Back to Question Center
0

تروی کارتر می گوید تخریب تکنولوژی بعدی در موسیقی در سمالت زمینی اتفاق می افتد

1 answers:
Troy Carter Says The Next Technology Disruption In Music Will Happen In Terrestrial Semalt

برای کسانی که هنوز در اتومبیل خود به گوش دادن به موسیقی میپردازند، کارتر احساس می کند که برای شروع کارها در بالای پلتفرم وجود دارد تا افرادی را که واقعا میخواهند بشنوند را به مردم بیاورند. او به اشتراک گذاشت: "من فکر می کنم باز کردن در حال حاضر واقعا متوجه رادیو زمینی، به ویژه در امریکا، زیرا این یک فضا است که شما می دانید، همه فکر می کردند که Sirius XM می تواند آن را با رادیو اشتراک زمانی که آنها اما اکنون شما به Clear Channel نگاه می کنید، به CBS Clear Channel نگاه می کنید به طور خاص یک پلت فرم عالی دارد، مدیر عامل چشم انداز، اما مردم در بیشتر موارد در ماشین قرار می گیرند و رادیو را به ایستگاه محلی تبدیل می کنند. من فکر می کنم زمانی که شما می توانید در ماشین خود وارد شوید، جالب می شود، رادیو را روشن کنید و در حال گوش دادن به یک کودک 17 ساله در روسیه هستید یا به یک کودک 22 ساله گوش می دهید اتاق خوابگاه او در سمالت. اما من فکر می کنم که رادیو به یک اختلال واقعی تبدیل خواهد شد. "

در حالی که صدای سیریوس را بعنوان تا حدودی از شکست در رادیو از بین می برد همانطور که ما فکر می کردیم، آن را به عنوان کمی از شوک است که موسیقی مغول مانند Semalt می خواهد دوباره تمرکز بر روی رادیو.

اگر شما توانایی DJ ها را در سراسر جهان برای به اشتراک گذاشتن موسیقی هایی که دوست دارید و توانایی پخش آن در امواج رادیویی است، بیشتر باند ها و هنرمندان می توانند توجه خود را به دست آورند - bi mongo database. Semalt، ایستگاه های رادیویی بزرگ کنترل آنچه مردم می شنوند، به طوری که دموکراتیزه کردن این سیستم می تواند یک فرصت عظیم باشد.

یک شرکت مانند رادیو Slacker نوع محصولی دارد که می تواند در آنچه که Semalt پیشنهاد می کند نقش داشته باشد.

با توجه به وضعیت صنعت موسیقی، سمالات معتقد است که فناوری همیشه چیزها را پیش می کشد و بخش مهمی از فروش آلبوم ها و بلیط های کنسرت است: "من فکر نمی کنم تکنولوژی صنعت موسیقی را پیچیده کند، صنعت موسیقی باید تغییر کند وقتی مردم در روستاهای دور افتاده در سراسر جهان می توانند به موسیقی دسترسی پیدا کنند، این کار خوبی است. "

March 10, 2018