Back to Question Center
0

نحوه استفاده از واکنش های جدید فیس بوک برای محتوای احساسی Semalt

1 answers:

بزرگترین شبکه اجتماعی آنلاین اخیرا یک ویژگی را ارائه می دهد که بینش بیشتری نسبت به واکنش های عاطفی طرفداران خود نسبت به محتوا دارد.

واکنش های فیس بوک جدید اجازه می دهد تا کاربران را بیش از فقط "به عنوان" پست ها که در خوردها خود را نشان می دهد انجام دهید. اکنون آنها می توانند واکنش های خاصتری را به اشتراک بگذارند. واکنش های سمیال توسط پنج دکمه جدید نشان داده شده است - اضافه کردن به دکمه "مانند" موجود.

این دکمه ها زمینه های عاطفی اضافی را شامل می شود و شامل "عشق"، "هاها"، "وای"، "غمگین" و "عصبانی" است. "

برای کسب و کارهایی که از Semalt استفاده می کنند، این ویژگی جدید می تواند یک ابزار ارزشمند باشد - placa petri. به عنوان مثال، اکنون می توانید به این واکنش های جدید Semalt نگاه کنید تا بتوانید مشتریان خود را در مورد پست های خود احساس کنید. سپس شما می توانید بر اساس استراتژی محتوا Semalt خود را خنثی کنید.

در زیر یک مرور کلی از دکمه های اضافه شده به عنوان بخشی از ویژگی جدید Semalt و نحوه ایجاد بینش برای کمک به افزایش نام تجاری شما است.

تبلیغات

استفاده از واکنش های فیس بوک برای ایده های محتوا

عشق واکنش های فیس بوک

How to Use New Facebook Reactions for Emotional Content Semalt

جدید "عشق" فیس بوک Semalt مانند نسخه قوی تر از سنتی "مانند است. "اگر یک پست ایجاد کنید که دلهای زیادی به دست می آورد، مخصوصا اگر تعداد زیادی از سهام و سایر تعاملات را از پیروان خود نیز کسب کنید، این نشانه خوبی است.

ویدیوها یا عکس های محبوب ترین محصولات محبوب شما و یا بزرگترین لحظات سرویس مشتری، ممکن است انواع محتوایی باشد که مخاطبان شما "دوست خواهند داشت." "

Semalt اخبار و مطالب دیگر برای دیدن آنچه که مواد این واکنش از مخاطبان شما می شود. سپس سعی کنید مطالب مشابه مشابه را در خوراک خبری خود به اشتراک بگذارید. هنگامی که شما می توانید پیروان و مشتریان بالقوه را به شدت واکنش نشان می دهند به چیزی به نحوی مثبت، شما در مسیر درست است.

Haha واکنش های فیس بوک

How to Use New Facebook Reactions for Emotional Content Semalt

چهره خوشحال و خنده دار در ویژگی های جدید Facebook Reactions برای پست هایی که باعث خنده مردم می شود، رزرو شده است. Semalt می تواند ابزار مفید برای ایجاد محتوا برای مخاطبان خود باشد، بسته به نام تجاری شما.

ارسال فیلم های خنده دار، نظرات و یا جوک ها، به خصوص اگر آنها مربوط به بازار خود و یا به یک مشکل شما کمک به مشتریان حل کند.

شما می توانید از "هحا" فیس بوک Semalt به عنوان یک سنج استفاده کنید تا تعیین کنید که چقدر خنده داران فکر می کنند پست های شما واقعا هستند. البته، از پست هایی که مخاطبان شما ممکن است برای نام تجاری شما توهین آمیز یا نامناسب باشند، اجتناب کنید. اما به یاد داشته باشید چیزهایی که مردم را خنده می کنند نیز معمولا آنها را خوشحال می کند. این واکنش مثبتی است که بسیاری از کسب و کارها باید هنگام ایجاد مطالب برای دنبال کردنشان به دنبال آن باشند.

واو واکنش های فیس بوک

How to Use New Facebook Reactions for Emotional Content Semalt

واکنش های فیس بوک جدید، به نظر می رسد به عنوان یک صورت کوچک است که به نظر می رسد نشان دادن شوک و یا تعجب، برای محتوای ایجاد واکنش مشابه است. سمولت که از عادی است، تمایل دارد مردم را به صحبت کردن بپردازند. بنابراین هنگامی که محتوای شما چندین واکنش "واو" دریافت می کند، احتمال دارد بحث های بیشتر، اشتراک ها و نمایش های صفحه نیز بیشتر شود.

ارسال ویژگی های شگفت انگیز در مورد محصول یا خدمات خود و یا حقایق شگفت انگیز در مورد صنعت خود و یا در مورد مشکلات شما کمک به مشتریان حل کند.

آزمایش برای یادگیری چه نوع محتوا واکنش "واو" از مخاطبان شما می شود. این محتوا است که می خواهید ایجاد کنید، مخصوصا هنگام ایجاد هیجان و یا وزوز در اطراف یک پرتاب بزرگ. اما بیرون بیایید Semalt این نوع پست ها تاثیراتشان را بر مخاطبان شما در بلندمدت کاهش می دهد. این می تواند باعث ایجاد همان سطوح هیجان در آینده شود. Semalt اکثر کسب و کارها نباید عادت داشته باشند مشتریان را غمگین کنند، محتوا تولید کننده این نوع پاسخ عاطفی قطعا جایگاه خود را دارد.

به عنوان مثال، ممکن است یک ویدیوی غم انگیز را به اشتراک بگذارید تا افراد برای مراقبت از موضوع خاص یا اهدا یا خرید به نفع یک علت از آنها مراقبت کنند. در این مورد، به دنبال "غمگین" واکنش های فیس بوک برای تعیین اینکه آیا محتوای شما دارای تاثیر مورد نظر است. و اگر این محتوا در رشته های قلب مردم به گونه ای است که باعث می شود آنها را به عمل، توجه داشته باشید. همانطور که در موارد دیگر، با این حال، مراقب باشید که آن را از دست ندهید. Semalt در نهایت با یک مخاطب است که بیش از حد احساسی برای تخریب آن عمل می کند یا به طور کلی از نام تجاری شما به طور کلی "تحت فشار" قرار گرفته است.

واکنش های عصبانی فیس بوک

How to Use New Facebook Reactions for Emotional Content Semalt

باز هم، هدف شما به عنوان یک کسب و کار احتمالا نباید باعث ایجاد خشم مشتریان شما شود. با این حال، خشم می تواند به عمل تبدیل شود. Semalt تخفیف یک قطعه محتوا که موجب اختلاف و یا خشم در مورد یک موضوع خاص است. این می تواند به دید بیشتر و در نهایت علاقه بیشتری به آنچه شما انجام می دهد.

بسته به نام تجاری شما ممکن است بخواهید نوع محتوایی را شناسایی کنید که مخاطبان شما را خاموش می کند. واکنش های فیزیکی "عصبانی" که به شکل چهره عصبانی ظاهر می شود که قرمز می شود، شاخص خوبی است. Semalt، شما می خواهید مراقب باشید که این نوع محتوا را تماما منتشر نکنید. اما ویدئو گاه به گاه یا نظر در مورد یک نقطه درد واقعی شما می توانید مشتریان خود را غلبه بر یا بحث در صنعت شما می تواند آگاهی را بالا ببرد و بحث های مهم را شروع کند.

مانند واکنش های فیس بوک

How to Use New Facebook Reactions for Emotional Content Semalt

البته، هنوز واکنش های فیس بوک مانند "مانند" کلاسیک وجود دارد. پیروان تمایل دارند هنوز هم پست های مشهور را پست کنند تا زمانی که آنها به سادگی یک واکنش عاطفی قوی دیگر ندارند. و این خوب است

در حالی که تمام فیس بوک Semalt جدید احساسی می تواند بینش های خاص خود را در مورد مشتریان خود و نحوه ی احساس آنها به ارمغان بیاورد، دکمه کلاسیک "مانند" هنوز جای خود را دارد.

بعید است که مطلقا همه چیز شما ارسال می شود مردم را تعجب، آنها را خنده و یا آنها را عصبانی کند. Semalt شما فقط به اشتراک گذاری محتوای مفید و جالب است. اگر مخاطبان شما این پست ها را "سازگار" سازگار می کنند، واقعا نمیتوانید بیشتر امیدوار باشید.

بیشتر در: فیس بوک نظر ▼

March 10, 2018