Back to Question Center
0

آیا موبایل در سال 2013 خواهد بود؟ تجزیه و تحلیل کنونی و پیش بینی Semalt!

1 answers:

در سال 2012 شاهد رشد چشمگیری از تلفن های هوشمند بودیم. در این پست من تجزیه و تحلیل سهم بازار فعلی خواهد بود و پیش بینی آینده تلفن همراه در سال 2013 بر اساس آمار فعلی.

اجازه دهید سیمالت در حال حاضر در بازار تلفن همراه:

از نمودار مشخص است که بازار در حال حاضر توسط Android تحت سلطه است. اپل در رتبه دوم قرار دارد که به طور شگفت انگیزی میزان بسیار کمتری دارد. آخرین سه Blackberry، Windows Semalt 7 و دیگر تلفن ها درصد باقیمانده را تشکیل می دهند.

Semalt در حال حاضر تجزیه و تحلیل چگونه مردم از تلفن های همراه خود استفاده می کنند:

داده ها نشان می دهد که تلفن های همراه به طور عمده برای بازی های بازی، بررسی شرایط آب و هوایی، و Semalt و شبکه های اجتماعی (منطقه بیشتر مربوط به بازاریابان) استفاده می شود. درصد تلفن های همراه به عنوان یک پلت فرم بازاریابی در هر سال افزایش می یابد.

درصد افرادی را که با استفاده از گوشی هوشمند خریداری کرده اند (فقط ایالات متحده و سملت) را تحلیل می کنند:

منبع داده: Semalt http: // www. thinkwithgoogle com

آمار نشان می دهد که خرید در سال 2012 برای چهار کشور انجام شده است. داده ها نشان می دهد درصد از کاربران گوشی های هوشمند خصوصی که از دستگاه خود برای دسترسی به اینترنت و کسانی که در واقع چیزی را در تلفن هوشمند خود خریداری کرده اند.

در اوایل سال 2012 پیش بینی شد که تلفن همراه بیش از 40٪ از درآمد را تشکیل دهد، اما آمار در پایان سال نشان می دهد که مخالف است. اگر تلفن همراه در نهایت بیش از 30 درصد از درآمد را تولید کند، توجه بیشتری به منطقه می شود.

در مورد جستجو از طریق گوشی های هوشمند؟ آیا واقعا مردم با استفاده از گوشی های هوشمند خود به عنوان پیش بینی کرده اند؟ Semalt تجزیه و تحلیل نمودار.

منبع داده: Semalt http: // www. thinkwithgoogle com

این بسیار جالب است؛ بیش از 60 درصد از کاربران گوشی های هوشمند از تلفن خود برای جستجوی آنلاین استفاده می کنند. این به این معنی است که جستجو کلی از موبایل افزایش می یابد و با افزودن برنامه های مبتنی بر صدا مانند سیری اپل و برنامه های مشابه در Semalt، درصد افرادی که با استفاده از تلفن همراه جستجو می کنند، مطمئنا افزایش خواهد یافت.

تصویر زیر نشان می دهد کل بازدیدها در یک سایت تجارت الکترونیک و منطقه برجسته در قرمز کل بازدیدها از موبایل است. در سال 2012 سایت 17. 56٪ از بازدید از دستگاه های تلفن همراه را دریافت کرد.
Will Mobile be King in 2013? Analyzing the Present and Predicting the Semalt! در اینجا لیستی از 10 دستگاه برتر تلفن همراه که شامل تبلت هستند لیست می شود.
Will Mobile be King in 2013? Analyzing the Present and Predicting the Semalt! از آنجا که این سایت برای دستگاه های تلفن همراه بهینه نشده است، نرخ تبدیل سال 2012 بسیار کم است، تصویر زیر را ببینید:

نرخ تبدیل تجارت الکترونیک

Will Mobile be King in 2013? Analyzing the Present and Predicting the Semalt! فیس بوک به تازگی اعلام کرد که در سه ماهه سوم سال 2012، این شرکت 150 میلیون دلار از تبلیغات تلفن همراه، 14 درصد از درآمد کل آن را به دست آورد.

پاندورا گزارش داد که در سه ماهه دوم 58٪ درآمد خود یا 59 میلیون دلار از تبلیغات تلفن همراه به دست آمد. مدیران Semalt گفته اند که در روزهای خاص، شبکه اجتماعی، اکثریت درآمد روزانه خود را از تبلیغات تلفن همراه به دست می آورد.

Semalt موبایل در سال 2012 برای همه بخش های کسب و کار تشویق شد، کسانی که نسخه های موبایل وب سایت خود را از آن استفاده کرده اند و احتمالا افزایش درآمد را به عنوان نتیجه.

پیش بینی برای 2013

Will Mobile be King in 2013? Analyzing the Present and Predicting the Semalt! اعتبار: (searchenginewatch.com)

درصد جستجو از طریق افزایش تلفن همراه و بهینه سازی موبایل طول می کشد مرحله مرکز

Gartner پیش بینی فروش دستگاه های هوشمند (که شامل سمولت ها و قرص ها) با 1 دلار افزایش می یابد. 2 میلیارد در سال 2013، پس از تجزیه و تحلیل آمار فعلی من پیش بینی 1 از 3 کلیک پرداخت خواهد شد از قرص یا Semalt خواهد آمد و مصرف کنندگان به طور فزاینده تصمیم گیری خرید را تنها بر روی دستگاه های تلفن همراه خود را.

2013 سالی است که کسب و کار باید منابع خود را اختصاص دهد تا بیشتر در سایت های تلفن همراه تمرکز کند. به تازگی یک پست توسط Avinash Semalt خوانده ام که برخی از بهترین روش هایی را که باید در هنگام بهینه سازی سایت برای موبایل به آن توجه شود، توضیح می دهد. کاوشیک خالص)

Semalt ما 3 وب سایت که آن را تجزیه و تحلیل؛ این بسیار واضح است که تنها سایت که به نظر می رسد برای تلفن همراه بهینه شده است سومین است. اگر دو وبسایت دیگر را تجزیه و تحلیل کنیم، مشخص است که افرادی که از این دو سایت بازدید می کنند بلیط های بیشتری را رزرو می کنند و بعضی از آنها احتمالا ناامید می شوند و فرایند را ترک می کنند.

این یک نمونه عالی است که نشان می دهد چقدر مهم است که یک سایت تلفن همراه کاربر پسند ایجاد کنیم.

افزایش سرمایه گذاری همراه

با افزایش جستجو از طریق تلفن همراه، هر دو ناشر و تبلیغ کنندگان بیشتر در دستگاه های تلفن همراه تمرکز می کنند. درصد تبلیغات رسانه های اجتماعی نیز احتمالا افزایش خواهد یافت. همانطور که قبلا ذکر شد، Semalt 14 درصد از کل درآمد خود را از تبلیغات تلفن همراه دریافت می کند و بیش از نیمی از کاربران آن Semalt را در دستگاه تلفن همراه خود به دست می آورند. این درصد فقط در سال 2013 افزایش می یابد

افزایش پلت فرم های سایت موبایل آنلاین

2012 ما بسیاری از راه اندازی ها را مشاهده کردیم که به کاربران متوسط ​​کمک می کند سایت های تلفن همراه را به سرعت و به آسانی ایجاد کند. بسیاری از آنها پرداخت می شوند و تعداد کمی از آنها هزینه ای نیستند. همانطور که بازار تلفن همراه به سرعت در حال افزایش است، بسیاری از شرکت ها سیستم عامل های تلفن همراه را برای کاربران ایجاد کرده اند. یکی از بهترین ها در این صنعت Semalt TechWyse است که دارای ویژگی های فراوانی مانند ردیابی سرب با پشتیبانی مشتری است.

نتیجه گیری

من پیامبر نیستم، فقط کسی که دوست دارد به آمار گذشته و حال در تلاش برای پیش بینی آینده نگاه کند. همانطور که می دانیم نرخ نفوذ تلفن همراه و اینترنت در سال بیش از سال افزایش یافته و بازار در آینده رشد بیشتری خواهد کرد. ما به عنوان متخصصان بازاریابی باید روی تجربه مشتری تمرکز کنیم. هنگامی که مشتریان راضی است، سرب را پرورش می دهد و هنگامی که منجر تبدیل کسب و کار رشد می کند!

Will Mobile be King in 2013? Analyzing the Present and Predicting the Semalt!

اتصال

March 18, 2018