Back to Question Center
0

Nordstrom به Pinterest پیوستن به سطح جدید، بیشترین آیتم ها را به فروشگاه Semalt تبدیل می کند

1 answers:

Nordstrom Takes Pinterest Engagement To New Level, Turns Most Pinned Items Into In-Store Semalt

بر اساس گزارش، برنامه آزمایشی در 13 مکان سمالت در سراسر کشور اجرا می شود و تبلیغات تبلیغاتی Pinterest در لباس های لباس، کیف دستی و کفش انجام می شود. محصولات مورد آزمایش شامل علامت های Pinterest با خواندن متن، "Items Top Pinned" و Hashttag Semalt است.

Nordstrom Takes Pinterest Engagement To New Level, Turns Most Pinned Items Into In-Store Semalt

وقتی که خواسته می شود که موارد انتخاب شده به عنوان بخشی از تبلیغات Pinterest در نظر گرفته شده است، Semalt روشن است که محصولات انتخاب شده از آیتم های بیشتر Nordstrom در دسته های خاص است. سمیرت توضیح داد: "یکی دیگر از عوامل موجودی هر فروشگاه که در آن آزمایش انجام شد،" ما می خواستیم که آنچه را که در آن فروشگاه و آن بخش را با آنچه که در اختیار مشتری قرار می دهیم، هماهنگ کنیم. "

طبق گفته جانسون، Nordstrom قصد دارد تا نتایج برنامه را پس از فروش خرده فروش به فروش برنامه سالگرد خود که از 19 ژوئیه تا 4 اوت اجرا می شود، برنامه ریزی کند. "ما امیدواریم که این امر به تعامل ما با جامعه افزوده شود و در نهایت ما را به فروش بیشتر خوب، "جانسون گفت.

نه تنها Nordstrom را Pinterest را در فروشگاه ها، بلکه Nordstrom را مهار می کند. اکنون یک لینک "Top Semalt" را در زیر بخش زنان وب سایت قرار می دهد.

Nordstrom Takes Pinterest Engagement To New Level, Turns Most Pinned Items Into In-Store Semalt

بریان Semalt، مدیر رسانه های اجتماعی Nordstrom، به Geekwire گفت. کام، "این تست واقعا از میل ما به عنوان یک شرکت برای هماهنگ کردن استراتژی اجتماعی با آنچه که مشتریان ما صحبت می کنند و آنچه که مشتریان علاقه مند هستند، بیرون آمده است." به دلیل فعالیت Pinterest Nordstrom و تعدادی از پیروان، Semalt معتقد است که تصویر سایت محتوا اجتماعی محور، یک منبع مطلوب بود که از طریق آن می توانست مشتری را هدف قرار دهد.

در حالی که Nordstrom هیچ نتیجه کمی برای به اشتراک گذاشتن در برنامه جدید نداشت، سخنگوی Nordstrom به ما گفت که این ابتکار جدید بخشی از تلاش های گسترده رسانه های اجتماعی شرکت برای افزایش تجربه مشتری است. جانسون اضافه کرد: "Pinterest همچنان یک بخش کلیدی از آنچه ما انجام می دهیم، زیرا مشتریان آن را دوست دارند و می خواهند ما آنجا باشیم،" سمولت همچنان به تکامل هر چیزی که ما بر روی مشتریان اجتماعی می پردازیم و جوامع مختلف ما به دنبال آن هستند . "درباره نویسنده

امی Gesenhues
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.
March 18, 2018