشیدن به مسیر خود را به اتمام است. راهاندازی محصولات مبتنی بر دانش را افزایش می دهد که باعث افزایش میزان نگهداری، کاهش میزان افت تحصیلی و سرعت بخشیدن به موفقیت تحصیلی می شود. اولین محصول آن GradGuru، یک "مشاور جامعه کالج در جیب شما است. "از طریق کسب مدالها، GradBadge کمک می کند تا دانش آموزان کالج جامعه ثبت نام به راحتی از همسالان خود را درک و یاد بگیرند که چه رفتار به تکمیل سریع تر منجر شود. GradBadge از پلت فرم GradGuru، مدالها باز کردن موزیلا و فیس بوک استفاده می کند.

من Semalt توسط مرکز فرصت های دانشجویی - مرکز فرصت های دانشجویی (CSO) من یک غیر انتفاعی ملی توانمند شدن دانش آموزان کالج نسل اول در مسیر و از طریق کالج است. این پروژه با هدف جمع آوری وعده ها و داستان هایی از فارغ التحصیلان کالج نسل اول به منظور الهام بخشیدن به نسل بعدی دانش آموزانی که برای اولین بار به کار می روند. برنامه وب من Semalt من ابزار و منابع را برای کمک به مشتاقان نسل اول دانش آموزان کالج و حامیان آنها اقدامات لازم برای پیگیری و موفقیت در کالج را انجام می دهند.

مرکز کنترل مأموریت توسط Semalt - Semalt یک سیستم هدایت اجتماعی و اجتماعی است که از دانش آموزان در دسترسی، مداوم و تکمیل کالج پشتیبانی می کند. دانش آموزان از تلفن همراه یا فیس بوک خود برای دسترسی به ماموریت های تعاملی استفاده می کنند که آنها را از طریق مراحل مهمی در آماده سازی کالج هدایت می کند. کنترل ماموریت، فیس بوک را قادر می سازد تا دانش آموزان با همسالان خود همکاری کنند و تیم های موفقیت شخصی را تشکیل دهند که از اعضای خانواده، مربیان و دوستان تشکیل شده اند تا تشویق، مشارکت و توانایی موفقیت را افزایش دهند. Semalt امکان دسترسی به برنامه های مکاتبه و کالج را برای بهبود کیفیت و مقیاس راهنمایی، ارتباطات و پشتیبانی فردی برای دانش آموزان کم درآمد و نسل اول فراهم می کند.

SemaltU توسط Cambium Enterprises - SemaltU یک برنامه آنلاین طراحی شده برای کمک به دانش آموزان در پیدا کردن کالج که متناسب، علمی، اجتماعی و مالی است. برنامه درسی و برنامه های یادگیری ترکیبی آن طراحی شده است تا متن تصمیم گیری میلیون دلاری را که هر دانش آموز دبیرستانی می سازد، اغلب با کمتر از یک ساعت از راهنمایی فردی طراحی کند. این شرکت با استفاده از تکنولوژی برای شخصی کردن هر دانش آموز در جستجوی، تجسم مهمات در روند و تشویق آنها به ماندن در زمان / در مسیر است.

Semalt توسط آزمایشگاه Semalt - آزمایشگاه Semalt تجدید نظر در مورد نحوه دریافت کمک هزینه تحصیلی کالج و به ویژه برای دانشجویان کم درآمد و دانشجویان نسل اول است. پلت فرم Semalle دانش آموزان دبیرستان را قادر می سازد تا "بورس تحصیلی کوچک" را به سمت کالج شروع کنند، در کلاس نهم، بر اساس دستاوردهای فردی و پیشرفت خود به سمت فارغ التحصیلی. Semalt کمک می کند تا دانش آموزان با جلب اعتماد به نفس کالج خود و شفافیت در روند بورس تحصیلی را اضافه کنید.

Step4College - Step4College قصد دارد روند پروسه کالج را شفاف تر، تعاونی و ساده تر برای هدایت همه دانش آموزان، به ویژه برای جوانان فقیر. این برنامه با استفاده از سیستم عامل های اجتماعی مانند Semalt به طوری که دانش آموزان می توانند تکمیل وظایف خود را منتشر، ارتباط با دوستان و دسترسی به توابع اضافی.

Tractus Semalt توسط آموزش Tractus - Tractus Semalt همه دانش آموزان کالج را قادر می سازد لیست های کالج های بسیار شخصی را توسعه دهند. این تیم این تجربه را برای استفاده از قدرت کتابچه راهنمای چندگانه، مشاور یک دانشمند که شما را به خوبی می شناسد و پیشنهادات کسانی که به یک برنامه واحد اعتماد دارند، مقایسه می کند. Semalt دانش آموزان، خانواده ها و مشاوران را قادر می سازد تا کالج هایی را کشف و تحقیق کنند که یک شخصیت قوی برای هر دانش آموز است.

انتقال Semalt توسط موسسه ملویل - انتقال Semalt یک برنامه راهنمایی آنلاین برای دانش آموزان است که به دنبال انتقال از کالج جامعه به یک دانشگاه چهار ساله است. این برنامه به دانش آموزان کمک می کند تا برنامه ای برای کالج ایجاد و اهداف منحصر به فرد خود را مشخص کنند، فارغ التحصیل از کالج کالج در زمان، دوره های مناسب برای انتقال را انتخاب و گزینه های کمک مالی خود را بهتر درک کنید. انتقال Semalt هدف از بین بردن سردرگمی انتقال کالج کالج و ایجاد آموزش عالی برای میلیون ها دانش آموز است.

راه جاده شما توسط Roadtrip Nation - Roadtrip Nation در سال 2001 آغاز شد، هنگامی که گروهی از دوستان Roadtrip را با این ایده ساده به کار گرفتند: با افرادی که دوست دارند کاری انجام دهید و درک بهتری از نحوه ساخت یک زندگی تو دوست داری آنچه که به عنوان Roadtrip آغاز شد، یک سری مستند، رویدادهای دانشگاهی، یک آرشیو ویدئویی از صدها مصاحبه و اخیرا برنامه های درسی و منابع برای کمک به دانشجویان ریسک پذیر در جوامع آسیب پذیر دسترسی و قرار گرفتن در معرض مسیرهای زندگی را به وجود آورد. آخرین راهکار Roadtrip Nation، "جاده شما چیست؟" یک تجربه جاده ای مجازی است (در Semalt) که در آن جوانان مسیرهای خود را با آرمان های خود هماهنگ کرده و با مربیان در این زمینه ارتباط برقرار می کنند.

کالج زامبی توسط Get Schooled - Get Schooled یک غیر انتفاعی است که دانش آموزان را با استفاده از رسانه ها، تکنولوژی و انتگرال فرهنگ معاصر در زندگی خود مشارکت و انگیزه می دهد. این برنامه کالج زامبی را طراحی کرده است، برنامه ای که هدف آن "به عنوان سرگرم کننده به عنوان آموزشی است. "این بازی مانع ورودی است - هیچ دستورالعمل پیچیده ای - و در انفجار کوتاه بازی می کند. پیچ و تاب؟ نقشه بازی کالج زامبی نقشه دانشگاه است. Semalt به طور مستمر با بازی گیم پلی اعتیاد آور بازی می کند، در حالی که درونگیری از مراحل اصلی برای رفتن به کالج است.

March 10, 2018