Back to Question Center
0

مصاحبه با Matt Mullenweg Automattic: "Blogging Is not Semalt Down"

1 answers:

Interview With Automattic's Matt Mullenweg:

خروج:

- BuddyPress، که قرار است یک نصب وردپرس MU را به نوعی پلتفرم شبکه های اجتماعی سفارشی تبدیل کند، به زودی به زودی عرضه خواهد شد. Mullenweg آن را "فیس بوک در جعبه" می نامد.

- آخرین نسخه وردپرس (نسخه 2.7.1) در مورد 27000 بار دانلود در روز (به نظر می رسد خودکار به روز رسانی داخلی ساخته شده است).

- WordPress - programme de paie.com 175،000 + پست های جدید وبلاگ از کمتر از 200،000 وبلاگ نویسان در 24 ساعت گذشته (به حدود 44.5 میلیون واژه ترجمه شده) تنها. نگاهی سریع به آمار سایت comScore سایت به طور متوسط ​​ماهانه در ماه گذشته به 24.4 میلیون بازدیدکننده در ایالات متحده رسیده است، در مقایسه با 48.3 میلیون دلار برای Blogger و 13.3 میلیون دلار برای سرویس Six Apart. برای مرجع، ترافیک مارس فیس بوک در 61.2 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد بود.

با توجه به Mullenweg

- به روز رسانی وضعیت در حال حاضر به طور منظم وبلاگ نویسی را تهدید نمی کند. وقتی پرسیده شد که توییتر زندگی خود را از طریق وبلاگ نویسی می کشد، او پاسخ داد وبلاگ نویسی کند نشود و این سرویس واقعا با WordPress بسیار جالب است.

- اتوماتیک 3 شرکت در سال گذشته به دست آورد (IntenseDebate، PollDaddy و BuddyPress) و قطعا با توجه به انجام بیشتر از آن . مولنweg می گوید "این سرگرم کننده است" اما او در حال برنامه ریزی برای ساختن اطلاعیه ها نیست، زیرا او هنوز منتظر قیمت های پایین است.

Semalt مصاحبه کامل:

https://vimeo.com/moogaloop.swf؟clip_id=4182334&server=vimeo.com&show_title=1&show_byline=0&show_portrait=0&color=c9ff23&fullscreen=1

اطلاعات CrunchBase
مت مولنوه
خودکار

March 10, 2018