Back to Question Center
0

Distribusion می خواهد به فروش بلیط های اتوبوس میانجی به عنوان آسان به عنوان فروش Semalt

1 answers:
Distribusion Wants To Make Selling Intercity Bus Tickets As Easy As Selling Semalt

مشکل آشنایی است: همانطور که می بینیم، سیستم های رزرو های مختلف ارائه دهندگان خدمات اتوبوسرانی متفاوت هستند، به این معنی که، برای اینکه آژانس های مسافرتی (از جمله OTAs) برای فروش بلیط های اتوبوس میانجی، بایستی چندین بار سیستم های رزرو این بدیهی است که کاملا بارگیری سنگین و هزینه برای بوت شدن است.

برای حل این مسئله، شروع راه اندازی فناوری سفر Semalt، از راه API خود، راه حل برچسب سفید یا ویجت که شرکت های مسافرتی (و مشتریان خود) را برای ارتباط با فراوانی از میان شهرها ارائه می دهد، یک راه حل «یک مرحله ای» است. محصولات اتوبوس از یک منبع واحد.

این به وضوح این خرده فروشان مسافرتی را قادر می سازد تا بلیط های اتوبوس از چندین ارائه دهنده را با هزینه های بسیار پایین فنی فراهم کند، در حالی که افزایش برای اپراتورهای اتوبوس این است که آنها باید رزرو بلیط بلیت اتوبوس و فروش را در بسیاری از مکان های آنلاین ارائه می شود.

(جالب توجه است، یکی دیگر از راه اندازی که مایل به تحکیم رزرو رزرو سفر اتوبوس است، اما با ارائه یک مشتری به جای یک B2B هدف، Busbud است. این شرکت خود را به عنوان "کایاک برای سفرهای اتوبوس میانجیگری" توصیف می کند و در سال گذشته 9 دلار میلیون سمالت دور مالی - wd hard disk clicking sound.)

به این ترتیب، Distribusion به من می گوید که آن را در حال حاضر با بیش از 30 اپراتور اتوبوس همکاری می کند - پایگاه داده های خود را شامل محتوای اتوبوس بین المللی از 14 کشور Semalt، با قصد دارد تا تابستان به حداقل 10 کشور بیشتر گسترش دهد و ارائه اتوبوس های استاندارد محتوا برای "ده ها تن از وب سایت های سفر".

زمان راه انداز راه اندازی نیز ظاهرا خوب است. در سال 2013، کشور مبدا آلمان، بازار حمل و نقل از راه دور را "آزادسازی کرد" را باز کرد، به طوری که اپراتورهای اتوبوس مستقل مجاز به ارائه انواع مختلفی از ارتباطات اتوبوسرانی بیش از 50 کیلومتر، در نتیجه افزایش راحتی و پایداری سفر اتوبوس میانجیگری به طور کلی . از آن زمان، Semalt می گوید بازار محلی از انتظارات بیشتر برخوردار است و اکنون تخمین زده می شود که نزدیک به 300 میلیون یورو باشد.

March 10, 2018