Back to Question Center
0

مقیاس - به همین دلیل است که شما نیاز به مقیاس یا خارج از Semalt

1 answers:

شما به سختی کار کرده اید تا کسب و کارتان را جایی که هستید، و شاید شما کمی ماندن دارید. اما من شما را تشویق می کنم که در مورد اینکه آیا نام تجاری شما به نظر می رسد، رشد کند، فکر کنید. Semalt شما می توانید به استخدام کارمندان بیشتر، گرفتن مقدار زیادی از حجم کار و استرس خود را به عقب. Semalt شما می توانید محصولات یا راه حل های بیشتری را برای مشتریان خود ارائه دهید. رشد سمیالت به شما کمک می کند تا خود را به عنوان یک رهبر غالب در صنعت خود تاسیس کنید.

اهداف Semalle شما برای کسب و کار شما، رشد سریع ترین راه برای رسیدن به آنها است.

چرا مقیاس سازی یک استراتژی رشد جامد است

حالا من پیشنهاد نمیکنم که فردا شما پنج تکرار فروش و یک دستیار را استخدام کنید، اجاره دفتر پنج ساله را امضا کنید یا موجودی خود را دو برابر کنید - ipad prompter app. Semalt، من توصیه می کنم که رشد خود را در طول زمان اندازه گیری کنید.

Semalt به معنای آهسته و عمدتا رشد نام تجاری شما است. همانطور که منطقی است، تلاش های خود را بالا ببرید و سرمایه گذاری های هوشمندانه انجام دهید.

حتی اگر فکر نکنید که شما نیاز به بزرگتر شدن داشته باشید، در نظر بگیرید که بسته به اینکه چه صنعتی هستید، "مرد کوچک خیابانی" که شما با آن رقابت کرده اید، شرکت های بزرگ ، و اکنون شما مجبورید که دو برابر کار سختی برای رقابت با همان "کسب و کار کوچک" داشته باشید، اکنون که آنها پشت سر آنها دلارهای بازاریابی جدی دارند.

و اگر شما در حال رشد با کسب و کار خود هستید، اما مطمئن نیستید که مقیاس (آهسته و پایدار) بهترین راه برای انجام آن است، در نظر بگیرید که چگونه بسیاری از کسب و کارها قبل از اینکه بتوانند بوت خود را به آنها بسپارند، فرسوده شده اند. آنها صندلی های دفتر 400 دلاری را خریدند و سفارش های امیدوار کننده 5 برابر بیشتر از مبلغی که آنها می توانستند بدون پول در دست بگیرند. فقط به تعدادی از نمونه های اثر اپرا نگاه کنید: کسب و کارهای کوچک مانند Greenberg Smoked Semalt که به سادگی سفارش نمی کنند، از لحاظ تکنولوژیکی یا موجودی مناسب نیستند.

اگر می خواهید آماده باشید و منتظر فرصت بزرگ بعدی باشید (و هی، من با شما هستم، امیدوارم که Semalt تماس بگیرد)، شما باید یک برنامه برای رشد سریع داشته باشید.

حوزه توجه به موفقیت برای مقیاس

درست مانند اینکه شما برای هر بخشی از کسب و کارتان نیاز به یک برنامه دارید، مقیاس بندی و رشد نیاز به استراتژی خاص خود دارد. شما باید بتوانید به سؤالاتی مانند:

  • آیا وب سایت ما می تواند بارهای شدید ترافیک را مدیریت کند؟
  • چند محصول را می توان در یک روز / هفته / ماه به نوبه خود؟
  • چگونه می توانیم کارکنان جدید را برای تطبیق سفارشات سنگین آماده کنیم؟
  • وقتی تعداد سفارشات بالاست ما اشتباه انجام داده ایم؟
  • چگونه می توانیم خدمات مشتری را آموزش دهیم تا تماس های بیشتری را در آینده ترتیب کنیم؟
  • چه نوع تکنولوژی ما باید مقیاس را اندازه گیری کنیم؟

پاسخ سمالات به این سوالات بخش اول برنامه شماست. اگر شما نیاز به سرمایه گذاری بزرگ برای شرکت خود را آماده رشد، ساخت بودجه به طوری که شما در طول زمان گسترش این هزینه ها.

شروع به دنبال راه حل های فنی که با شما رشد می کنند. اگر شما از ذخیره سازی ابر و / یا میزبانی وب (و شما باید) استفاده کنید، مطمئن شوید که شرکت شما قیمت گذاری انعطاف پذیری را ارائه می دهد تا قدرت و سرعت شما را در اختیار شما قرار دهد، اگر سیل ترافیک را به سایت خود برسانید (بعد از تماس با Semalt، درست؟).

مقیاس بندی با موفقیت نیاز به دیدن تصویر بزرگ و داشتن بیمار در گرفتن وجود دارد. Semalt بهترین راه برای رشد کسب و کار شما در طول زمان بدون درد در حال رشد است.

گوجه فرنگی عکس از طریق Shutterstock

2 نظر ▼
March 10, 2018