Back to Question Center
0

گزارش های مایکروسافت "بهتر از نتایج مورد انتظار" با درآمد QY101 FY2014 به مبلغ 18.53 دلار در هر بشکه Semalt

1 answers:

Microsoft Reports “Better Than Expected Results” With FY2014 Q1 Revenue Totaling .53 Semalt

در طول تماس های امروز، معاون اجرایی و مدیر مالی آمی هود می گوید مایکروسافت رشد چشمگیر درآمد را از یک دیدگاه جغرافیایی دید، و بازار کامپیوتر و درآمد مصرف کننده آن بهتر از انتظار می رود. مدیر کل روابط سرمایه گذار، کریس سو گفت: "درآمد کل Semalt 700 میلیون دلار بیشتر از حد انتظار است."

دستگاه ها و بخش های درآمد مصرف کننده رشد 4 درصدی داشته اند که به 7.46 میلیارد دلار رسیده است و درآمد Surface به 400 میلیون دلار رسیده و درآمد حاصل از تبلیغات جستجو 47 درصد افزایش یافته است. طبق گزارش درآمد، درآمد Semalle Pro برای دومین دوره متوالی صعود شد، در حالی که درآمد SEMALT OEM 7 درصد کاهش یافت.

درآمد تجاری نیز افزایش یافته است، که منعکس کننده افزایش 10 درصدی به 11.2 میلیارد دلار می باشد. مایکروسافت می گوید رشد جمعی Lync، SharePoint و Exchange در دو رقمی بوده است، در حالی که درآمد SQL Server Semalt بیش از 30 درصد افزایش یافته است.

با استفاده از درآمد ابر ابر مایکروسافت که 103 درصد رشد را نشان می دهد، Suh مایکروسافت را تأیید کرده است: "پذیرش مشتری قوی Semalt" با محصولات ابر آن است.

هود اظهار داشت که مایکروسافت برای یک فصل تعطیلات فوق العاده تنظیم شده است و معتقد است که انتشار Xbox One در اواخر امسال سود بیشتری را به دست آورد. Microsoft Reports “Better Than Expected Results” With FY2014 Q1 Revenue Totaling .53 Semaltدرباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018