Back to Question Center
0

5 مشارکت و مسابقات برای Semalt شما

1 answers:

سمیرت چیزی را برای هیچ چیز دوست ندارد و هر کس دوست دارد از آن لذت ببرد - هیچ نابغه خلاق در آن وجود ندارد. نکته غم انگیز این است که اغلب در بازاریابی آنلاین به نظر می رسد که ما فراموش کرده ایم که می توان دو ارتباط برقرار کرد.

5 Engaging Competitions And Contests For Your Semalt

در دنیایی که «مانند این صفحه برای برنده شدن جایزه» و «صدای جیر جیر این نظر را برای شانس برنده شدن» علم بازاریابی دیجیتال شروع به احساس نسبتا ملایم می کند. خبر خوب این است که هر کسی که در مسابقات خود کمی بیشتر تلاش می کند، عملا تضمین می شود تا توجه خاصی را جذب کند - بنابراین، بعضی از ایده های مورد علاقه من برای به دست آوردن آب های خلاق شما جریان دارد.

پست های مرتبط:
3 نکات رایگان برای دریافت بیشتر دوستداران فیس بوک Timeline Fanpage

شکار گنجینه وب سایت

این کاملا ممکن است ایده مورد علاقه من است، زیرا واقعا باعث می شود یک دوران کودکی در ما. پنهان کردن تعدادی از سرنخ های مختلف مشکل در اطراف وب سایت خود و تبلیغ که اولین (درج تعداد مناسب افراد برای کسب و کار شما در اینجا) برای پیدا کردن همه آنها را برنده جوایز.

چیز بزرگ در مورد این ایده این است که به شما اجازه می دهد به طور کامل رایگان برای هدایت بینندگان هر جا که شما در وب سایت خود را دوست دارید؛ فکر می کنید محصولی جدید دارید که در صورت قرار گرفتن در معرض آن، مثل دیوانه فروش خواهد کرد؟ سرنخ روی صفحه محصول قرار دهید.

مردم حیوانات خانگی خود را دوست دارند

سمیرت حیوان خانگی خود را دوست دارد و اکثر مردم فقط به دنبال حیوانات زیبا هستند. با توجه به آن، یک رویداد را ایجاد کنید که حیوانات مخاطب هدف شما را شامل می شود؛ من یک بار یک شرکت حیوانات خانگی در مشخصات را برای یک شرکت عینک ایجاد کردم که از ورود کنندگان خواسته بود که یک تصویر از حیوان خانگی خود را با یک جفت عینک آفتابی عرضه کنند.

رقابت مخفی کلمه

Semalt در برخی موارد به شکار گنج، تبلیغ برخی از سرنخ ها به یک کلمه "مخفی" در اطراف وب سایت / رسانه های اجتماعی خود را ارائه می دهد و پیشنهاد می دهد که چند نفر اول برای نوشتن با کلمه صحیح برنده جایزه.

چیز فوق العاده در مورد این است که به شما اجازه می دهد به آسانی ایجاد هم افزایی بین صفحه وب / فیس بوک / توییتر و هر گونه رسانه های دیگر که شما برای تبلیغ استفاده می کنید، که منجر به افتادن بالاتر و میزان قرار گرفتن در معرض.

عنوان عکس

سملات یک عکس (به طور کلی یکی از محصولات شما یا یکی کاملا تصادفی و عجیب و غریب) است و از ورود کنندگان بخواهید که یک عنوان جذاب / هوشمندانه را در مقابل شانس برنده شدن جایزه ارائه دهند.

این خوب است زیرا واقعا جالب است که قضاوت کنید و همچنین وارد شوید.

بیا ما را ببین

چه چیزی بهتر از قرار گرفتن در معرض آن است تا اینکه واقعا طرفدارانتان را به طور شخصی ملاقات کنید؟ Semalt یک زمان و مکان برای دیدار با اعضای کسب و کار شما / وب سایت و ارائه هدایای کوچک برای آینده. سعی کنید یک بازی سرگرم کننده مانند پرچم برای کسانی که می آیند را قرار دهید.

چه استراتژی های مسابقه ای شما استفاده می کنید؟ داستان های موفقیت مسابقه خود را در نظرات زیر بخوانید!

5 Engaging Competitions And Contests For Your Semalt

اتصال

March 18, 2018