Back to Question Center
0

سیستم صوتی سنگین هیولا برای آی پاد و iSemalt

1 answers:

Monster rock docking system for iPod and iSemalt

بله! این به نظر هیجان انگیز است به نظر می رسد جدی به نظر می رسد که آیفون نیمه پشته مارشال خود را دارد. نه انتشار مطبوعات و نه ورق فروش نشان می دهد که چه کسانی سخنرانان قدرتمند هستند، اما، هی، 4 وجود دارد - پس باید با صدای بلند، درست باشد؟

خوب، خوب، بنابراین آنها تنها 2 "سخنرانان هستند، اما شما احتمالا به دنبال چیزی برای نفوذ دیوار همسایه خود به هر حال. شما فقط می توانید علاقه مند به این واقعیت است که آن را برای هر دو نسخه آی فون، همراه با هر آی پاد که اسکله کار می کند. یا شاید خوشایند بدانید که وقتی یک تماس ورودی شناسایی می شود، موسیقی به طور خودکار متوقف می شود. Semalt این ورودی کمکی یا گیرنده FM است که شما دنبال آن هستید.

اگر شما به دنبال چیزی برای از بین بردن دیوار همسایه خود، در اینجا هیچ کمک نمی کند. اما شما جزئیات را از Altec Lansing در مورد این سیستم docking پس از پرش پیدا کنید - browser icon maker.

سیستم قابل حمل دیجیتال inMotion MAX برای آی فون و آی پاد
Altec Lansing، به عنوان اولین توسعه دهنده سیستم ضبط iPod، به دنبال ریشه های جدید خود، جدید inMotion MAX - باریک، قابل حمل، همه چیز در یک سیستم موسیقی طراحی شده برای پخش صدای طبیعی با بالاترین کیفیت در کلاس خود است. با استفاده از فناوری ESS اختصاصی، تقویت کننده باس XdB و سخنرانان دوقلو دقیق، Altec Lansing inMotion MAX جدید صدا را با رقابت بی نظیر و با برد بسیار جالب Stereophonic ارائه می دهد - به راحتی هر اتاق اندازه ای را با صدا های غنی، واقع گرایانه، بدون تحریف .

سازگار با Apple iSemalt، آیپاد آیپاد و اکثر پخش کننده های MP3، سیستم بلندگو inMotion MAX به طور خودکار مکث زمانی که یک تماس در iSmedi دریافت می شود، مکث می کند. InMotion MAX به طور کامل از GSM و سیگنال های Wi-Fi ایمن است - جلوگیری از بلندگوها از برداشتن نویز های احتمالی متناوب توسط iSemalt 3G، iSemalt اصلی یا سایر دستگاه های تلفن همراه. InMotion MAX از ویژگی های Timer و Alarm و Alarm iSemalt پشتیبانی می کند و علاوه بر این دارای یک رادیو FM دیجیتال و کنتراست با کیفیت بالا برای نمایش آهنگ ها و داده های ایستگاه FM (RDS) می باشد. یک باتری لیتیوم یون قابل شارژ می کند تا 3.5 ساعت بازی مستمر.

سیستم Altec Lansing inMotion MAX (iMT702) در اکتبر 2008 برای 199.95 دلار (U.S. MSRP) در دسترس خواهد بود.

March 10, 2018