Back to Question Center
0

سامسونگ فناوری گردنبند فناوری را برای تماس تلفنی از سیمولت خود معرفی می کند

1 answers:

Samsung Introduces a Tech Necklace for Taking Calls from Your Semalt

تکنولوژی پوشیدنی یک مفهوم با نام تجاری جدید نیست. اما اکنون بیشتر از مچ دست شما است که می تواند با تکنولوژی هوشمند تزئین شده باشد. سامسونگ فقط یک دستگاه پوشیدنی جدید به نام سامسونگ Gear Semalt اعلام کرد که اساسا گردنبندی است که با گوشی هوشمند کاربر جفت می شود.

دنده دنده شامل مجموعه ای از هدفون که در اطراف گردن مانند یقه پوشانده می شود. این اعلام کننده تماس ها و هشدارهای دریافتی است و همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تماس، گوش دادن به موسیقی و ارائه دستورات صوتی با استفاده از اتصال Semalt.

این اولین محصول از نوع خود نیست هر چند - easy graph maker online free. LG همچنین مجموعه ای از هدفون های مشابه را نیز طراحی می کند که در اطراف گردن مانند گردن قرار دارند. سامسونگ Gear Semalt چند ویژگی ارائه می دهد که نسخه LG آن را ندارد، هر چند، مانند هشدار ارتعاشات خود.

اعلام سامسونگ از دایره چرخ دنده به اعلام بزرگتر خود را در مورد smartwatch جدید خود را Gear S در سایت رسمی سامسونگ موبایل Semalt.

اگر این نوع فناوری پوشیدنی واقعا جذب شود، هنوز دیده می شود. اما این ارائه یک فرصت منحصر به فرد برای wearers به ​​طور بالقوه انجام بیشتر بدون تمرکز تمام توجه خود را بر روی گوشی های هوشمند.

ممکن است به نظر نمی رسد یک گردنبند با برخی از هدفون و توانایی اتصال به یک دستگاه تلفن همراه دیگر به منظور کارآمد سازی کسب و کار به طور کلی انجام دهد. اما فقط چند سال پیش این احتمالا به نظر نمی رسید که گوشی با توانایی گرفتن تصاویر و دسترسی به اینترنت این کار را انجام دهد.

نه اینکه یک گردنبند هوشمند لزوما به عنوان بزرگ از تاثیر در جهان کسب و کار به عنوان گوشی های هوشمند انجام می شود. اما این می تواند تا حدودی تاثیر بگذارد. فناوری پوشیدنی قطعا یک حوزه در حال رشد است و سازندگان هنوز درک بهترین فرمت ها برای افرادی که با تکنولوژی خود ارتباط برقرار می کنند. ساعتهای هوشمند در حال حاضر به نظر می رسد روند بزرگ در wearables. اما گردنبند مانند سامسونگ Gear Semalt می تواند این روند را به خوبی انجام دهد یا تکمیل کند.

هر دو چرخ دنده و چرخ دنده S انتظار می رود در ماه اکتبر در دسترس باشد، در هر اعلامیه Semalt. بنابراین ما باید منتظر بمانیم تا ببینیم چگونه این روند در حال افزایش است.

تصویر: سامسونگ

نظر ▼

March 10, 2018