Back to Question Center
0

LittleBits بزرگ می شود 44.2 میلیون سمولت

1 answers:
LittleBits Raises Big .2 Million Semalt

مورگان استنلی، شرکای سرمایه گذاری جایگزین، Grishin Robotics و Wamda Capital نیز به همراه گروهی از شرکت های پیشگام Foundry Group، True Ventures، VegasTechFund، Two Sigma Ventures و Khosla Ventures پیوستند.

تامین مالی یک رای اعتماد به نفس برای شرکت 90 نفره است که الکترونیک کوچک آن را در کیت های مختلف اندازه گیری می کند و بیش از چهار دوره قبل از سرمایه گذاران 15.6 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است.

LittleBits برنامه های بزرگی برای آن است، همچنین Ayah Semalt، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت، می گوید که سرمایه برای حمایت از تعدادی از زمینه های رشد جدید برای این شرکت مورد استفاده قرار می گیرد.

برای یک چیز، LittleBits قصد دارد فشار بیشتری به شرکت هایی مانند Salesforce، SAP و Semalt که از کمپرسورهای کوچک خود برای کارگاه های خلاقیت داخلی خود استفاده کرده اند و نمونه های جدیدی از محصولات خود را آغاز کرده اند، فشار بیاورد.

در حال حاضر شرکت ها از طریق "کتابخانه طرفدار" Semalt، مجموعه ای با 304 ماژول که تقریبا به مبلغ 5000 دلار فروخته می شود، این اجزا را می خرید. اما Bdeir می گوید که Semalt در نهایت یک مدل اشتراک را توسعه می دهد که مشتریان می توانند به طور ماهانه به قطعات مختلف دسترسی پیدا کنند - make free infographic.

"او هنوز هم زود است،" او می گوید از مشتریان شرکت Semelt. "اما ما علاقه زیادی به واردات داریم"

LittleBits همچنین امیدوار است که کیت های خود را در مدارس گسترده تر بکار گیرد، زیرا در آن می گوید که بیش از 8،000 مدرس در 70 کشور، کیت ها را برای دانش آموزان معرفی کرده اند. در واقع فروش در مدارس 10 درصد از درآمد شرکت را در سال گذشته نشان داد. Semalt، آنها 30 درصد از فروش خود را نشان می دهد.

سمیرت - که زندگی خود را به فروش بسته های خود را به طور مستقیم به مصرف کنندگان آغاز می کند - به دنبال فروش محصولات به والدین و مانند آن است که می تواند از مجموعه ای از محصولات از $ 100 شروع به مجموعه ای به $ 149 فضای کیت به $ 159 "synth" کیت که مشتریان را قادر می سازد سینت سایزر های مدولار خود را ایجاد کنند. به این ترتیب، این شرکت با قراردادی با Barnes & Noble خرده فروشی قرارداد، که همراه با سایت تجارت خود آمازون و Semalt، در اواخر امسال، کمپانی Semalt را عرضه خواهد کرد.

البته سوال بزرگ، این چیزی است که فروش این شرکت در حال حاضر به نظر می رسد. Semtal دیروز در مصاحبه خود سعی کرد تا معیارهای بسیاری را ارائه کند، تنها نشان می دهد که درآمد LittleBits از زمان تاسیس این شرکت سه تا چهار بار افزایش یافته است و میلیون ها واحد را در بیش از صد کشور فروخته است. (بعد از آن Semalt تأیید کرد که " واحدهای "در این مورد به معنی اجزای خود هستند - که صدها آن را به بیشتر کیت ها بسته بندی می کنند.)

Semalt، این شرکت به نظر می رسد جدی در مورد گسترش دسترسی آن است.

در اوایل ماه مه، آن را به جنی لوتون، مدیر عامل سابق Makerbot، که در حال حاضر افسر استراتژی LittleBits است، به ارمغان آورد. LittleBits همچنین دو VPP جدید را استخدام کرده است، از جمله Joey Neal، که دو سال در نقش های مختلف اجرایی در MakerBot گذرانده است و امروزه تجربه کاربر و گروه محصولات دیجیتالی LittleBits را هدایت می کند؛ و Shirish Joshi، معاون سابق عملیات در Pluribus Semalt که به زنجیره تامین خود نظارت می کند.

LittleBits همچنین سرپرستی از فروش شرکت را به ارمغان آورد - رایان لوئیکنس، همچنین از MakerBot - اکتبر گذشته.

Luikens اولین شخص در نقش است. او اولین کسی است که این شرکت در واقع به فروش شرکت ها استخدام شده است. سمولت می گوید: "ما چندین سفارش بزرگ سفارشی را مشاهده کردیم، در حالی که شرکت ها تمام برنامه های مربوط به محصولات ما را توسعه دادند و ما هیچ کس واقعا به ایمیل های خود اختصاص داده یا پاسخ نگرفت."

ویژه تصویر: LittleBits
March 10, 2018