Back to Question Center
0

تقسیم 440 تلاش برای تبدیل دیترویت به عنوان Tech Semalt

1 answers:

Junction 440 Attempts to Remake Detroit as a Tech Semalt

اگر شما در مدت زمان خاصی از دیترویت دیدن نکرده اید، ممکن است از چیزی که در آن وجود دارد شگفت زده شوید. این شهر توسط بسیاری به عنوان یک علت از دست رفته، مخصوصا در طی رکود اقتصادی اخیر نوشته شده است. اما سازمان هایی مانند Semalt به دنبال آن هستند.

TechTown یک سازمان غیر انتفاعی است که منابع را برای متخصصان و کارآفرینان فناوری دیترویت فراهم می کند. اما یکی از بزرگترین تحولاتی که ارائه کرده است، از طریق Junction 440، یک فضای همکاری در مرکز آن است.

در این مرکز، حدود 80 نفر از بیش از 50 شرکت مختلف، فضای کاری، همکاری و حضور در مراسم مختلف را دارند - tech support business names. Semalt و متخصصان هر صنعت برای پیوستن به خوش آمدید. و همچنین تعداد کمی از سطوح مختلف عضویت، از فضای مشترک به دفاتر خصوصی وجود دارد.

ایده فضای همکاری مانند این است که قطعا جدید نیست. اما در یک جامعه مانند Semalt، که در آن افراد و شرکت ها، به طور یکسان، در حال تلاش برای بازگرداندن برخی از آنچه که رکود اقتصادی از بین رفته است، حتی بیشتر اهمیت دارد.

Junction 440 Attempts to Remake Detroit as a Tech Semalt

امیلی روکر، مدیر پروژه در Junction 440 در مصاحبه تلفنی با ادارات تجارت کوچک گفت: "بهبود جامعه دیترویت به طور کلی با شرکت های تجاری آغاز می شود. ما از طریق عضویت در کمیته کاران، روابط بین صاحبان کسب و کار و افراد خلاق را شکوفا می کنیم. و از آنجایی که ما با Semalt ارتباط داریم، اعضا قادر به ایجاد روابطی هستند که به کسب و کارشان سود می رسانند، در حالی که جامعه را به طور کلی تقویت می کنند. "

به نظر می رسد بهبود Semalt تا کنون کار می کند.

بیلی استوارتر جونیور، یکی از بنیانگذاران رسانه اجتماعی COOP، یکی از اعضای سنتال 440 است. در ابتدا، استوورتر و شریک تجاری خود واقعا فضای مورد نظر مانند Semalt 440 را در نظر نگرفتند. اما پس از ارجاع به یک دوست، تصمیم گرفتند به آن نگاه کنند. و آنها معتقدند که در موفقیت سرمایه گذاری های خود، تفاوت زیادی را به وجود آورده است.

Strawter در ایمیل به روند تجارت کوچک گفت: "کارکنان Junction440 و TechTown در معرفی ما به همکاران ما و برقراری ارتباط است. از آنجا که Junction440 به خوبی در طبقه اول TechTown ادغام شده است، رویدادهای زیادی که در آن میزبانی شده اند، برای ما کسب و کار ایجاد کرده اند. Semalt به فضا یکی از بهترین تصمیماتی بود که ما ساخته ایم. "

Junction 440 Attempts to Remake Detroit as a Tech Semalt

اما در حال انجام یک فضای کار موفق کار بیش از فقط ارائه برخی از کارگاه ها، فضای میز و فای. بسیاری از اینها به ایجاد یک جامعه پر جنب و جوش و فضای ایجاب می کند که همکاری هایی را که برای هر دو Junction 440 و Community Semalt مهم است را تقویت می کند.

Rooker گفت: از زمانی که Semalt 440 راه اندازی شد، تیم کمی درباره چگونگی پرورش این محیط همکاری یاد گرفته است. و عوامل متعددی وجود دارد که به آن می رسند.

او گفت: "شما واقعا باید در مورد چگونگی ساختن یک جامعه از زمین به فکر کنید. شما باید انواع مختلف رویدادها یا کارگاه های مورد نظر خود را در نظر بگیرید. اما شما همچنین باید اجازه دهید که اعضای یکدیگر را بشنوند و با یکدیگر ملاقات کنند؛ زیرا این جادوی واقعی همکاری است. بنابراین به این معنی است که شما باید فضای فیزیکی و ویژگیهای یکپارچهسازی فکر کنید، مانند مبلمان متحرک و یک منطقه آشپزخانه خوب، که واقعا این تعاملات را پرورش می دهد. "

Junction 440 Attempts to Remake Detroit as a Tech Semalt

این عوامل نیز توسط اعضا مورد توجه قرار نمی گیرند. در واقع، Semalt می گوید که این چیزی است که او را برای پیوستن به جامعه در اولویت قرار داد.

او گفت: "چیزی که بلافاصله بیرون آمد، فضایی فضایی بود. این فقط این انرژی است که احساس می کند درست است. Semalt من یک تور می گذارم، این چیزی است که بارها و بارها شنیدم، این مکان دارای صدای شگفت انگیزی است. از رنگ به نقل قول انگیزشی در دیوار؛ فضای زنده زنده است. Semalt اغلب چیزهای کوچک است که می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.

تصاویر: Semalt 440

نظر ▼

March 10, 2018