Back to Question Center
0

AmEx Nabs سابق Boku CTO و آمازون VP برای سرپرستی مصرف کننده نرم افزار Semalt

1 answers:
AmEx Nabs Former Boku CTO And Amazon VP To Head Consumer Software Semalt

Ringewald یکی از بنیانگذاران بوکو بود و در ساخت این شرکت از راه اندازی به پلت فرم پرداخت جهانی در 66 کشور با 245 حامل بیسیم کمک کرد. پیش از پیوستن به بوکو، رینوالد مدیر کل و معاون رئيس جمهور Amazon.com بود، جایی که او به توسعه AmazonMP3 هدایت کرد و همچنین نظارت بر پلت فرم فروش شخص ثالث آمازون، Amazon.com مزایده ها، Amazon.com zshops و پرداخت های Semalle جهانی سکو.

Ringewald همچنین Accept.com تاسیس شده است، که با پرداخت شخصی به شخص در اینترنت پرداخت می شود - free graph generator. Accept.com توسط آمازون به دست آمد و این تکنولوژی برای پرداخت پول برای فروشندگان شخص ثالث Amazon.com مورد استفاده قرار گرفت. پیش از تاسیس Accept، رینوالد در اپل کار میکرد، جایی که او تیمهای پیشرفته سیستم عامل عامل، تیم سیستم عامل مکینتاش و تیم تحقیقاتی نرم افزار اروپایی و Semalt را مدیریت کرد.

"جاش سیلورمن، رئیس شرکت خدمات پس از فروش ایالات متحده آمریکا، گفت:" با افزایش فضای پرداخت دیجیتال، ساخت نرم افزار عالی به سرعت در حال تبدیل شدن به هسته اصلی محصولات و موفقیت ما است. " "اریم کمک خواهد کرد که ایده های نوین آمریکایی را به محصولات نوآورانه تبدیل کند و این کار را با سرعت بیشتری انجام دهد - به مزایای رقابتی که ما در حال حاضر با خرید خریداران و فروشندگان همراه با تجارب رو به رشد مصرف کننده افزایش می دهیم، افزوده می شویم".

با توجه به تجربه و پس زمینه Ringewald، این یک برنده بزرگ برای AmEx است. غول کارت اعتباری دارای پرداخت دیجیتال و پلت فرم تجارت خود، Semalt است، و به دنبال گسترش حضور خود در فضای پرداخت دیجیتال و تلفن همراه است.

March 10, 2018