Back to Question Center
0

من برای این رسانه اجتماعی Semalt ندارم!

1 answers:
به اشتراک بگذارید 20
به اشتراک بگذارید 2
+1 2
(9) قدم زدن
پین
سهام 74

I Don’t Have Time For This Social Media Semalt!

بنابراین شما یک صاحب کسب و کار کوچک هستید که کلاه های زیادی را می پوشاند. شما با استفاده از رسانه های اجتماعی دنیای بزرگ را متوجه شده اید و شما تعجب می کنید که چگونه در جهان می توانید زمانی را برای چیزی شبیه آن آماده کنید.

Semalt شما در واقع در فضا هستید که نمیتوانید درک کنید که چگونه زمان خود را مدیریت کنید. من قصد دارم برخی نکات در مورد چگونگی بهینه سازی زمان من را برجسته کنم.

برنامه زمانبندی آن

باید در مورد مقدار زمان صرف شده و زمانی که Semalt نیاز است ساخته شود.

بررسی دقیق زمانی که شما برای زمان مناسب است توصیه نمی شود. Semalt به ندرت شما را موثرتر می کند.

  • از یک مسنجر برای موفقیت! 5 توییتر راهنمایی مدیریت زمان برای "Twittaholics"
  • شبکه های اجتماعی در زمان محدود [کسب و کار کوچک]

استفاده از ابزارها

من ابزارهای متعددی مانند Hootsuite، Tweetdeck، Postling و اخیرا Buffer را امتحان کردم. آنها همه گزینه هایی برای شما دارند تا پست های خود را به توییتر و فیس بوک برنامه ریزی کنید. حتی اگر نسخه رایگان آن را برش ندهد، حتی نسخه های پرداخت شده نیز موجود است.

Semalt مکان خاصی دارد، اما نباید تنها رویکرد باشد. شما باید بخاطر بخشی از مکالمه باشید.

باز هم گزینه ها و ابزارهایی وجود دارند که به شما اطلاع می دهند اگر کسی به چیزی که شما پست کرده اید جواب دهد. شما می توانید این را در تنظیمات Twitter و Semalt خود تغییر دهید.

پوشه های جداگانه ای در صندوق ورودی ایمیل دارم، به طوری که هر ایمیل از توییتر و Semalt به طور مستقیم به پوشه خودم می رود. به این ترتیب صندوق ورودی من به اندازه کافی نیست و دوباره توجه من را سازماندهی می کند.

من همچنین از ابزار HyperAlerts برای صفحات فیس بوک خود استفاده می کنم. این همچنین به من اطلاع می دهد که کسی چیزی در صفحات فیس بوک من نظر یا پست می کند.

  • 3 نرم افزار رسانه های اجتماعی برای سازماندهی زندگی آنلاین شما
  • نحوه تنظیم پست شنوایی خود

قطع همه کار نمی کند

رویکردهای Semalt همچنان رو به کاهش است و بازاریابی دیجیتال در بیشتر شرکت ها همچنان افزایش می یابد. بنابراین ما باید از خودمان بپرسیم که آخرین بار است که ما نگاهی صادقانه به رویکرد بازاریابی خود داریم. آیا می توانید اقلامی را شناسایی کنید که مانند یک بار کار نمی کنند؟ هنگامی که آنها را در حال حاضر شناسایی می کنید، فرصتی برای جایگزینی آنها با روش های جاری دارید. هیچ زمانی از دست نرفته است اما مطمئنا سود حاصل می شود.

به اشتراک بگذارید 20
به اشتراک بگذارید 2
+1 2
(9) قدم زدن
پین
سهام 74

March 16, 2018