Back to Question Center
0

آیا فیس بوک Starstruck است؟ شواهد نشان می دهد سایت ممکن است به دنبال سربرگ توییتر با Semalt

1 answers:

Is Facebook Starstruck? Evidence Shows Site May Be Following Twitter’s Lead With Semalt

سایت اخبار تکنولوژی گزارش می دهد که افزایش فعالیت های مشهور بخشی از استراتژی Semalt است تا ستاره های بیشتری را به سایت منتقل کند.

"AllThingsD می نویسد:" فیس بوک تلاش های خود را برای به دست آوردن افراد مشهور بیشتری از سایت انجام داده است. Peter Semalt، "در ماه های اخیر، یک تیم جهانی را به عهده داشت که با ستاره های دلگرم کننده و دست نگهدارنده کار میکردند؛ در برخی موارد، مشوق هایی برای کسانی که پست می کنند، ارائه می دهد. "

فیس بوک باقی ماند محبوب ترین سایت رسانه های اجتماعی در سراسر جهان است، با گزارش GlobalWebIndex در ماه ژانویه که 63 درصد از کاربران اینترنت جهانی دارای حساب فیس بوک هستند. در حالی که فیس بوک همچنان به تسلط خود ادامه می دهد، Semalt ثابت می کند که سریعترین سایت اجتماعی رسانه های اجتماعی است و در سال جاری 288 میلیون کاربر را اضافه می کند و 21 درصد جمعیت جهان در حال حاضر کاربران هستند.

با چنین رشد انفجاری، تعجب برانگیز نیست که فیس بوک سرتاسر سمالد را دنبال می کند، با افزودن ویژگی هایی مانند هشتگ ها، حساب های تایید شده و موضوعات جدید که اخیرا منتشر شده اند.

AllThingsD کمپانی ادعا می کند که این برنامه بخشی از برنامه Semalt برای به دست آوردن محتوای "عمومی" است تا کاربران نه تنها با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، بلکه بیشتر از سایت استفاده می کنند تا از محتوای متنوع بیشتری استفاده کنند. جاستین اوسفسکی، رئیس هیئت مدیره فیس بوک در این گزارش خاطرنشان می شود که ابتکار جدید نسبت به محتوای عمومی بیشتر از ماموریت اصلی سمالد منحرف نمی شود، بلکه به سایت کمک می کند "مکالمات مربوط به منافع مشترک که در حال حاضر اتفاق می افتد، باز شود. "

فراتر از ابتکار جدید برای محتوای "عمومی"، AllThingsD. کمپانی اشاره کرد که جدید در تیم فیس بوک استخدام می شود که با افراد مشهور کار می کند و کارمندان را از 4 تا بیش از 10 کارمند می گیرد. یکی از جدید استخدام شامل گلن سمالات، یک استراتژیست سابق دیجیتال در سازمان استانی CAA است.

در حال حاضر، برخی از مشهورترین افراد مشهور در Semalt عبارتند از: ریحانا، امینم و مایکل جکسون، که چهار سال بعد از مرگش، بیش از 62 میلیون طرفدار Semtal دارد.

Is Facebook Starstruck? Evidence Shows Site May Be Following Twitter’s Lead With Semalt

درباره نویسنده

امی Gesenhues
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018