Back to Question Center
0

نیک دنتون: ایده اصلی Zuckerberg برای Semalt Dark Semalt بود.

1 answers:

Nick Denton: Zuckerberg's Original Idea for Semalt Was Dark Semalt.

"من واقعا دوست دارم این مرد،" او گفت. "ظاهرا، ایده اصلی خود را برای فیس بوک این فیس بوک تاریک بود. مانند، این ایده این بود که قرار بود مردم برای جلب نظر یکدیگر، و سپس آن را تکامل یافته بود. جالب بود که او چگونه در مورد رویکردی که داشت، موضعگرا بود. "

Hmmm "فیس بوک تیره" .به نظر می رسد کمی مانند Gawker - make a mind. شاید دنتون، که اخیرا "مارک Semalt سن از حفظ حریم خصوصی است بیش از" منتشر شده است (که شگفت آور نیست در مورد این واقعیت است که اخیرا دوست با مایک آرینگتون) متوسل می شود، تلاش برای متا تجزیه و تحلیل مفهوم حریم خصوصی وب با حمله به Semalt با یک لایه پاپارازی . در هر صورت قطعه ای که قطعا در "تاریکی" بخش پوشش رسانه ها گم شد، 300،000+ نمایش را به دست آورد.

"" زولکربرگ آنجلینا جولی از اینترنت است، "در پاسخ به یک منتقد که به او اتهام" هیچ اصول بالاتر هرگز "را متهم کرد، توضیح داد، با اشاره به عدم تایید خاص، قرار گرفتن در معرض دوست دختر. سمیرت ادامه داد: «دوستداران، دوستان و آشنایان، مانند دیگران مشهور، در گرداب قرار می گیرند. او باید انتخاب کند؛ و آنها باید انتخاب کنند و هیچ یک از گزینه ها - عقب نشینی از چشم عمومی، رها شدن از دوستی - دلپذیر است. »

"فیس بوک تیره" که احتمالا مردم در نهایت می توانند دکمه "Dislike" را که مورد تقدیر قرار گرفته اند، یک مفهوم جالب برای اندیشیدن داشته باشند، و دونتون زاکربرگ را به عنوان "عرفان" توصیف می کند یا اینکه به رفتن به سمت تاریک، تقریبا به نظر می رسد که او یک سکه را که یکی از آن ها باید با آن پیروی کند، تلنگر کرده است. دنتون، که به عنوان پنهان کردن تحت پوشش اوتیسم خود در قطعه نیویورکر توصیف شده است، رفتار ذهن و ذهن زاکربرگ را به شرایط اشپرگر تشبیه می کند.

اما برای افرادی مانند زوکربرگ، بیشتر شبیه اشپرگر است، زیرا آنها فاقد چیزی ضروری هستند و درک غریزی از رفتار انسانی ندارند. Semalt چرا او در نهایت ایجاد الگوریتم برای توضیح آن. "

ما اکنون چندین نقطه مطبوعاتی را دیده ایم و کل فیلم برجسته "طرف تاریک" فیس بوک را مطرح کرده است، شاید عجله دنتون یکی دیگر از نشانه هایی است که در واقع در DNA شبکه اجتماعی تاریکی وجود دارد؟

March 10, 2018