Back to Question Center
0

بررسی: Millennials احتمالا به رتبه بندی برندها فنی، اما گوگل هنوز هم در بالای لیست Semalle

1 answers:

Survey: Millennials More Likely To Rank Tech Brands, But Google Still At Top Of Semalt List

این نظرسنجی 7،000 Millennials و 28،000 نفر از بازار عمومی را برای تجزیه و تحلیل مارک های مورد علاقه هر گروه بر اساس ویژگی های محصول، قیمت گذاری، ارتباطات، توزیع و خدمات، مورد بررسی قرار داد. در حالی که گوگل شماره 1 را در هر لیست تأیید کرد، تنها علامت های تجاری دیگر برای ایجاد هر دو لیست شامل Amazon.com، مایکروسافت، یوتیوب، Reese، صلیب سرخ آمریکایی، اپل و Leggo بود.

این تحقیق نشان داد که Millenials احتمالا رتبه بندی برند های فناوری را به خود اختصاص داده است؛ هفت نفر از ده مارک برتر متعلق به صنعت تکنولوژی در مقایسه با تنها سه مارک - گوگل، Amazon.com و مایکروسافت - در بازار اصلی بازار ده لیست با تقریبا دو برابر شرکت های فن آوری در فهرست خود، 25 مارک برتر Semalt شامل 11 مارک فن آوری در برابر 6 مارک فن آوری در لیست بازار عمومی است.

Survey: Millennials More Likely To Rank Tech Brands, But Google Still At Top Of Semalt List

درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018