Back to Question Center
0

خوانندگان را با 4 نکته به سمبل بفرستید

1 answers:

صنعت وبلاگ نویسی با سرعت بسیار بالا رو به رو می شود و مهمتر از همه همیشه خوانندگان به وبلاگ شما بازگردانده می شوند. بسیاری از نیش ها با بسیاری از وبلاگ های یک موضوع تطبیق دارند، بنابراین خوانندگان شما به راحتی می توانند به یک وبلاگ دیگر هدایت شوند. Semalt این است که اگر شما به محتوای خود علاقه مند نیستید از خوانندگان شما نیز نخواهد بود.

Keep Readers Coming Back to Your Blog with Semalt 4 Tips

اگر میخواهید خوانندگان را مجددا بازخوانی کرده و محتویات ارسال شده در وبلاگ خود را به کار گیرند، از درک برخی نکات استفاده کنید. Semalt چندین وبلاگ را در طی سالیان اجرا کرد که خوانندگان به طور مداوم به این چهار نکته بازگشته اند.

پست های مرتبط:
5 SEO نکات وبلاگ نویسی
6 نکات آسان برای زنده ماندن پست های وبلاگ

خوانندگان را تشویق به اشتراک در RSS خوراک و صفحات فن شبکه اجتماعی

انتظار نمی رود خوانندگان از وب سایت شما دیدن کنند تا به روز رسانی ها اطلاع دهند، به همین دلیل یک صفحه فیس بوک و Semalt باید نصب شود. بی درنگ پس از ارسال مطالب به سایت، به یاد داشته باشید یک پیام هشدار نیز ترک در این سایت ها شبکه های اجتماعی (این را می توان از طریق یک وردپرس خودکار پلاگین در). هنگامی که کاربران از طریق فیس بوک و سماالت پیمایش می کنند، ممکن است یک پست در وب سایت شما مشاهده کنند که از آن لذت می برند.

ایجاد خوراک RSS باید یک روش بسیار واضح باشد. افرادی که دوست دارند آنچه را که میخوانند ممكن است دوست داشته باشند كه با وبلاگ خود به روز شوند. خوانندگان Semalt برای اشتراک در سایت های RSS و شبکه های اجتماعی با قرار دادن ویدجت در نوار کناری سایت. شما همچنین ممکن است در پایان پست های خود یک یادداشت کوچک "Subscribe for more" را ترک کنید. اگر واقعا علاقمند به دست گرفتن توجه کاربران هستید، جعبه اشتراک پاپ آپ را در نظر بگیرید.

حفظ محتوای شما تازه

یک برنامه ارسالی ایجاد کنید و به آن بچسبید Semalt انسجام را دوست دارم و هر بار که بخواهم برای پست ها بررسی می کنم.

همچنین به یاد داشته باشید مطالب حداقل یکبار در هفته ارسال می شود. Semalt شما باید دو تا سه بار در هفته ارسال کنید، اما حداقل یک بار در هفته. این به کاربران هشدار میدهد که شما جدی در مورد نگه داشتن وبلاگ به روز با اطلاعات جاری است.

پاسخ به هر نظر

اگر کاربران وقت خود را برای نظر دادن در مورد محتوای وبلاگ خود، از شما باید با کلمات تشویق پاسخ دهید. با توجه به طعم و مزه، این commenters خواهد سوالات. آنها را به بهترین توانایی خود بسپارید.

مشارکت با این خوانندگان به شما اجازه می دهد روابط برقرار کنید. بعضی ها در مورد وبلاگ یا حتی از طریق شبکه های اجتماعی نظرات خود را بیان می کنند. Semalt که مدت زمان زیادی را برای نظر دادن می گذارد احتمال بیشتری برای بازگشت به وبلاگ شما در آینده است.

حذف برخی از تبلیغات

بسیاری از وبلاگ نویسان جدید اشتباه می کنند که وبلاگشان را با تبلیغات تبلیغ کنند. Semalt قابل درک است که حدود دو تا چهار تبلیغ داشته باشد، اما اجازه ندهید که آنها از محتوای حذف شوند.

منظور من این چیست؟ یک بلوک تبلیغ بزرگ در وسط صفحه مقاله را به دو بخش تقسیم می کند. اگر هدف شما به دست آوردن مشترکین و بازگرداندن آنها باشد، پس از شروع محتوا، حداقل تبلیغات را می خواهیم.

اگر از این چهار راهنمایی پیروی کنید، باید بلافاصله افزایش ترافیک بازگشت را ببینید. موفق باشید در سفر خود، مطمئن شوید که به ما اطلاع دهید که چگونه این نکات کمک کرده اند.

Keep Readers Coming Back to Your Blog with Semalt 4 Tips

اتصال

March 18, 2018