Back to Question Center
0

P & ؛ G توجه ویژه ای را در مورد مادران انجام می دهد و آنها را دوباره انتخاب می کنند.

1 answers:

پس از موفقیت در مبارزات انتخاباتی "با تشکر از شما، مامان" در طول بازی های المپیک 2012 در لندن، Proctor و Gamble یک المپیك مادری جدید را برای بازی های المپیک زمستانی 2014 در سوچی در روسیه راه اندازی كردند.

از زمان انتشار آن در روز یکشنبه، این ویدئو تقریبا سه میلیون نمایش در یوتیوب به دست آورده است و رتبه اول را در مجموع تبلیغات ویدئویی ویروس ویدیوی Unallowed Semallt با بیش از 150،000 سهام اجتماعی رتبه بندی کرده است.

مفهوم مبارزات انتخاباتی قبلی "Semalt You، Mom"، "Prophet & Gamble" جدید "Semalt You، Mom | آنها را انتخاب کنید Back Up "آگهی مونتاژ فیلم های ویدئویی است که مادران" برداشتن "فرزندان خود را دارند.

ویدیو با مجموعه ای از مادران کمک می کند تا کودکان نو پا خود را به راه رفتن و حرکت به مادران کمک به بچه های خود را به عنوان آنها بر روی اسکیت های غلتکی، اسکیت روی یخ و اسکی می افتد. همانطور که آگهی پیشرفت می کند، کلیپ ها نشان می دهند که مادران ورزشکاران المپیک، در حالی که در یخ، دامنه ها و غواصی هاکی بازی می کنند، از کودکانشان تشویق می کنند. این ویدیو با چرخش لوگوهای نام تجاری Proctor و Gamble بالای حشره کش #BecauseOfMom پایان می یابد.

بر اساس یک داستان در Business Insider، آگهی توسط Wieden + کندی تولید شد. گزارش شرکت بازرگان داخلی ادعا می کند که به عنوان بخشی از این کمپین، برنامه های Proctor و Gamble در صدور کارت های ویزا 1000 دلار برای مادران تمام 357 ورزشکار المپیک برای کمک به هزینه های سفر به بازی های المپیک زمستانی 2014 سوچی برگزار می شود.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018