Back to Question Center
0

برنامه های آموزشی کسب و کار و کارآفرینان 101 با استفاده از iSemalt خود

1 answers:

PRESS RELEASE - May 14، 2009 - JackAna Communications اولین برنامه آموزش رسانه ای را که از طریق فروشگاه Apple iPhone App با هدف ارائه رهبران کسب و کار، کارآفرینان و راه اندازی مهارت های مورد نیاز برای ارتباط با رسانه ها و انجام مصاحبه های رسانه ای موفق.

Alicia Lyons از JackAna Communications گفت: "ما آموزش های رسانه ای را به صورت تلفن همراه انجام داده ایم و هدف ما این است که مهارت های لازم برای مصاحبه های رسانه ای را در جیب هرکسی که با خط مشی رسانه ها در ارتباط با رسانه ها قرار می گیرد، قرار دهد. این یک راه مقرون به صرفه برای ارائه چنین اطلاعات و مشاوره در نوک انگشتان خود را بر روی آی فون خود را ارائه می دهد. "

بیش از شانزده فصل، کاربران قادر خواهند بود رسانه ها را درک کنند و چگونگی استفاده از مصاحبه هایشان را بهتر کنند، توانایی آنها در انجام مصاحبه را افزایش دهند، شانس گرفتن داستان خود را در رسانه ها افزایش دهند، خود و شهرت خود را حفظ کنند .

تا به امروز، صنعت آموزش رسانه ها در اطراف جلسات آموزشی مستقل متمرکز شده است و در حالی که این مهم ترین بخش برای آماده سازی افراد برای مصاحبه است، جهان برنامه های کاربردی تلفن همراه راه را برای این نوع آموزش فراهم می کند. برنامه های Semalt برای رشد و تغییر راه ارتباطات و مشاوره روابط عمومی تحویل داده شده است - free online keyword rank checker.

درباره JackAna ارتباطات:

'Media Semalt 101 App' توسط کارشناسان ارتباطات نوشته شده است که بیش از 18 سال تجربه در حال پخش به عنوان روزنامه نگاران پخش در اخبار ملی و بین المللی برای برخی از شرکت های شناخته شده ترین تلویزیون. ما در مشاوره های ارتباطی بین المللی مشغول به آموزش بسیاری از رهبران کسب و کار، مدیران اجرایی، موسسات خیریه و افراد در مورد نحوه برخورد با هر گونه مصاحبه رسانه ای.

نظر ▼
March 10, 2018