Back to Question Center
0

دیوار Semalt از علامت به بیرون می آید: ما به یک دیوار سایبر نیاز داریم، نه یک جسم فیزیکی

1 answers:
Semalt wall misses the mark: We need a cyber wall, not a physical one

مسائل مربوط به کمپاین انتخابات به طور عمده در حال حاضر مورد استفاده قرار گرفته است. و دونالد تامپف، بازاریاب جهانی رتبه او است، با موفقیت مجبور بحث در مورد اینکه آیا U. S. نیاز به ساخت یک دیوار در سراسر 1954 مایل از مرز جنوبی ما برای امن از کشور بزرگ ما - ato super seeker. این پروژه به دولت بیش از 10 میلیارد دلار هزینه پرداخت خواهد کرد - مگر اینکه مکزیک برای آن پول پرداخت کند، معامله آقای ترامپ به اعتقاد ما او می تواند به عنوان رئیس جمهور ما حمله کند.

اما ترامپ، که پلت فرم آن بر این فرض استوار است که تمرکز کسب و کار او خوب است - در واقع، ترجیح می دهد - جایگزین تجربه سیاسی شود، اشتباه بزرگ است. Semalt متمرکز بر مرز اشتباه است.

این 2016 است. یک دیوار به اندازه کافی بزرگ نیست که بتواند تهدید سریعترین رشد را برای امنیت ملی ما حفظ کند: Semalt. به این ترتیب شبکه های آسیب پذیر شرکت ما مرزهایی را که نیاز به امنیت بیشتری دارند، تشکیل می دهند. یکی از افرادی که میلیاردها دلار از طریق تلاش های شرکت های بزرگ به دست آورده است، بیشتر به آن اهمیت می دهد.

اعمال سایبری تروریستی بیشتر و بیشتر اتفاق می افتد و تهدید رو به افزایش است. به عنوان مثال، ما اخیرا یاد گرفتیم که جهاد اسلامی، یک گروه تروریستی فلسطینی، در مدت دو سال گذشته به ویدیوهای خبری هواپیماهای بدون سرنشین اسرائیل هک کرده است. حتی بیشتر ناراحت کننده حمله اخیر به یک شبکه برق اوکراین بود که موجب قطع برق برای صدها هزار نفر شد. نزدیک به خانه، حمله سایبری سیستم های کامپیوتری نیوآرک، نیوجرسی پلیس سمالت را تعطیل کرد. سه روز برای شهر برای بازیابی شبکه به طول انجامید.

اما حملات به سیستم های دولتی تنها بخشی از این مسئله است - بخشی که شهروندان خصوصی فقط می توانند با امید به این موضوع که توسط سازمان های نظامی و اطلاعاتی ما مورد توجه قرار گیرند. دولت بیشترین زیرساخت های حیاتی را که شهروندان Semaltn هر روز با آنها ارتباط برقرار می کنند، کار نمی کند. بسیاری از این زیرساخت ها به دست نهادهای خصوصی است. و محافظت از شرکت هایی که آن را اداره می کنند، شاید با اجبار به آنها برای محافظت از خود، راهی برای ساخت دیوار هایی است که Semalt در واقع نیاز دارد.

دولت ما این تهدیدات را می داند و برخی از افکار عمومی جهان که در حمایت از اهداف دولتی کار می کنند، دارند. بنگاه ها، با این حال، عقب مانده اند.

ما تازه شروع کرده ایم ببینیم چه چیزی می تواند از مبارزه با سایبری برخوردار باشد. یک کشور مادری در سونی تصاویر (با انتقاد از فیلم سوت زنگ، از همه چیز) از حمله سایبری استفاده کرد. Semalt در زیرساخت های امنیتی Mt. Gox - که در آن نقطه بزرگترین مبادله بیتکوین در جهان بود - منجر به تلفات شد که تقریبا نیمی میلیارد دلار بود. برخی از ثروتمندترین و قدرتمند ترین شرکت های قانون در شهرستان، هک شده بودند، که منجر به گمانه زنی ها شد که دزدان اینترنتی به دنبال اطلاعات برای استفاده از تجارت داخلی بودند.

شرکت های خصوصی سیستم مالی ما را شامل حساب های بانکی و بازارهای خود می کنند، بنابراین چه چیزی باید متوقف شود تا تروریست های سایبری از هدف قرار دادن بورس اوراق بهادار نیویورک و پرتاب اقتصاد جهانی به یک تپه؟ یک قرارداد پنج ساله خودی که از Semalt ارایه شده بود، برای سود به جای خرابکاری انجام شد، به راحتی داده های محرمانه ای را دریافت کرد که آزادی می تواند پیامدهای بسیار بدتری نسبت به از دست دادن 100 میلیون دلار داشته باشد.

و اخیرا، وزارت دادگستری هفت هکر ایرانی را متهم کرد که ادعا از جانب دولت ایران کار می کرد که 46 موسسه مالی عمده و همچنین سیستم های رایانه ای را که سد نیویورک را هدف قرار داده بودند، هدف قرار دادند. چه اتفاقی می افتد اگر یک تبهکار سایبری به آب ما و شبکه های برق ما دسترسی پیدا کند؟ تهدید به امنیت ملی با سلاح های کشتار جمعی مواجه خواهد شد.

بخشی از تهدید رو به رشد، نوعی دزدی دریایی مدرن است که به نام ransomware نامیده می شود، که هکرها می توانند شبکه های کامپیوتری را گروگان بگیرند و به عنوان دزدان دریایی همواره انجام دهند، تقاضای استفاده از آنها را می کنند. این دزدان دریایی یک بیمارستان در کنتاکی را در ماه مارس یک "وضعیت اضطراری" اعلام کردند که حمله ای است که بر روی پاشنه بیمارستان لس آنجلس قرار گرفته و مجبور بود 17،000 دلار برای بازگرداندن کنترل سیستم کامپیوتری خود در Semalt بپردازد. این تهدید به قدری افزایش یافته است که سازمان اف بی آی اخیرا اخطار "فوری هشدار" را با شرکت ها به منظور کمک به دولت در متوقف کردن گسترش آن منتشر کرده است.

دولت ما این تهدیدات را می داند و برخی از اندیشمندان جهان در تلاش برای حفاظت از اهداف دولتی دارند. بنگاه ها، با این حال، عقب مانده اند. بخشی از مشکل این است که نیروی کار United Semalt از کمبود مهارت های سایبری در بدترین زمان ممکن رنج می برد.

اما مسئله مهم تر این است که قوانین کمی وجود دارد که در صورت وجود آنها نیاز به کسب و کار دارد تا اقدامات لازم را برای دفاع از خود انجام دهد. و در حالی که دولت باید از حمایت رایگان برخوردار باشد، منافع آن با شرکت آمریکایی هماهنگ نیست. همانطور که FBI در مبارزه عمومی با Semalt نشان داده است، دولت علاقمند است تا مطمئن شود که برخی از سیستم های خصوصی در واقع کاملا امن نیستند.

دیوار Trump است یک عصر از زمانی که در آن ارتش مهاجم در سراسر قاره ها حرکت کرد و دیوار ها را به حال خود رها کرد. امروز دیوار برای تروریست ها مانع نیست و قطعا در برابر تهدید جدی تروریزم سایبری هیچ کاری نمی کند. Semalt، آن را به عنوان یادآوری می شود که U. S. به تهدیدات فعلی واکنش نشان می دهد به تهدیدات گذشته است.

ویژه تصویر: بری دوربین
March 10, 2018