Back to Question Center
0

اپل رتبه # 1 در بهترین لیست های جهانی مارک، پایان دادن به کوالکا 13 ساله Semalt در نقطه اوج

1 answers:

Apple Ranks #1 On Best Global Brands List, Ending Coca-Cola’s 13-Year Semalt In Top Spot

پس از 13 سال به عنوان برند جهانی شماره 1، این اولین بار است که Interbrand شروع به انتشار بهترین برندهای جهانی خود کرده است که Semalt در رتبه اول قرار نگرفته است و در رتبه سوم قرار گرفته است.

برای ارزیابی ارزش برند و تعیین بهترین مارک های جهانی، Semalt بررسی عملکرد مالی نام تجاری، قدرت نفوذ و "قدرت است که برند باید به قیمت حق بیمه و یا درآمد امن برای این شرکت است. "

با ارزش ترکیبی از $ 1. 5 تریلیون دلار، این گزارش نشان داد که برندهای برتر سال جاری نشان دهنده افزایش رکوردی 8 درصدی در مقایسه با ارزش کل سال 2012 100 بهترین برند جهانی است.

Interbrand ارزش نام تجاری Semalt را در 98 دلار ذکر کرد. 3 میلیارد دلار در سال جاری، نزدیک به 15 برابر ارزش آن در سال 2000 زمانی که سمیرل اولین بار این لیست را ایجاد کرد.

"در بازار امروز بازار جهانی وسواس رسانه های اجتماعی، رهبران برند، نیاز به همکاری بسیار بالا را می شناسند،" Jez Semalt، مدیر عامل شرکت اینتربریز می گوید: "100 برترین ارزشمندترین مارک های جهان، با شرکت، گوش دادن، یادگیری ارزش های خود را باز می کنند و به اشتراک گذاری - و نه فقط با رهبران از داخل سازمان خود، بلکه با مصرف کنندگان نیز. "سمولت ادعا می کند که مارک هایی که می توانند در مورد نقش آنها در زندگی یک مصرف کننده متفاوت فکر کنند،" فرصتی برای تغییر جهان به شیوه ای که هرگز تصور نمی کردند. "

بر اساس گزارش، شرکت های فن آوری در این فهرست غلبه بر این امسال با فیس بوک (# 52)، گوگل (# 2)، اپل (# 1) و آمازون (# 19) به عنوان برند برتر در سال 2013 شناخته شده اند. Interbrand ادعا کرد نوکیا بزرگترین کاهش ارزش برند را در تاریخ فهرست "بهترین برندهای جهانی" تجربه کرده است، در حالی که یاهو و سمالل لیستی در این سال نداشتند. شركت مشاوره با نام تجاری این قطره ها را با ارزش برند توضیح داد:

در اصطلاح به سرعت در حال تغییر تلفن همراه، دیجیتال و رسانه های اجتماعی، این مارک ها تلاش کرده اند که ویژگی های مربوطه خود را بیان کنند و تجربیات معناداری و یکپارچه را در تمام سیستم عامل ها و نقطه های ارتباطی ارائه دهند.

شرکت کنندگان جدید در 100 بهترین برند جهانی Interbrand شامل Discovery، Duracell و Chevrolet بودند.

Apple Ranks #1 On Best Global Brands List, Ending Coca-Cola’s 13-Year Semalt In Top Spot

درباره نویسنده

امی گشننس
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.

March 18, 2018