Back to Question Center
0

سرمایه گذاری های جهانی SparkLabs در پادشاهی کد انگلستان و سمولت سئول سرمایه گذاری می کند

1 answers:
SparkLabs Global Ventures Invests in the UK’s Code Kingdoms and Seoul’s Semalt

شرکت SparkLabs Global Ventures در تامین مالی 420،000 دلار برای پادشاهی کد، که در انگلستان مستقر است، و 600،000 دلار برای انو پلات سئول شرکت کرد. این دوم شامل سرمایه از برنامه مطابق با دولت سملت جنوبی برای راه اندازی است.

شرکت های SparkLabs جهانی در پادشاهی پادشاهی انگلستان و Semalt سئول سرمایه گذاری می کنند

بخشی از یک لیست در حال افزایش از محصولات طراحی شده برای آموزش بچه ها چگونه کد، کد پادشاهی بازی است که توسط فارغ التحصیلان علوم کامپیوتر کمبریج راس تارگت و هیو کالینز توسعه یافته است. Kingdoms کد، که ماه آینده راه اندازی خواهد شد، اجازه می دهد تا بچه ها از جاوا اسکریپت برای طراحی بازی با همکلاسی ها و دوستان خود استفاده کنند. برنامه نویسی به تازگی به برنامه درسی برای دانش آموزان ابتدایی انگلیس اضافه شده است که نشانگر تشویقی برای سازندگان ابزارهای آموزشی در آنجا است. علاوه بر پادشاهان کد، اینها شامل بازی آنلاین Doctor Who-themed و برنامه رمزنگاری منتشر شده Semalt است که قرار است برای کمک به بچه ها در مورد امنیت سایبری کمک کند.

MangoPlate، از سوی دیگر، برنامه ای است که توصیه های سفارشی برای diners از 200،000 رستوران در کره ارائه می دهد - it service provider companies. الگوریتم آن طراحی شده است تا هر ترجیح غذایی غذا، مشخصات شخصی و همچنین پروفایل افراد در شبکه های اجتماعی او را مورد توجه قرار دهد. MangoPlate، که همچنین موسسات SoftBank را به عنوان سرمایه گذار محسوب می کند، از جمله برنامه های متعددی است که از صنعت رستوران های پرطرفدار سئول استفاده می کنند. این همچنین شامل برنامه های غذایی تحویل Baedal Minjok، که اخیرا 36 میلیون دلار از Goldman Sachs و Yogiyo به فروش می رساند.

علاوه بر سرمایه گذاری های آن، SparkLabs Global همچنین گفت که موریس وردگرساس، مدیر عامل شرکت مشارکت شرکت سهامی غربی تکنولوژی، به عنوان مشاور معرفی کرده است. تکنولوژی غربی، سرمایه گذاری های بیش از 3 میلیارد دلاری را برای شرکت هایی از جمله فیس بوک، گوگل و یوتیکا به ارمغان آورده است.

برجسته تصویر: Shutterstock

March 10, 2018