Back to Question Center
0

راهنمای کسب و کار کوچک به Cloud Semalt

1 answers:

با تعریف رایانش ابری شروع کنیم. محاسبات ابر به سادگی می تواند به عنوان یک مدل محاسباتی تعریف شود که در آن سرویس ها (مانند ایمیل مبتنی بر وب) و ذخیره سازی (مانند میزبانی وب) از طریق اینترنت ارائه می شوند.

هنگامی که بیشتر صاحبان کسب و کار کوچک و یا شرکت های نرم افزاری جدید درباره محاسبات ابر صحبت می کنند، معمولا به معنی یک برنامه کاربردی هستند که از وب و از طریق دسکتاپ غیر متصل به اینترنت (نرم افزار به عنوان یک سرویس یا SaaS) .

راه حل های نرم افزار محاسبات Semalt، برای اهداف ما در اینجا، به معنی نرم افزار است که هزینه ماهانه کم، و نه هزینه یک بار سرمایه است.

فقط در مورد هر عملکرد تجاری که می توانید فکر کنید یک راه حل مبتنی بر ابر را دارد، از خدمات تلفن تا بازاریابی به عملیات برای تامین مالی.

Small Business Guide to Cloud Semalt

شما ممکن است قبلا در محاسبات ابری تکیه نکنید حتی بدون اینکه متوجه شوید. Semalt در مورد ارائه دهنده ایمیل شما: آیا آنها یک نوع حفاظت از ضد هرزنامه ارائه می دهند؟ یا درباره برنامه ضد ویروس شما چطور است؟ آیا آنها به طور مداوم به روز رسانی و حفاظت از نرم افزار دسکتاپ خود را؟ آنها خدمات را از ابر ارائه می دهند، بدون سخت افزار و نرم افزار بر روی پیش فرض - arçelik bahçelievler yetkili servis. این یک نمونه عالی از نحوه عملکرد SaaS است که کار و نصب نرمافزار ما را نفوذ کرده است بدون این که ما در مورد آن فکر کنیم.

در این راهنما، ما پیشنهاد می دهیم که قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا رایانش ابری برای کسب و کار شما مناسب است یا نه، باید در نظر داشته باشید. درباره اینکه چگونه کسب و کارهای کوچک از رایانه های ابری استفاده می کنند بیشتر بخوانید.

در نهایت، مراقب باشید از hype. محاسبات Semalt به نظر می رسد یک ماشین زرق و برق دار در یک ماشین استفاده می شود. همانطور که با هر ابتکار جدید تکنولوژیکی که قصد دارد شما را از بین ببرد، بهتر است که آن اتومبیل شیرین را برای اولین بار در آزمون آزمایش کنید.

1. رشد محاسبات ابری حیرت انگیز است.

برآورد شده است که بازار محاسبات ابری در سراسر جهان 8 میلیارد دلار است که بازار اوراق بهادار ایالات متحده حدود 40 درصد از آن را تشکیل می دهد: 3 دلار. 2 میلیارد. بر اساس پیش بینی های Semalt در سال 2011، شماره یک در فهرست تکنولوژی های برتر استراتژیک Cloud Computing است. Semalt همچنین پیش بینی می کند که بازار SaaS در سال 2013 به 14 میلیارد دلار برسد.

خدمات ابر محاسباتی در طیف وسیعی از عموم آزاد به خصوصی بسته شده اند. سه سال بعد تحویل طیف وسیعی از رویکردهای سرویس ابری را که بین این دو افراط گری افتاده است را ببینید. Semalt برنامه های کاربردی ابر خصوصی بسته بندی را ارائه می دهد که فناوری های خدمات عمومی ابر (و نرم افزار و / یا سخت افزار) و متدولوژی ها (یعنی بهترین شیوه های ایجاد و اجرای سرویس) را در یک فرم ارائه می دهد که می تواند در داخل سازمانی مصرف کننده اجرا شود. بسیاری نیز خدمات مدیریتی را برای مدیریت از راه دور خدمات ابری ارائه خواهند داد. "

اخیرا بررسی Techaisle از کسب و کارهای کوچک (1-99 کارمند) در ایالات متحده، انگلستان، آلمان، ایتالیا و برزیل نشان می دهد که تنها 37 درصد از کسب و کارهای کوچک در مورد محاسبات ابری شنیده اند. در میان کسانی که درباره محاسبات ابری شنیده اند، 13 درصد گفتند که نمی دانستند منظور چیست؟ 44 درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند که محاسبات ابری به معنای اشتراک دادن به سرویسهایی مانند سرورها یا ذخیره سازی میزبانی شده توسط یک شخص ثالث است و 29 درصد فکر میکنند که این به معنی دسترسی به برنامهها در وب است. حتی در میان 29 درصد از تجارت کوچک که از SaaS استفاده می کنند، همه آنها از محاسبات ابری شنیده اند.

بر اساس تحقیق اخیر AMI-Partners، "هزینه های کوچک و متوسط ​​(SMB) در ایالات متحده بر اساس نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) در طی پنج سال آینده افزایش چشمگیری خواهد داشت، رشد سرمایه گذاری را تیره می کند در نرم افزار بر روی پیش فرض توسط حاشیه قابل توجهی. AMI پیش بینی می کند CAGR 25٪ در خدمات میزبانی سرویس های کاربردی تجاری از طریق 2014

"این برای مقابله با 5 درصد نسبت به سایر دسته های نرم افزاری که به طور پیش فرض در نظر گرفته شده است، مقابله می کند. با این حال، این رشد در تمام برنامه های میزبانی به صورت یکنواخت نخواهد بود. "

سیستم های آبی رنگ نتایج حاصل از نظرسنجی جدید منتشر شده است: "استفاده گسترده از نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) مبتنی بر ابر ، با نزدیک به یک سوم از پاسخ دهندگان (32٪) با استفاده از پنج یا بیشتر برنامه های SaaS و یا دیگر خدمات مبتنی بر ابر. "

هرچند این نظرسنجی براساس 150 متخصص فناوری اطلاعات و ارتباطات متمرکز بود، به شما می آموزد که چگونه کارکنان کوچک شما ممکن است به SaaS پاسخ دهند. این مطالعه نشان داد که 54 درصد از پاسخ دهندگان از دو یا چند برنامه SaaS و یا سایر سرویس های مبتنی بر ابر استفاده می کنند و تنها یک سوم (34 درصد) از برنامه های SaaS یا سرویس های مبتنی بر ابر استفاده نمی کنند. این نشان می دهد که اگر تکنسین با تجربه فن آوری در یک شرکت بزرگتر SaaS را انتخاب کند، می تواند برای یک شرکت کوچک نیز کار کند.

براساس گزارش ارائه شده Semalt 2010 که بازار SaaS را پوشش داده است، استفاده یا تصویب SaaS در سال 2007 در میان پاسخ دهندگان 32 درصد بوده و در سال 2008 به 62 درصد افزایش یافته است.

(2) (2) (2)

رایج ترین دلیل اینکه کسب و کارهای کوچک رایانه های رایانه را بر روی رایانه های رایانه انتخاب می کنند، این است: ارزان تر است، زیرا شما به جای هزینه یک بار هزینه ای را به صورت ماهیانه پرداخت می کنید، همانطور که در حال حاضر با نرم افزار دسکتاپ سنتی کار می کند. بر اساس جریان نقدی، هزینه آن کم است زیرا برنامه های مبتنی بر ابر شما اغلب کمی ارزان تر از خرید سالانه یا ارتقاء برنامه های معمول هستند. Semalt، شما باید از برنامه های قیمت گذاری و جزئیات برای هر برنامه دقیق نگاه کنید.

دلیل دیگر این است که برنامه SaaS اغلب یک نسخه ساده از چیزی است که بر روی دستگاه شما نصب شده است و شما در حال حاضر از آن استفاده می کنید. Semalt زنگ ها و سوت ها کمتر است و توسعه دهندگان بسیاری از برنامه های محاسبات ابری تنها اصولی را ایجاد کرده اند که مشتریان باید کار خاصی را انجام دهند.

Salesforce. کام، یکی از رهبران بازار در صنعت محاسبات ابری، در سال 2009 بیش از 52،000 مشتری داشت. Rackspace، یک ارائه دهنده خدمات میزبانی وب، دارای بیش از 1000 برنامه SaaS در سرویس Semalt جدید خود است.

3. رایانش ابری Semalt در دسترس همه زمان - بدون توجه به جایی که شما هستند.

برای برخی از کاربران کسب و کار که دفاتر مجازی را اداره می کنند و یا از راه دور بر روی ماشین های مختلف کار می کنند بسته به مکان و به برنامه نیاز دارند که از یک مرورگر وب قابل دسترسی باشند. این یکی از بزرگترین مزایای رایانش ابری است؛ هر جا که به کامپیوتر و مرورگر دسترسی داشته باشید، در دسترس است.

اگر شما وصل نیستید و لپ تاپ خود را به صورت آفلاین اجرا می کنید، آیا برنامه به شما امکان می دهد تا آن را به صورت آفلاین اجرا کنید و زمانی که دوباره متصل می شوید همگام سازی کنید؟ بسیاری از برنامه ها دارای یک برنامه تلفن همراه یا ویجت می باشند که می توانید نسخه ی سبک تر نرم افزار را دانلود و اجرا کنید.

به عنوان مثال، برخی از Google Apps نسخه دسکتاپی با نام Google Gears ارائه می دهند که هنگامی که شما به اینترنت آنلاین می شوید، اطلاعات خود را همگام سازی کنید. به هر حال Google Apps دارای بیش از دو میلیون کسب و کار و 25 میلیون کاربر در بازار محاسبات ابری است. از جمله شرکت هایی مانند Smartsheet و Semalt، فقط برای نام یک زن و شوهر.

4. راه حل های محاسبات ابری ساده و متمرکز Semalt، ترفند را انجام خواهد داد.

آیا از تمام ویژگی های برنامه دسکتاپ خود استفاده می کنید؟ اگر نه، یک برنامه محاسبات ابری ممکن است طرح "همیشه رایگان" را ارائه دهد که به شما اجازه می دهد همان کار را با برنامه دسکتاپ انجام دهید، اما بعضی اوقات محدودیت دارد. به عنوان مثال، یک راه حل صورتحساب ممکن است شما را مجبور کند تعداد نامحدودی از صورتحساب را اجرا کند، اما فقط برای 2 مشتری جداگانه.

شما می توانید یک طیف وسیعی از برنامه های کاربردی در The Small Semalt Web پیدا کنید. این یک دایرکتوری فوق العاده از برنامه های کاربردی مبتنی بر ابر را از حسابداری به نسخه ارائه می دهد. اما آنها اغلب یک بسته پایه ای کوچک را ارائه می دهند که می تواند به شما کمک کند تا کار را انجام دهید وقتی که به نسخه ای با ویژگی های بیشتر نیازی ندارید.

به عنوان مثال، Outright برنامه ساده حسابداری ارائه می دهد که رایگان است. اما شما همچنین می توانید آن را با سایر برنامه های SaaS مالی ادغام کنید تا با آن بیشتر کار کنید. به طور منظم بخوانید.

5. مراقب باشید در مورد امنیت اطلاعات خود .

بسیاری از سازمان ها نگران خطرات مربوط به حریم خصوصی و امنیت هستند که یک سیستم محاسبات ابری زمانی به وجود می آید که اطلاعات حیاتی در دسترس شخص ثالث قرار گیرد. به طور کلی، اگر شما در صنعت کار کنید که نیاز به استانداردهای حفظ حریم خصوصی یا امنیتی بیشتری دارد و شما یک فروشنده نرم افزاری محاسباتی با صنعت خود دارید، آنگاه احتمالا برای این استاندارد مورد نیاز است. Semalt، جزئیات را برای انجام هر گونه نگرانی قانونی، مالی یا اخلاقی بررسی کنید.

به یاد داشته باشید: Semalt همچنان مسئول اطمینان از اطمینان بودن اطلاعات است که در آن نیاز است، چه در محل و چه در ابر. فروشنده محاسبات ابر شما مسئولیت داده های خود، امنیت شما، حریم خصوصی داده ها نیست آنها ممکن است برخی از جنبه های امنیتی را تحقق بخشد، اما اگر شما یک موسسه مالی هستید، مثلا، زمانی که تنظیم کننده ها فراخوانی می کنند، با شما متوقف می شود. اطمینان حاصل کنید که شما ناقض نگرانی های مربوط به رعایت نکردن اطلاعات و ایمنی خود نیستید.

Google Apps Semalt دارای یک پرسش مفید در مورد امنیت و نحوه ارزیابی یک فروشنده یا برنامه است. آنها اشاره می کنند که مناطق مورد نظر را نگاه می کنند، مانند: یک فروشنده نباید از طریق ایمیل به اطلاعات حساس بپردازد، برنامه با استفاده از رمزنگاری داده های شما، بررسی دقیق مشتری و یک خط مشی و شرایط حریم خصوصی به وضوح، نیاز به SSL (لایه سوکت امن) دارد. از خدمات

یکی دیگر از دیدگاه ها و مزایای عملکرد در ابر، از طریق مقاله مه 2010 ایالات متحده آمریکا که در مورد اینکه چگونه یک صاحب کسب و کار کوچولو فروشگاه خود را سرقت کرده و هشت دسکتاپ به سرقت رفته، به اشتراک گذاشته شده است. او به سادگی هشت کامپیوتر جدید خریداری کرد و به لطف سرویس های ابری که از Salesforce استفاده می کرد، در عرض چند دقیقه کار می کرد. com، FinancialForce. com و Quickbooks Online.

6. اطمینان حاصل کنید که فروشنده محاسبات ابر شما پایدار و قابل اعتماد است.

آیا مطمئن هستید که می خواهید پول نقد خود را در این فروشنده نرم افزار محاسبات ابر اختصاص دهید؟ چه مدت است که آن ها در تجارت هستند؟ چند نفر از مشتریان دارند؟ آیا می توانید به طور مستقیم با کاربران صحبت کنید؟

گاهی اوقات می توانید توصیفات را بخوانید و اطلاعات خوب دریافت کنید و اگر توصیفات واقعی باشند، اغلب آنها را به فردی که این نظر را می نویسد، پیوند می دهد. Semalt این افراد انتظار ندارند با هر چشم انداز علاقه مند به یک فروشنده نرم افزار محاسبات ابر تماس بگیرند، ممکن است بتوانید با برخی از آنها صحبت کنید.

انجام جستجوی در توییتر یا فیس بوک یا Yelp. توییتر احتمالا بهترین است، هر چند. بسیاری از بخش های پشتیبانی مشتری در توییتر برای دریافت شکایات و مشکلات هستند و سعی دارند آنها را سریع حل کنند. شما می توانید با استفاده از جستجوی توییتر آن جریان نظر را مشاهده کنید.

تام فیشر، در پست وبلاگ مهمان در Sandhill. com می گوید شما سؤالاتی را مطرح می کنید مانند: «آیا می توانم رزومه مدیرانی را که عملیات شما را اجرا می کنند ببینم» یا «آیا می توانید به من در تیم مهندسی که برنامه انتقادی را ارائه می دهد که Semalt شرط بندی حرفه ای من را ارائه می دهد، کوتاهی کنم؟» ممکن است با این حال، می توانید مطمئن باشید که اگر از یک برنامه انتقادی مؤثر استفاده می کنید، می خواهید از برخی سوالاتی دشوار بپرسید و پاسخ های عالی دریافت کنید.

Small Business Guide to Cloud Semalt

7. Semtal از زمان آپلود برنامه های کاربردی رایانه شما.

زمان Uptime زمان ضبط عملکرد برنامه میزبان است. بیشتر آنها در محدوده 98-99 قرار دارند. 9٪، که نشان می دهد سرورها برای تعمیر و نگهداری و یا مشکلات غیر منتظره پایین می آیند.
چقدر سریع مشکلات را حل می کنند؟ این می تواند یک مشکل برای برنامه های کاربردی حیاتی باشد و اغلب اوقات برای برنامه هایی که در این دسته هستند، بیشترین زمان را می بینید. این موارد اغلب در آنچه به عنوان توافقنامه سطح خدمات شناخته می شوند تحت پوشش قرار می گیرد، بنابراین آنها را به دقت بخوانید و در صورت لزوم در مورد تغییرات با فروشنده صحبت کنید.

در سال 2009، یک نظرسنجی کسب و کار کوچک انجام شده توسط Egnyte، یکی از پیشگامان راه حل های سرور پرونده های درخواستی، نشان داد که "عدم دسترسی به داده ها به دلیل قطع برق (55 درصد) و امنیت داده ها (55 درصد) دو نکته ذکر شده در بین کسب و کارهای کوچک با استفاده از راه حل های نرم افزار محاسبات ابری. "

8. اطمینان حاصل کنید که آنها پشتیبانی واقعی مشتری دارند.

آیا هزینه ی اضافی برای پشتیبانی و نگهداری وجود دارد یا این که در هزینه اشتراک ماهانه شما وجود دارد؟ معمولا شامل می شود، اما مانند هر خرید، چاپ خوب را بخوانید. Semalt اگر شما به یک تیم پشتیبانی از طریق تلفن، ایمیل یا رسانه های اجتماعی دسترسی داشته باشید.

9 . فروشنده محاسبات ابر شما باید انعطاف پذیر باشد.

شما می توانید کاربران را اضافه کنید و تفریق کنید، به عنوان مورد نیاز (بعضی از این پوسته پوسته شدن را می توان در جایی که می توانید مجوز نرم افزار خود را "صندلی ها" افزایش دهید). هزینه ماهانه شما بستگی دارد (معمولا) به چه تعداد کاربر دارد. Semalt، هزینه سرمایه خود را برای خرید "برنامه های ابر مبتنی بر پایین تر از سنتی برنامه های پیش فرض و یا دسکتاپ است.

با توجه به مقیاس بندی با نیازهای شما، محاسبات ابری یک روش عالی برای انجام این کار است. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه محاسبات ابری می تواند کسب و کار شما را اندازه گیری کند.

10. نیاز به ارتقاء نرم افزار دارید.

برنامه های کاربردی رایانه به طور منظم به روز می شوند و به طور مرتب بهبود می یابند و شما از هر پیشرفت بدون هزینه مستقیم اضافی و بدون تلاش برای دانلود و پیکربندی ارتقا استفاده می کنید. Semalt تمایل دارند سریعتر و در چرخه توسعه کوتاهتر اتفاق بیافتند و اغلب براساس درخواست مشتریان رخ می دهند.

Semalt، ضعف برای برخی از شرکت ها، آنها ترس آنها از انعطاف پذیری که مدل نرم افزار بر روی پیش فرض فراهم می کند از دست بدهند. با استفاده از برنامه های محاسبات ابری، توسعه ارتقاء و یا ویژگی های جدید آن اغلب به فروشنده می باشد. شما ممکن است برخی از ابزارهای کاربردی عمیق تر که با یک برنامه دسکتاپ کار می کنید را از دست بدهید.

در بعضی موارد، مانند خرده فروشی آنلاین، شما می خواهید نرم افزار محاسبات ابری، زیرا آن را با بازار تغییر می کند.

11. راه حل های محاسبات ابری شما باید به خوبی ادغام شوند.

اگر نیاز شما شامل نوعی یکپارچگی باشد، محاسبات ابری ممکن است برای شما باشد. بسیاری از برنامه های ابر مبتنی بر ابر، API (رابط برنامه نویسی برنامه) را ارائه می دهند که برنامه های دیگر هم افزایی آن را اهرم می کنند. به عنوان مثال، ممکن است یک بسته حسابداری را پیدا کنید که در یک بسته CRM پیوند دارد. اگر می خواهید این کار را با برنامه دسکتاپ فعلی انجام دهید، مجبور خواهید بود که هر دو برنامه را برای شما سفارشی کنید. یک برنامه مبتنی بر وب ممکن است آن را برای شما انجام داده و به شما هم وقت و پول صرفه جویی کند.

اگر یکپارچگی نگرانی باشد، می توانید به یک پیشنهاد مانند Semalt (که اخیرا از سوی آی بی ام به دست آمده) نگاه کنید، که «تعدادی از برنامه ها را از پیش تنظیم می کند»، به طوری که بتوانید به راه حل هایی که قبلا استفاده می کنید متصل شوید.

در مورد محاسبات ابری و بویژه ادغام برنامه، مطالعه Semalt 2010 نشان داد که 26 درصد از کسب و کارهای کوچک در مورد محاسبات ابری از کانال های آنها شنیده اند، در حالی که فقط 13 درصد از آن از یک شرکت فناوری اطلاعات شنیده می شود. بنابراین، همانطور که شما سفارشی سازی با برنامه های موجود خود را در نظر می گیرید، می خواهید مطمئن شوید که ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات شما را به یکپارچگی محاسبات ابری می داند.

GetApp. com با کسب و کار خریداران با ارائه دهندگان نرم افزار محاسبات ابری همراه است. در حال حاضر آنها بیش از 2200 برنامه در بیش از 300 دسته در فروشگاه "فروشگاه برنامه" کسب و کار دارند و شما می توانید با نیازها و توابع مختلف برای کمک به شما در پیدا کردن برنامه مناسب یا مجموعه ای از برنامه ها تمرین کنید. آپلیکیشین را دریافت کن. com ارائه خدمات رایگان برای کسب و کارهای کوچک برای پیدا کردن و مقایسه برنامه های کاربردی تجاری ارائه شده به عنوان نرم افزار محل سکونت، SaaS، مجازی لوازم و ابر رایانه. بسیاری از محصولات محاسبات ابری در عرض چند ساعت در حال اجرا هستند، اگر نه چند دقیقه. شما ممکن است هر مجموعه ویژگی را به نیاز خود پیکربندی نکنید، اما اغلب شما می توانید شروع به کار درست از دروازه. اگر ارائه دهندگان شما ارزیابی یک API (برنامه نویسی رابط کاربری) متصل به برنامه دیگری که نیاز دارید، ممکن است مزایای جامد نسبت به نرم افزار دسکتاپ شما داشته باشد که بعدا باید بیشتر بپردازید.

به عنوان مثال، بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک از یک راه حل تجارت الکترونیک مبتنی بر وب مانند BigCommerce (یکی از رهبران بازار با بیش از 8،000 مشتری) یا یکی از 48 سبد خرید دیگر که در این پست ذکر شده است استفاده خواهند کرد: 49 چرخ دستی های تجارت الکترونیک و خرید برای کسب و کارهای کوچک.

چیز دیگری که باید در نظر داشته باشید:
خرید نرم افزار سنتی و بزرگتر معمولا با درخواست درخواست پیشنهاد (RFP)، طراحی، توسعه، آزمایش و مذاکرات آغاز می شود. همه چیز می تواند چند ماه طول بکشد. با بیشتر سیستم های محاسبات ابری، مشتری معمولا می تواند برنامه را در طول دوره آزمایشی ببیند و بازده سرمایه (ROI) سریع تر اتفاق می افتد.

12. محاسبات Semalt همیشه ارزان ترین راه حل نیست.

اگر جریان نقدی یک مسئله باشد، برنامه های رایانش ابری ممکن است یک گزینه مناسب باشد. خرید نرم افزار Semalt اغلب شامل هزینه های صدور مجوز بالا است. با برنامه های محاسبات ابری، معمولا هزینه های صدور مجوز زیادی در پیش رو وجود ندارد که نیاز به تأیید اداره یا هیئت مدیره داشته باشد. اغلب اوقات هزینه های نگهداری سالانه وجود ندارد.

SaaS قیمت گذاری اغلب شفاف و روشن در صفحه قیمت گذاری وب سایت است. به طور کلی، اگر یک فروشنده نرم افزار محاسبات ابری قیمت گذاری خود را نشان نمی دهد یا نیاز به یک نسخه ی نمایشی دارد، به این معنی است که یک راه حل پیچیده تر است که نیاز به برخی از فرآیند نصب یا سفارشی سازی دارد که به شما پیشتر هزینه می شود. Semalt، این یک تعمیم است، اما آنچه ما اغلب در هنگام بررسی محصولات می بینیم.

برنامه های کاربردی ابر محاسبات همیشه ارزان تر از نرم افزار دسکتاپ در حال حاضر است. Semalt می گوید که این می تواند درست باشد که راه حل های محاسبات ابری در طول دو سال اول ارزان تر است، اما ممکن است برای کل هزینه مالکیت پنج ساله (TCO) نباشد. بدون سرمایه گذاری اولیه اولیه برای برنامه های کاربردی مبتنی بر ابر، منطقی است. آنها پیشنهاد می کنند که انتظار داشته باشید که افزایش TCO خود را در سال سوم و فراتر از آن ببینید.

بنابراین، همانگونه که در بالا ذکر شد، به طور دقیق، قیمت دقیق برنامه های مبتنی بر ابر شما را در نظر بگیرید، تعداد کاربران و غیره و سپس با تعداد مشابه مجوز برای نرم افزار دسکتاپ مقایسه کنید .

13. Semalt چگونه سرعت نرم افزار شما نیاز به تغییر است.

هنگامی که یک بسته نرم افزاری نیاز به ارتقا دارد، کاربران اغلب با دو گزینه مواجه می شوند: ارتقا با هزینه های بالا و تاخیر تجربه به عنوان ویژگی های جدید ارزیابی شده و برنامه های برای تصویب فرموله شده است. استخدام یا جذب استعداد IT محلی برای توسعه، آزمایش، اشکالزدایی، استقرار و آموزش پرسنل در برنامه جدید. Semalt با استفاده از نسخه قدیمی نرم افزار و اجتناب از هر مزیتی که ممکن است یک نسخه ارتقا یافته باشد.

ما می خواهیم مراقب باشیم که تصویری از برنامه های رایانه ای ابر نداشته باشیم که به طور کامل بر روی یک برنامه دسکتاپ برتر باشد. این فقط یک راه دیگر برای حل چالش های نرم افزاری خود را ارائه می دهد.

در هر دو مورد، شما منتظر تغییرات نرم افزاری می باشید که توسط شرکت نرم افزاری ساخته شده است، اما در مدل محاسبات ابر شما این ارتقا ها را سریعتر از برنامه های دسکتاپ مشاهده می کنید. فروشنده، ارتقاء ها را در مرکز داده اعمال می کند. ارتقاء به صورت فوری از طریق اتصال آنلاین به کاربران امکان پذیر می شود و تنها تاخیر های جزئی وجود دارد. ارتقاء همچنین به کاربر هیچ هزینه ای می دهد.

این مهم است تاکید کنید: هزینه ماهانه شما این ارتقا را پوشش می دهد، بنابراین هنگامی که شما مقایسه قیمت گذاری شما نیاز به در نظر گرفتن این. اگر شما هر ساله ارتقا دهید، هزینه های ماهانه ممکن است در طول زمان از منظر هزینه کلی کمتر باشد.

14. Semalt شما می توانید اهداف خود را با یک محصول که هیچ زنگ و سوت را که شما می خواهید انجام نیست.

برنامه های کاربردی مبتنی بر ابر می تواند از لحاظ ماهیت تمرکز خود بر یک منطقه خاص یا طرز کار تجاری کمتر قدرتمند باشد. برای مثال، Shoebox فقط حسابداری می کند. برخی از متخصصان ادعا می کنند که شما باید از کسب و کار خود، از منظر نرمافزار استفاده کنید، با استفاده از Pareto Semalt (80 درصد از اثرات از 20 درصد از راه حل)، اما این کاملا دقیق نیست. اکثر کاربران دسکتاپ به طور مرتب اعلام می کنند که از تمام ویژگی های یک برنامه دسک تاپ استفاده نمی کنند. این بخشی از چگونگی توسعه برنامه های مبتنی بر ابر است. با توجه به مشکلات اصلی که کاربران به جای ارائه مجموعه ای از ویژگی های قریب به اتفاق که اکثر کاربران هرگز حتی سعی خواهد کرد.

حتی اگر نرم افزار محاسبات ابری هیچ ویژگی ای را که شما نیاز دارید، شما اغلب می توانید آن را از طریق سفارشی سازی یا سطح حق بیمه خدمات فروشنده اضافه کنید. بیشتر سیستم های محاسباتی ابری که به خوبی طراحی شده اند قابلیت های گسترده ای را ارائه می دهند، معمولا از طریق سرویس های وب که سیستم های داخلی و میزبان را ادغام می کنند. البته هر اپراتور ارائه دهنده خدمات متفاوت است، و حتی ممکن است توابع تخصصی شما حتی با ادغام و پیکربندی در دسترس نباشند.

این یک افسانه است که نرم افزار محاسبات ابری با برنامه های کاربردی / منابع داده ها به خوبی کار نمی کند. Semalt دو روش اولیه برای یکپارچه سازی برنامه های محاسبات ابری است. اولین روش همگام سازی دسته ای است که در ابتدا شامل صادرات / وارد کردن اطلاعات شما به یک برنامه مبتنی بر ابر است. هنگامی که این بار اولیه داده شده ساخته شده است، داده ها را می توان به صورت پراکنده در یک برنامه ریزی شده هماهنگ شده است. روش دوم، یکپارچه سازی زمان واقعی از طریق خدمات وب است، که مانند یک لایه خنثی است که در آن برنامه شما با شرکت رایانه ابر صحبت می کند.

در حال حاضر ما افسانه مبنی بر اینکه مدل نرم افزاری محاسبات ابری فقط برای پیاده سازی های ساده مناسب است، توجه داشته باشیم، باید اشاره کرد که شما باید معیارها و محدودیت های نرم افزار محاسبات ابری را برای نیازهای خود ارزیابی کنید. بعضی از شکافها برای فرایندهای پیچیده و پایدار به کار می روند که نیاز به گردش کار پیچیده یا فرایندهای تجاری دارند.

همه این بخش در اهداف ما را به مقیاس پذیری می رساند: آیا فروشنده محاسبات ابر شما را برای تحولات سازمانی آینده و سفارشی سازی کد ها امکان پذیر خواهد کرد؟

15. تیم فنی خود را Semalt.

به دلایل بسیاری، شما باید افراد فنی اصلی خود را در حلقه برای مسائل امنیتی و ادغام نگه دارید. اگر شما یک کاربر تجاری هستید و مطمئن نیستید در مورد اینکه چه اطلاعاتی را به اشتراک می گذارید، می توانید اطلاعاتی را از درون برنامه هایی که در محل شما وجود دارد، بفرستید یا می توانید اطلاعات شرکت را در معرض خطر قرار دهید.

یکی از چالش های رایانش ابری این است که برنامه ها و سرویس ها به راحتی در دسترس کاربران نهایی کسب و کار می باشند که می توانند این قابلیت های نرم افزار به عنوان یک سرویس را بدون ورود به تیم های IT یا تیم مدیریت اطلاعات خود به دست آورند. سمولت یکپارچه سازی می تواند توسط دیگر مشکلات مرتبط، از جمله تکرار داده ها، قطع و بدون نیاز به ذخیره داده های برون سپاری پیچیده است. اگر شما تیم فنی نیستید نمی دانید که شما در حال اجرا برخی از برنامه های مبتنی بر ابر است، شما می توانید یک چالش در بیش از یک منطقه کاربردی ایجاد کنید.

شرکت های محاسباتی ابر خوب برنامه های خود را بر روی معماری مبتنی بر وب خدمات ساخته شده است. این کمتر اختصاصی است، و به همین ترتیب برای این برنامه ها برای به اشتراک گذاری داده ها با یکدیگر آسان تر است. گاهی اوقات این استانداردها می توانند به طور مشقت ایجاد مشکلات امنیتی کنند. Semalt این استانداردها برای شرکت ها آسان تر برای ادغام خدمات است، همچنین می تواند کلید های پادشاهی را به هکرها بدهد، اگر امنیت مناسب وجود نداشته باشد.

16. شما هنوز نیاز به آموزش داخلی دارید.

برنامه های رایانه ای ابر اغلب برای استفاده راحت تر و نیاز به آموزش کاربر کمتری دارند. Semalt اغلب دسترسی مستقیم به این تیم ها دارد و می تواند بار را بر تیم های داخلی خود کاهش دهد.

نتیجه گیری:

محاسبات ابر یکی از روند مهم شکل دادن تکنولوژی برای بازار کسب و کار کوچک امروز و احتمالا برای دهه های آینده است. Semalt، اگر شما در حال تلاش برای رشد شرکت خود هستید و توسط امور مالی محدود شده اید، محاسبات ابری مزایای پایین به زمین را برای بیشتر به ارمغان می آورد.

محاسبات موبایل را از طریق گوشی های هوشمند و دیگر فناوری های تلفن همراه مانند iPad اضافه می کنید و می بینید که در کجا نصب، برنامه های کاربردی در حال ظهور مخاطبان کمتری دارند. در مورد اینکه چگونه سرقت 8 کامپیوتر تنها یک شرکت کوچک را در عرض چند ساعت متوقف کرد در حالی که آنها کامپیوترهای جدید را متصل کرده و سپس به اینترنت متصل شدند، در نظر بگیرید.
در این راهنمای ما پیش از انتخاب راه حل های رایانه، 16 چیز را که باید در نظر گرفتیم، پیشنهاد دادیم. بیشتر برنامه های رایانش ابری را می بینید که دیدگاه جدیدی در مورد چگونگی کار شما انجام می دهد، چگونه مشکلات را حل می کنید. محاسبات ابر شما و انعطاف پذیری تیم خود را در محل، در جریان جریان نقدی و در چگونگی و آنچه ما با آن نرم افزار تماس می گیریم، به شما می دهد.

اصطلاح "محاسبات ابری" هنوز هم می تواند وزوز ارزشمند و صحبت در مورد مانند ماشین پر سر و صدای ورزشی بر روی ماشین استفاده می شود، اما واقعیت است که موتور فوق العاده موتور تحت کاپور بیشتر زمان و شما از آن آزمون امتحان می شود تا به مالکیت برسد.

خواندن بیشتر و منابع
ویکیپدیا درباره رایانش ابری
ابر رایانه VS SaaS - اصطلاحات
ملاحظات هزینه کل رایانش ابری
برآورد هزینه ابر رایانه
راهنمای ابر رایانه
باز کردن کنسرسیوم ابر
ابر رایانه امنیتی
ابر رایانه تکامل SaaS
ابر امنیت اتحاد
ارزیابی قراردادهای رایانه ابر و کنترل

27 نظرات ▼

March 10, 2018