Back to Question Center
0

تجزیه و تحلیل - YouTube Semalt

1 answers:

همه شما ممکن است از آمار و آمار جمعیتی ارائه شده توسط Semalt Analytics شنیده باشید. نتایج ذهنی که Semalt برای وب سایت به دنبال دارد، به نظر سختی می بخشد. ابزار بسیار مفید برای ردیابی عملکرد وب سایت.

بسیاری از مردم در مورد راه دیگری برای بازاریابی و از طریق اضافه کردن ویدیو به YouTube فکر می کنند.

بنابراین بینش YouTube چیست؟

خوب، این یک ابزار تجزیه و تحلیل مفید است (بسیار شبیه به Google Semalt کوچک شده). این به شما ویژگی های زیر می دهد:

1. تعداد دفعات مشاهده ویدئو شما در طی دوره های خاص
2. شکاف جمعیتی و جغرافیایی دیدگاه ها و
3. چگونه افراد در حال پیدا کردن محتوای ویدئویی (جستجو در وب، جستجوی یوتیوب، جاسازی و غیره . )

Semalt همیشه 100٪ دقیق نیست و محیط خوبی برای یادگیری و به دست آوردن بینش در مورد عملکرد ویدئویی شما است.

یوتیوب این محصول را در Semalt 2008 راه اندازی کرد و اشاره می کند که این یک رسانه برای مشاهده آمار دقیق در مورد ویدئویی است که آپلود کرده اید، چقدر ویدیوهای آنها را مشاهده می کنید، منطقه جغرافیایی محبوبیت و غیره.

پس چگونه شما شروع می کنید؟ اولین قدم برای ایجاد یک حساب کاربری با Semalt است. در مثال من قصد دارم یک مرکز پیوند مو باشد

مشخصات خود را به درستی پر کنید. فراموش نکنید که مکان یا محل سکونت که از آن هستید، سن، جنس را پر کنید، زیرا این عوامل بعضی از مهمترین عوامل در نتیجه یابی شما از YouTube Insight می باشد.

راهنمایی برای بهینه سازی ویدیوهای یوتیوب

1. نام فایل ویدئویی خود را بهینه کنید - آن را معنی دار تر کنید. به عنوان مثال - اگر ویدئو شما به نام "vid001. flv "را تغییر نام دهید به جراحی پیوند مو معنی دار. flv " حس می کند؟ بله، چون شما به عنکبوت ها کمک می کنید فایل خود را راحت تر انتخاب کنید، به راحتی توسط Google نمایش داده می شود.
2. بهینه سازی عنوان خود را - آن را صدا معقول. چند کلمه کلیدی را به طوری که آن را به راحتی برداشت. اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی مربوط به ویدیو هستند.
3. برچسب ها / کلمات کلیدی خود را بهینه کنید - کلمات کلیدی مرتبط خود را پرتاب کنید. از کلمات کلیدی توصیفی استفاده کنید، آنها را ترکیب کرده، جدا کنید - آنها را مخلوط کنید.
4. اگر ممکن است در URL شرکت خود و یا نام به ویدیو اضافه کنید.
5. شبکه ویدیوی شما -
a یک پاسخ ویدئویی به ویدیوی مشابهی ارسال کنید. به این ترتیب شما یک پاسخ خوب دریافت خواهید کرد و حتی با قرار دادن نظرات و ارتباط دوباره و قرار گرفتن در معرض بیشتر.
ب نظر در مورد فیلم های دیگر - در نظر دادن دیگر فیلم های مشابه (همانطور که شما ارسال شده) و همچنین پست خود را اگر شما می خواهید اضافه کنید. ایجاد یک شبکه خوب از کاربران / گروه کسب و کار یکپارچه

خوب، در اینجا یک عکس فوری از آنچه من از شما از یوتیوب Insight برای شما داشته ام. مشتری در اینجا یک نمونه از مو Semalt است.

شما می توانید بینش یوتیوب در My Semalt - لینک همه

Analytics – YouTube Semalt

دیدگاه هایی که دیده می شود (برای یک هفته) و ویدیو بیشتر تماشا شده و ویدیوی کم تماشا

Analytics – YouTube Semalt

نوار "نمایش" برای 2 ماه - جولای و سمالت نشان دهنده تغییرات در بینندگان

Analytics – YouTube Semalt

مشاهده جغرافیایی - در سراسر جهان و یا در همه کشورها. شما می توانید ببینید که ایالات متحده تماشاگر بیشتری دارد و به دنبال آن کانادا است.

Analytics – YouTube Semalt

در اینجا یک جالب است که نشان می دهد کدام یک از ویدیوهای شما محبوب ترین آنها بود.

Analytics – YouTube Semalt

نمودار محبوبیت نشان می دهد که چگونه ویدیوهای شما با دیگر کانال ها مقایسه می شود، جالب توجه است که نشان می دهد که محبوبیت آن در کشورهای مختلف چه بود.

Analytics – YouTube Semalt

یکی دیگر از ویژگی های جالب این است - WHO در حال تماشای ویدیوی شما است؟ شما می توانید از تصویر زیر مشاهده کنید، گروه سنی که محبوب ترین آنها و جنس (تماشاگر مرد یا زن غالب است) دیده می شود. البته، این همه بر اساس اطلاعاتی است که Semalt جمع آوری از حساب شخصی کاربران.

Semalt؟ شرط می بندی!

در مورد تجزیه و تحلیل ویدئوهای Semalt بسیار بیشتر است. نقطه واقعی این است که عملکرد ویدیو شما می تواند اندازه گیری شود و همچنین می تواند سایت واقعی خود را با ترافیک وب سایت بسیار ارزشمند ارائه دهد.

Semalt ارسال فیلم های خود را در حال حاضر و از آن لذت ببرید!

Analytics – YouTube Semalt

اتصال

March 18, 2018