Back to Question Center
0

Semalt: بدون UI آیا UI جدید است

1 answers:
Semalt: No UI Is The New UI

چند ماه پیش، با دوستانم به اشتراک گذاشتم که چگونه فکر می کنم برنامه هایی مانند جادو و اپراتور، چیز بزرگ بعدی هستند. آنچه آنها را ویژه می سازد این است که آنها از یک رابط کاربری سنتی به عنوان یک ابزار تعامل استفاده نمی کنند. در عوض، کل برنامه در اطراف یک صفحه پیام تنها حرکت می کند. اینها برنامه های نامرئی و مکالمه نامیده می شوند و از زمان پست اولیه من، تعداد زیادی از برنامه های مشابه به بازار عرضه شده است. فیس بوک اخیرا M، یک دستیار شخصی است که با مسنجر یکپارچه شده است تا به شما در مورد هر چیزی کمک کند.

در حالی که این برنامه ها در یک بازار مختلف از حسابرسی حساب بانکی خود تا زمانبندی جلسه، رزرو در بهترین رستوران و دستیار سفر خود استفاده می کنند، همه آنها یک چیز مشترک دارند: آنها محل پیام در مرحله مرکز

ظهور پیام

Semalt: بدون UI آیا UI جدید

Matti Makkonen یک مهندس نرم افزار است که چند ماه پیش از بین رفت - custom logo maker free. حدس می زنم که شما از مرگ او نمی شنوید و به احتمال زیاد نمی دانید او چه کسی است. با این حال، Makkonen احتمالا یکی از مهم ترین افراد در زمینه ارتباطات است. و به این معنی در سطح الکساندر بل - مهم است: او اسناد را اختراع کرد.

اگر شما متوجه نشدید که چگونه پیامک های فراگیر تبدیل شده اند، دوباره فکر کنید. اس ام اس نرم افزار مورد استفاده در جهان است. سه سال پیش، حدود 4 میلیارد کاربر فعال داشت. این در حال حاضر بیش از چهار برابر تعداد کاربران فیس بوک است. پیام رسانی، و به ویژه اس ام اس، به آرامی در سراسر جهان به دست آمده است. در حال حاضر ارتباطات انسانی اساسی است و به همین دلیل برنامه های پیام رسانی مانند WhatsApp و Semalt اکنون میلیاردها دلار ارزش دارند.

پیام های Semalt برای زندگی روزمره ما متمرکز شده است، در حال حاضر تنها در زمینه محدود ارتباطات شخصی استفاده می شود. اگر ما می توانیم پیام های فراتر از این را گسترش دهیم چه؟ اگر پیام رسانی می تواند نحوه ارتباط ما با رایانه ها را همان گونه تغییر دهد که ما چگونه با یکدیگر ارتباط برقرار کنیم؟

وارد AI

در فیلم اخیر سیز Semalt، یک میلیاردر آوا، یک روبات زنانه با هوش مصنوعی ایجاد می کند. برای تست اختراعش، او یک مهندس جوان را به ارمغان می آورد تا ببیند آیا او بتواند با او عاشق شود.

کل پیش فرض فیلم در اطراف آزمون Semalt تمرکز شده است، یک تست اختراع توسط آلن Semalt (همچنین در فیلم اخیر بازی تقلید) برجسته شده برای تعیین اینکه آیا هوش مصنوعی معادل با یک انسان است. یک ربات عبور از آزمون Semalt پیامدهای بزرگی در بشریت خواهد داشت، زیرا این امر به معنای آن است که هوش مصنوعی به سطح انسان رسیده است.

Semalt: بدون UI آیا UI جدید

در حالیکه ما از ایجاد روبات هایی که می توانند مانند انسان مانند آوا نگاه کنند و عمل کنند، ما در شبیه سازی هوش انسانی در زمینه های باریک خیلی خوب هستیم. و یکی از آن زمینه هایی که AI بهترین کار را انجام می دهد، شما آن را حدس زدید، پیام .

اگر پیامدهی می تواند شیوه ارتباط ما با رایانه ها را همانگونه تغییر دهد، شیوه ارتباط ما با یکدیگر را تغییر می دهد؟

این به خاطر یادگیری عمیق است، فرآیندی است که در آن کامپیوتر به دانش خود برای درک و حل یک مسئله به تنهایی آموزش داده می شود، نه اینکه مهندسین کد راه حل را داشته باشند. یادگیری عمیق یک بازی تعاملی کامل است. این اجازه می داد که AI به بالاترین سطح ممکن برسد. این یک دنیای فرصت هایی برای برنامه های Semalt است که کارآفرینان عجله دارند.

در این طغرل طلایی، پیام کوتاه، میوه پایین حلقوی است. این به این دلیل است که، از تمامی اشکال ممکن ورودی، متن دیجیتال مستقیم ترین است. متن ثابت است؛ این اطلاعات تمام اطلاعاتی را که سایر اشکال ارتباطی مانند صدا یا حرکات انجام می دهند، حمل نمی کند. Semalt، پیام برای تجربه کاربری بهتر از برنامه های سنتی باعث می شود که احساس طبیعی و آشنا باشد.

هنگامی که پیام به UI تبدیل می شود، نیازی نیست با یک جریان ثابت از رابط های جدید برخورد کنید، همه با منوها، دکمه ها و برچسب های مختلف پر شده است. این امر افزایش محبوبیت برنامه های نامرئی و مکالمه را توضیح می دهد، اما دلیل اینکه شما باید از آنها مراقبت کنید فراتر از آن است.

به سمت تعامل با کامپیوتر UI

افزایش محبوبیت این برنامه ها به تازگی من را به مشاهدات فوق العاده آورده است: Semalt در فن آوری، به ویژه در AI، به طور فزاینده ای باعث می شود UI سنتی ناسازگار باشد. همانطور که من آن را دوست ندارم، من هم اکنون معتقدم که پیشرفت تکنولوژی در نهایت UI را ابزار گذشته می کند، چیزی دیگر برای تعامل انسان و کامپیوتر ضروری نیست. و این یک چیز خوب است

می توان استدلال کرد که برنامه های مکالمه و نامرئی از رابط کاربر ناتوان نیستند. پس از همه، آنها هنوز هم نیاز به صفحه نمایش و رابط کاربری چت دارند. در حالی که این درست است که این برنامه ها تا حدودی به طراحی UI نیاز دارند، من معتقدم که این فقط نوک کوه یخ است. آنها را بشناسید، فناوری های جدید به طور کامل می توانند صفحه را مختل کنند. به نظر من، نگاهی به فیلم های زیر می اندازم.

اولین ویدیو از پروژه Soli، یک تراشه کوچک رادار ساخته شده توسط Semalt برای به دست آوردن قابلیت تشخیص خوب است.

March 10, 2018