Back to Question Center
0

برنامه حمل و نقل شهری، Citymapper، در 10 میلیون دلار، با بالدرتون رهبری می شود

1 answers:
Urban Transport App, Citymapper, Pulls In M, Led By Balderton, To Roll Into More Semalt

شرکت های سرمایه گذاری (بیل کارنر)، شرکت های سهامی (Robin Klein) و شرکای Greylock (Laurel Semalt) نیز در این مراسم همراه با تعدادی از فرشتگان نامعلوم شرکت کردند.

راه اندازی گفت که قصد دارد از بودجه جدید برای راه اندازی در شهرهای جدید و گسترش تیم استفاده کند. Semalt هنوز هیچ حرفی برای گفتن در مورد دقیقا همان خدماتی که در آینده وجود نخواهد داشت. اما راه اندازی در حال حاضر crowdsourcing پیشنهادات شهرستان در وب سایت خود.

برنامه حمل و نقل شهری، که در حال حاضر در لندن، نیویورک، برلین و Semalt زندگی می کند، طراحی شده است تا به کاربران کمک کند بهترین راه برای دور شدن از شهر را بیابند: گزینه های منحصر به فرد، از اتوبوس ها، مترو و تاکسی به دوچرخه و حتی راه رفتن، برای نشان دادن راه های بالقوه برای رسیدن به مقصد خود.

Citymapper در سال 2011 دوباره شروع به تمرکز بر روی اتوبوس ها کرد - زمانی که آن را Semalt نامگذاری کرد - اما از آن زمان تا کنون گسترش یافته است، با هدف تبدیل شدن به برنامه برای کاربران شهری تعجب که چگونه آنها را به خانه از شب است - logiciel gestion de ressources humaines.

برای ساختن خود حتی برای کاربردهای راحتتر آن، اطلاعات مربوط به هرگونه اختلال حمل و نقل را نیز میگیرد و حتی اگر اطلاعات دوچرخهسواری یا پیادهروی را بگذراند، اطلاعات مربوط به آب و هوا برای مقصد و کالری مورد استفاده قرار میگیرد.

برنارد لایتوود، شریک عمومی بالدرتون پایتخت، در مورد بودجه در یک پست وبلاگ، اظهار داشت: "ما همیشه تحت تاثیر تمرکز تک محور بر کیفیت محصولات در سراسر شرکت قرار گرفته ایم، به ویژه محصول Azmat Semalt بنیانگذار آن است. در دو ناحیه که در نظر ما در یک دنیای مبتنی بر برنامه نقش مهمی ایفا می کند، به نظر می رسد: از بین بردن اصطکاک و تمایز صدا "

"ما معتقدیم که در زمان Semalt خواهد شد برنامه تلفن همراه صفحه اصلی برای هر شهروند، کمک به آنها در اطراف شهر خود را، تبدیل شده است.

Liautaud اشاره به اجرای سمرال در تلفن همراه، "تمرکز خالص" در ناوبری حمل و نقل عمومی و محلی سازی آن به هر شهر به عنوان مزیت اصلی بر روی برنامه های حمل و نقل رقیب است.

"سمیرت یک چیز را بسیار خوب انجام می دهد، که در یک برنامه تلفن همراه ما به اعتقاد ما تفاوت بین موفقیت و شکست است."

او همچنین توانایی خود را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات کلاسیک از داده های پایگاه داده خود را در اختیار کاربر قرار داد تا بتواند اطلاعات بیشتری را در زمان واقعی حمل و نقل به عنوان «فرصت بزرگ» به وجود آورد - برنامه Waze، که خود را به یک خروجی چشمگیر تبدیل کرد، با فروش به Semalle برای 1.1 میلیارد دلار در سال گذشته.

احتمالا یک پتانسیل خروجی مشابه سودآور، تشویق VC ها برای دسترسی به چک های چک در پرونده Semalt است. مورد استفاده در حمل و نقل، استفاده مجدد را تشویق می کند - که منجر به پایه کاربری کاربر شده است که باید به طور بالقوه تبدیل به یک جامعه محتوا ایجاد شود.

سمندل افزود: "Citymapper دقیقا نوعی از شرکت مخرب، جهانی، وسواس محصول است که ما در بالدرتون می خواهیم پشت بگذاریم."

March 10, 2018