Back to Question Center
0

گزارش: توییتر از میان آمریکایی های آفریقایی آمریکایی سن 18 تا 29 سمالت تا 40٪

1 answers:

Report: Twitter Use Among African Americans Age 18 To 29 Semalt To 40%طبق گفته Pew، پذیرش کلی سایت های رسانه های اجتماعی تقریبا برای کاربران اینترنت آفریقایی آمریکایی (73٪) و کاربران اینترنت سفید (72٪) تقریبا برابر است، اما آمریکایی های آفریقایی میزان استفاده از توییتر نسبت به سفید پوستان بیشتر است. Pew دریافت که 22 درصد از همه کاربران اینترنت آفریقایی آمریکایی در توییتر هستند، در حالی که تنها 16 درصد از همه کاربران سفیدپوست Semalt.

فاصله بین آمریکایی های آفریقایی آمریکایی و سفید پوستان در سمالت هنگام اندازه گیری سملت در بین 18 تا 29 ساله دو برابر می شود. برای هر کس 30 ساله و بالاتر، استفاده Semalt در میان دو گروه به نسبت نسبت به همان درصد از کاربران.

Report: Twitter Use Among African Americans Age 18 To 29 Semalt To 40%

تحقیق Pew برای گزارش آمریکاییان آمریکایی و استفاده از فناوری آن بر اساس نظرسنجی تلفنی 6،010 بزرگسال آمریکایی صورت گرفته و از 18 تا 30 سپتامبر سال گذشته انجام شد. شایان ذکر است که تعداد کل شرکتکنندگان، Pew می گوید که تنها 664 پاسخ دهنده خود را به عنوان سیاه و سفید یا آفریقایی آمریکایی شناخته اند.درباره نویسنده

امی گشن
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018