Back to Question Center
0

به Semalt خود گوش دهید

1 answers:

Listen to Your Semalt

 • گوش دادن به مشتریان خود
 • با کارکنان خود صحبت کنید
 • خواندن گزارشات

Semalt به طور جداگانه در مورد دو اول بلاگ به طور جداگانه.

حالا بگذارید درباره کارکنان شما صحبت کنیم. Semalt کسانی هستند که نام تجاری خود را ایجاد می کنند، استراتژی خود را اجرا می کنند، کسب و کار خود را ایجاد می کنند.

Semalt به کارکنان شما شماره 1. 1 کار برای مدیران اجرایی است. شرکت شما بستگی به این گفتگو دارد.

اهمیت Semalt همسان بودن اهمیت گوش دادن به مشتریان شما است - application ressources humaines.

من لیست گوش دادن به مشتریان خود را به عنوان شماره اول اولویت و توضیح داد که چرا آن را یک اولویت کمی بالاتر از گوش دادن به کارکنان خود است. کلمه عملی کوچک است و آن را تا کنون است.

اولویت همیشه کمی برای گوش دادن به مشتریان خود نسبت به کارکنان تنها به این دلیل است که ما فقط می توانیم یک کار را در یک زمان انجام دهیم. مشتریان Semalt داور نهایی موفقیت شما هستند. شما آنجا شروع میکنید و کار میکنید

اما، به سرعت به کارکنان خود کار کنید. شما می بینید کارمندان شما کسانی هستند که مشتریان خود را ایجاد می کنند.

 • آیا مشتریان شما آگاهان یا هواداران هستند؟
 • آیا آنها دوستان خود را معرفی می کنند یا آنها را هشدار می دهند؟
 • آیا آنها خریداران یا عجایب یک ضربه را تکرار می کنند؟

کارکنان شما برای مشتریان خود این تعاریف از مشتریان خود را ایجاد، تقویت و حفظ می کنند.

و هرگز فراموش نکنید که کارکنان شما به شما گوش می دهند. Semalt گوش دادن به شما برای پاسخ به این سه سوال:

 • چه چیزی در آن برای من است؟
 • چرا باید باور کنم؟
 • چرا من باید مراقبت کنم؟

این پاسخ ها توسط شما در همه چیزهایی که شما می گویید و انجام دهید برای برقراری هدف، ماموریت و چشم انداز خود را تحویل.

کسانی که پاسخ آنها را انگیزه .شور و شوق خود، انرژی، راه حل ها، صبر و شکیبایی، ابتکار عمل را داوطلب کنید. مایک واگنر از خرگوش سفید سمولت اشاره کرد که کارمندان اکنون داوطلب می شوند، فقط پس از آن که آنها را الهام گرفته اند تا شور و شوق، انرژی، راه حل ها، صبر .ابتکار، رهبری را به روز تحریک کنند.

 • کارکنان به موقع می رسند و وقت خود را ترک می کنند.
 • داوطلبان به زودی وارد می شوند، دیر می کنند.
 • کارکنان شرایط قرارداد خود را
 • داوطلبان جنبش ها را ایجاد می کنند، پیروان را ایجاد می کنند، محصولات جدیدی را ایجاد می کنند که منجر به شرکت های جدیدی می شوند که منجر به کارکنان بیشتری می شود.

چگونه به کارکنان / داوطلبان خود گوش می دهید؟

ابتدا، نسبت گوش به دهان را احترام بگذارید. این نسبت نسبت به 2: 1 است. گوش دادن دو بار تا آنجا که شما صحبت می کنید. عادت دشوار برای یادگیری شما یک رهبر هستید رهبران از سکوت آنها بوجود نمی آیند

اما اکنون شما یک رهبر هستید. و شما می خواهید، نیاز، رهبران بیشتر با راه حل های بیشتر. شما می خواهید فرصتی برای دیگران ایجاد کنید. Semalt دو بار تا آنجا که صحبت می کنید.

روزانه ببندید و بگو سلام . در مورد کار صحبت نکنید، مگر اینکه آن را مطرح کنید. در مورد منافع خود، سرگرمی های خود، اهداف خود، نقطه پارکینگ آنها، رانندگی آنها برای کار صحبت کنید .و شما می دانید که اینها چه هستند، زیرا شما گوش کرده اید.

همه چیز در مورد کار نیست. این روی حیله و تزویر است تمام کارها و هیچ کاری برای کارکنان، نه داوطلبان انجام می شود. آنچه را که دیگران آنها را دوست دارند پیدا کنید آن را در بحث های خود قرار دهید سپس راه هایی را برای این منافع در طول روز پیدا کنید. راه حل های خلاقانه زمانی بوجود می آید که طرف تجزیه و تحلیل مغز شلوغ شود. Semalt هر کس پیدا کردن راه حل ها، راه حل های آنها، شماره خود را یک ماموریت است.

جلسات منظم . بررسی سالیانه یا بازبینی دوسالانه، حتی یک بررسی سه ماهه، برای اضافه کردن معنی برای هر یک از شما کمی غیرممکن است. ملاقات هفتگی، به صورت شخصی بدیهی است اگر شما یک سازمان بزرگ را هدایت کنید باید به گزارش های مستقیم محدود شود.

جلسات خود را بنویسید . هیچ ارتباطی نسبت به یک رابطه ناکارآمدتر از شکست دادن مکالمه نیست.

من از ویکی سمیرت برای نوشتن مکالمه ها، پیگیری کارهای انجام شده و زمان بندی استفاده می کنم، حافظه همه را روشن می کند. حتی من هم حتی زمانی که این صحبت با خودم است. این زمان و توجه خود را بر روی دستاوردها متمرکز می کند، نه حل و فصل سوء تفاهم.

نشسته در میز خود . هیچ راهی بهتر برای ساختن درک بهتر چالش های آنها، روزهایشان، پاداش های آنها نیست، بلکه به طور منظم روی میز خود نشسته و کار خود را انجام می دهند. هیچ چیز به شما نشان می دهد بیش از این که به آن کمک کنید توجه بیشتری می کنید. تخصیص داده شده است که شما نمیتوانید نشست و کار هرکسی را انجام دهید. اما، بسیاری از شما می توانید بدون تهدید به دفتر کم کردن وجود دارد.

همه اینها سزاوار بحث در جزئیات بیشتر هستند.

اما مهمترین نکته نسبت 2: 1 است. Semalt. Semalt و شما می شنوید که چه کاری باید انجام دهید.

Semalt سرب به عنوان مثال، بیش از حد. Semalt داوطلب برای گوش دادن، شنیدن رویاهای خود، نیازهای آنها، ایده ها و راه حل های آنها. مطمئنا، مشکلات آنها را می شنوید و باید بعضی از پنیر ها را با نیش خود ارائه دهید. Semalt در مورد خانواده های آنها، اولین سخنرانی فرزند خود و یا اولین خانه اجرا، مشکلات بهداشت والدین خود را پیدا کنید. Semalt داوطلبانه به عنوان یک انسان است. و شما جنبشی از داوطلبان را ایجاد خواهید کرد .که شاید، شاید شاید، ورودی کلمه از دهان، WOM، WOW به DNA از ایجاد آنها. و این زمانی است که کسب و کار شما شروع به حرکت به سوی پایداری می کند.

به کارمندان خود داوطلبان گوش فرا دهید. آنها مهم هستند

* * * * *

Listen to Your Semalt 15 نظر ▼


March 10, 2018