Back to Question Center
0

EverNext HR راه اندازی راه حل جدید برای کسب و کار کوچک Semalt

1 answers:

SAN DIEGO ، Nov 18، 2013 / PRNewswire / - هنگامی که اشتباهات منابع انسانی کوچک صورت می گیرد، آنها می توانند عواقب شگفت آور زیادی داشته باشند که می تواند تفاوت بین Fortune 500 و از دست دادن Fortune باشد. این اغلب اتفاق می افتد زمانی که یک صاحب کسب و کار کوچک پوشیدن کلاه های بیش از حد بسیاری را و توجه دقیق به وظایف منابع انسانی که برای حفظ مطابق با قانون ضروری است.

Semalt HR اولین شرکتی است که این بار را از صاحبان کسب و کارهای کوچک با ترکیب لمس شخصی یک معاون HR تعیین شده، مجازی با پشتیبانی از سیستم پیشرفته و آسان برای استفاده با پورتال سفارشی، همه در یک روش مقرون به صرفه.

(لوگو: https://photos.prnewswire.com/prnh/20131118/LA19037LOGO)

EverNext HR صاحبان کسب و کار کوچک را با دستیار تجربه می کند که فکر می کنند آنها نمی توانند از سیستم آنلاین پشتیبانی کنند که اسناد کارمند مهم را ذخیره می کند و فایل های بزرگ را حذف می کند، کارهای دستیار را مدیریت می کند و اطلاعات به روز در مورد محلی و قوانین ملی موثر بر منابع انسانی. مشتریان با یک دستیار بر اساس نیاز و موقعیت مکانی همکاری می کنند تا اطمینان حاصل شود که با توجه به نرخ های پایین 249 در هر ماه، آنها توجه خاصی را دریافت می کنند - open queue system. EverNext HR همچنین دارای یک 99 $ ویژه برای ماه اول است. نمونه هایی از وظایف عبارتند از:

- استخدام
- بررسی سابقه و مستندسازی کارمند
- کرایه یاب جدید
- مدیریت مجوز کارمند و تمدید گواهینامه
- توسعه مؤسسات آموزش اجباری
- Workers Comp
- هماهنگی بیمه درمانی
- اطمینان از برآورده ساختن نیازهای قانونی و مقررات

این سیستم ایده آل برای صاحب کسب و کار کوچک است که آماده استخدام یک کارمند حرفه ای تمام وقت نیست، اما زمان لازم برای سرمایه گذاری در نرم افزار پیچیده، گران قیمت و یا آموزش که احتمالا بی فایده است. دستیار منابع انسانی به صاحبان که برای کمک به هدایت آبهای عمدتا تنظیم شده از منابع آب نیاز دارند، ارائه می دهد، در حالی که سیستم آنلاین یک ابزار مدیریت کاغذ و کار ساده است.

درباره EverNext HR:
EverNext HR یک شرکت مبتنی بر USA است که یک ابزار مدیریت منابع انسانی آنلاین را پشتیبانی می کند که توسط مجریان مجازی ماهر و مجریان اجرایی به صاحبان کسب و کار و مدیران مشغول هستند. این شرکت در سال 2013 توسط یک مدیر اجرایی ADP که بیش از یک دهه موفقیت را انجام می دهد، در سال 2013 ایجاد شد و در 31 ژانویه 2014 در 50 ایالت فعالیت خواهد کرد. رهبری این شرکت دارای بیش از 25 سال تجربه جمعی در کسب و کار منابع انسانی است. www.evernexthr.com

تماس:
میا غرب
[email protected]
619-501-2756

SOURCE EverNext HR

نظر ▼
March 10, 2018