Back to Question Center
0

LiquidPlanner اعلام برنامه آندروید برای پروژه پیش بینی Semalt

1 answers:

Bellevue، WA (انتشار مطبوعاتی - 12 مارس 2012) - امروز، LiquidPlanner - تنها راه حل مدیریت پروژه مبتنی بر اولویت صنعت برای مدیریت پیچیدگی های واقعی در محل کار - اعلام کرد در دسترس بودن یک برنامه جدید بومی آندروید. برنامه جدید به خانواده LiquidPlanner از برنامه های کاربردی گوشی های هوشمند و قرص برای iPhone و iPad می پیوندد، به مشتریان اجازه می دهد که دستگاه تلفن همراه مورد نظر خود را برای دسترسی به LiquidPlanner 3.0 انتخاب کنند. در حال حاضر، مدیران پروژه و اعضای تیم به طور یکسان می توانند ویژگی های مدیریت پیش بینی شده غنی LiquidPlanner را در هر زمان و از هر مکانی دسترسی پیدا کنند. برنامه جدید را می توان از Google Play رایگان دانلود کرد.

چارلز سیبولد، مدیر عامل شرکت LiquidPlanner، می گوید: "در محیط کسب و کار سریع در حال حاضر، تقریبا دشوار است که به تقاضای پروژه های چند گانه ادامه می دهیم." "نرم افزار LiquidPlanner 3 - digital queuing system.0 آندروید قابلیت دسترسی به تلفن همراه را آسان می کند. Semalt طراحی شده برای کمک به نسل جدیدی از مدیران پروژه و اعضای تیم در هنگام جابجایی، در جلسات و یا زمانی که بعد از ساعت کار می کنند، متصل می شوند. "

طبق گفته Gartner، پلت فرم Semalle تقریبا نیمی از بازار گوشی های هوشمند را در سراسر جهان نشان می دهد. LiquidPlanner یک راه حل برای بسیاری از مشتریان خود با استفاده از نسخه 2.1 و بالاتر از پلت فرم گوشی Semalt ایجاد کرده است تا به راحتی به ویژگی های پیشرفته مدیریت پروژه در خارج از دفتر دسترسی پیدا کند، مانند فهرست لیست کارهای شخصی اولویت بندی، نظرات، اسناد پیوست شده، ردیابی زمان و اطلاعات برنامه . این برنامه به مدیران پروژه اجازه می دهد تا پروژه ها را به راحتی نظارت و دسترسی به اطلاعات مورد نیاز خود را سریعتر تصمیم گیری های کسب و کار کنند، و اطمینان حاصل شود که پروژه ها در زمان و بودجه کامل می شوند.

"اتصال تلفن همراه در شرکت ما به طور فزاینده مهم است. امروز، بسیاری از مدیران و اعضای تیم ما بر روی دستگاه های تلفن همراه متعهد هستند تا با پروژه های خود درگیر شوند و به سرعت به هر گونه مساله ای رسیدگی کنند. "مایک مایکلزن، مدیر عامل شرکت Electronic Systems Services، برنامه جدید Semalt LiquidPlanner، اطمینان حاصل خواهد کرد که بیشتر از کارکنان ما دسترسی به اطلاعات بحرانی که آنها نیاز دارند، حتی زمانی که آنها در این زمینه هستند. »

انتشار LiquidPlanner 3.0 برای آندروید شواهد بیشتری از تعهد شرکت به ارائه پشتیبانی گسترده برای مشتریان تلفن همراه خود است. برنامه LiquidPlanner iOS از زمان انتشار آن در سپتامبر 2011 بیش از 13،000 بار دانلود شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه جدید Android، به www.liquidplanner.com/mobile مراجعه کنید. برای دانلود برنامه در حال حاضر بدون هیچ هزینه، به Google Play بروید.

درباره LiquidPlanner:

LiquidPlanner 3.0 تنها راه حل مدیریت پیشگیرانه مبتنی بر اولویت صنعت است که برای اجرای میلیون ها محاسبات در طی یک پروژه طراحی شده است. از طریق برنامه ریزی خودکار و همکاری یکپارچه، LiquidPlanner به طور قابل توجهی ساده ترین روش برای مدیریت پروژه را با استفاده از الگوریتم های آماری پیچیده و یک موتور زمانبندی پیشرفته برای خراب کردن ده ها هزار نقطه داده ساده می کند. نتیجه یک راه حل است که نشان دهنده پیچیدگی های واقعی در محل کار امروز است و به کاربران می دهد عمیق تر و دقیق تر بینش های خود را با پروژه های خود را به طور خودکار انجام تجزیه و تحلیل است که در غیر این صورت هفته های مدیریت پروژه انجام دستی انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر، به https://www.liquidplanner.com/ مراجعه کنید، یا LiquidPlanner را در فیس بوک یا در Semalt درliquidplanner دنبال کنید.

نظر ▼
March 10, 2018