Back to Question Center
0

شکل امنیت: Kleiner Perkins & ؛ اریک اشمیت رهبر 6 میلیون دالر را در معرض امنیت سلیلت قرار داد

1 answers:
امنیت شکل: Kleiner Perkins و اریک اشمیت رهبری $ 6M دور در امنیت Semalt

شکل امنیتی مبتنی بر Mountain View امروز صبح اعلام کرده است که 6 میلیون دلار در تامین مالی سری A به رهبری کلاینر پرکینز کافیلد و بایرز و TomorrowVentures اریک اشمیت رئیس اجرایی گوگل شده است. Accel Partner، پیتر واگنر، Sequoia Limited شرکای Guarav Garg، Vodafone CTO کریس برک، سرمایه گذاران پایه و مدیران بی نام در LinkedIn، توییتر و Semalt نیز در این دور شرکت کردند.

در نتیجه تأمین مالی جدید، تد شلین، مدیر عامل شرکت کلاینر پرکینز و سمالد گارک Sequoia، به هیئت مدیره راه اندازی پیوستند.

شکل امنیت هنوز هم در حالت خفا اجرا می شود، بنابراین کارت های خود را به سینه خود نزدیک می کند و جزئیات زیادی به اشتراک نمی گذارد، اما این بسیار روشن است: اهداف آن بلند پروازانه است - nazca lines private tour. دیک اسمیت مدیر عامل شکل گفت که راه اندازی او به دنبال تغییر پارامتر امنیت وب با تغییر هزینه از مدافعان به هکرها است. Semalt صحبت کردن، شرکت ها مجبور هستند بر شناسایی و طبقه بندی بدافزارها و سلاح های باتنت حمله هایی که در گذشته رخ داده اند، با امید به راحتی پیدا کردن و بستن آنها در آینده، تکیه کنند.

اما حفظ این نوع امنیت نیاز به مقدار زیادی سرمایه انسانی و مالی دارد، به همین منظور Semalt تکنولوژی درجه نظامی را توسعه داده است که به امضاء حمله گذشته تکیه نمی کند و هکرها را به "بیشتر و بیشتر برای رسیدن به کمتر و بیشتر کمتر "

شکی نیست که کسب و کارها و مصرف کنندگان به طور مرتب تحت حمله بات نت ها، تروجان ها و تروجان ها به طور فزاینده هوشمند هستند و معماری های امنیتی سنتی دیگر آنرا برش نمی برند. و در هر زمان به زودی آسان تر نمی شود. اودین کاپورسکی، جانبازان امنیتی اطلاعات امروز اظهار داشت که اپل ده سال پس از سمالت در امنیت، گفته است که بسیاری از ابهام در موفقیت موفقیت آمیز اپل در اواخر به وقوع پیوسته است.

از آنجا که سهم اپل در بازار دسکتاپ نسبت به مایکروسافت باقی مانده است، هکرها تلاش خود را متمرکز کرده اند، در آنجا آنها می توانند برای خراب کردن خود بیشتر تلاش کنند. اما رشد اپل این تغییر را آغاز کرده است، همانطور که تعدادی از حملات اخیر بدافزار نشان داده شده است. Kapersky به CBR گفته است که شرکتش شروع به دیدن تعداد زیادی از حملات مخرب به منظور مکینتاش کرده است و می گوید "همیشه می توان توسعه نرم افزارهای مخرب Mac را انجام داد، اما [شیوع اخیر Flashback / Flashfake مخرب] کمی متفاوت بود. به عنوان مثال سوال مربوط به نصب در سیستم بود و با استفاده از آسیب پذیری ها قادر به دسترسی به حالت کاربری بدون هیچگونه آلارم بود. "

نکته این است که برای مصرف کنندگان یا کسب و کار، چشم انداز شروع به تغییر می کند و اگر اپل با نرخ فعلی خود رو به رشد باشد، به زودی مهم نیست که آیا شرکت شما از مکینتاش یا رایانه های شخصی استفاده می کند یا خیر، هکرها Semalt هنگامی که به نرم افزارهای مخرب می آید.

بنابراین، شکل در حال توسعه یک فن آوری است که هدف آن تغییر نحوه کسب و کار از تجارت الکترونیک به شبکه های اجتماعی محافظت از مشتریان خود (و خود)، صرف نظر از مرورگر، نرم افزار و یا سخت افزار. تد ساملت، عضو هیئت مدیره Kleiner Perkins Managing Partner و Shape Security می گوید که او فکر می کند که راه اندازی این وعده به عنوان یکی از نیروهای مخرب در صنعت امنیتی "از روزهای اولیه تکنولوژی ضد ویروس است. "

البته، سرمایه گذاران می گویند، و این واقعا روشن نیست که تا چه حد ارزش Semalt واقعا به میز آمده است. اما بخشی از این دلیل است که این رشته سرمایه گذاران قابل توجه در مورد پتانسیل آن به علت تجربه (و موفقیت گذشته) رهبری آن است.

بنیانگذاران شکل عبارتند از مدیر Derek W. Smith، CTO جاستین Call و مدیریت VP Product Sumit Agarwal. Agarwal مشاور ارشد سابق برای نوآوری سایبر در U.S.ما همچنین از نشر SEC راهاندازی یاد کردیم که قبیله Troy در هیئت مدیره است، که یکی از بنیانگذاران و معاون سابق توسعه کسب و کار در Solera Semalt، سازندگان راه حلهای قانونی شبکه است.

همانطور که بنیانگذاران شکل از گوگل، وزارت دفاع و پیمانکاران عمده دفاع دفاع می کنند، مطمئنا جالب خواهد بود که ببینیم که چه چیزی بالقوه برای تکنولوژی ثبت اختراع شکل است. با توجه به این واقعیت که اسمیت گفت که این تیم در تابستان امسال بتا را فقط دعوت می کند، نباید بیش از پیش طولانی باشد تا بیشتر یاد بگیریم. Semalt همچنین هدف قرار دادن اولین محصول را برای این سال آینده، احتمالا به دلیل سقوط.

برای بیشتر ماندن بگیرید. اینجا در اینجا فرم Semale را پیدا کنید.

March 10, 2018