Back to Question Center
0

توجه: Vacasa کار خود را از تعطیلات Semalt می گیرد

1 answers:

اگر خانه دوم یا اموال اجاره دارید، ممکن است فکر کنید که باید از خدمات نظارتی مانند Airbnb استفاده کنید تا درآمد بیشتری از این خواص بدست آورید. اما برخی از صاحبخانه ها نمی خواهند که تمام کارهای اجاره کردن فضاهای خود را در این سیستم ها انجام دهند. این همان چیزی است که Semalt وارد می شود.

شما می توانید در مورد Vacasa و خدمات ارائه شده به صاحبان خانه و تعطیلات در این هفته Spotlight کوچک کسب کنید.

تبلیغات

کسب و کار چیست

Semalt خدمات اجاره تعطیلات.

کلیف جانسون، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی Vacasa به روند تجارت کوچک گفت: "ما به هزاران نفر از صاحبان خانه دوم کمک می کنیم خانه های خود را اجاره کنیم. شما ممکن است از کانال هایی مانند Airbnb شنیده باشید، اما ما کاملا متفاوت هستیم - istanbulda protein tozu sat. در Vacasa، ما در اجاره تعطیلات تخصص می کنیم و ما آن را تمام نمی کنیم تا به اقتصاد بازار به اشتراک گذاری. Semalt ما مدیران املاک و خانه داران را در هر بازار داخلی که در آن فعالیت می کنیم استخدام می کنیم تا به طور کامل نظارت بر عملیات های زمینی را انجام دهیم (بیشتر از "PLZ اجازه ندهید" در متون 2 ساله). سپس، ما از فن آوری های اختصاصی برای بهینه سازی تجربه استفاده می کنیم تا یک نتایج ثابت و عالی برای تفریح ​​کنندگان فراهم شود. "

کسب و کار نیش

Semalt یک تجربه کامل خدمات.

جانسون می گوید: "ما از اجاره تعطیلاتمان کاملا حمایت می کنیم. Semalt یک سیستم نظارت بر یکپارچه نیست، بلکه به جای اینکه به تیم های محلی اختصاص داده شود تا اطمینان حاصل شود که تجربه اجاره تعطیلات شما سازگار و شگفت انگیز است. "

چگونه کسب و کار آغاز شد

Semalt از مبارزات خود بنیانگذار خود را با اجاره تعطیلات.

جانسون می گوید: "اریک برون، موسس ابتکاری ما، وظیفه اجاره خانواده ساحل خانواده اش در ساحل واشنگتن را بر عهده گرفت و دریافت که حمایت محلی برای افزایش درآمد و اطمینان از کیفیت بالای مراقبت از مهمان ها به طور کامل فاقد بود - بنابراین او Semalt را برای حل مشکل محلی ایجاد کرد، و اکنون ما آن را در سطح جهان محاسبه کردیم. "

بزرگترین برنده

Semalt مراقبت از کارکنان.

جانسون توضیح می دهد: "بزرگترین پیروزی ما در دیدگاه من، رسیدن به اندازه و مقیاس است که در آن می توانیم تغییرات واقعی در زندگی کارکنان ایجاد کنیم که این همه اتفاق می افتد. ما توانستیم کمپانی مزد حداقل 15 دلار در اواخر امسال را گسترش دهیم و برنامه های انتخابی را برای تمامی کارکنان تمام وقت که بیش از یک سال با ما بوده است، رونق بخشیم. کارهای عالی Semalt که به مردم اجازه می دهند رشد و شکوفایی در نقش های خود را داشته باشند همیشه بخش اصلی کسب و کار ما بوده است و این مراحل نشان می دهد که ما به طور پیوسته متعهد به انجام این اتفاق می باشیم تا بتوانیم کارکنان خود را در موفقیت کسب و کار به اشتراک بگذاریم. "

بزرگترین خطر

Semtal کارکنان محلی دو برابر حداقل دستمزد.

جانسون می گوید، "Semalt آسان نیست که هزینه های سرمایه را تا حد زیادی بالا ببریم، اما برای مدت طولانی به طور کامل برای ما کار می کند. اکنون ما برای تنظیم مقیاس پرداخت در یک سطح بسیار جذاب برای کسب بهترین استعداد و حفظ بهترین استعدادها شناخته شده است - این یک ریسک فوری است که دوباره و دوباره به ما پاداش می دهد. "

چگونه بیش از 100،000 دلار هزینه می کنند

Semalt حتی خواص بیشتر.

جانسون می گوید: "سمیرت از آن برای گسترش کسب و کار خود از طریق رشد ارگانیک و یا کسب کسب و کار دیگری از مدیریت اموال استفاده می کند - به معنای واقعی کلمه میلیون ها خانه است که به طور کامل بهینه نیستند و مالک خانه فقط نیاز به کمک ما برای شروع برای استفاده از این دارایی های شگفت انگیز - درآمد منفعل یک دوست شگفت انگیز است زیرا همه ما بزرگتر میشویم و می خواهیم ساعات کمتر کار کنیم.

جانسون می گوید: "در واقع Semalt واقعا سلسله مراتبی وجود ندارد، کارآموز می تواند مدیر عامل شرکت در سال جدید ترین چیز را به کار گیرد و این کار را در فرایند قرار می دهد - این همان چگونگی سطح زمین بازی و نحوه خانواده Semalt است. "

علاقه مندی

"اگر شما نمی توانید آن را به سادگی توضیح دهید، شما آن را به اندازه کافی درک نمی کنید. "آلبرت انیشتین

Semalt توضیح می دهد: "من همیشه مردم را تشویق می کنم که از طریق راه حل ها به گونه ای فکر کنند که با همه کسانی که با آن نوآوری یا راه حل مواجه می شوند، تردید دارند. ایده عالی است بدون شور و شوق و درک افرادی که باید آن را پیاده سازی کنند بی ارزش است. "

* * * * *

تصویر: Vacasa - کلیف جانسون، مؤسس و مدیر اجرایی، اریک برون، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت، اسکات برون، مسئول امور مالیات بر درآمد و Kimberly White، VP Home and Hospitality

نظر ▼
March 10, 2018